200 600 $
1 700 $/м²
торгівельне приміщення, приміщення вільного призначення, виробниче приміщення, приміщення для надання послуг, офісне приміщення, банківське приміщення
118 м²
сьогодні
сьогодні
0 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
Простір для вашого бізнесу в серці активного району — комерційне приміщення в новобудові “Comfort Residence”
Пропонуємо до продажу просторе комерційне приміщення в новому сучасному житловому комплексі “Comfort Residence”, розташованому у вигідній локації — на перехресті вулиць Можайського та Кузьми Скрябіна (колишня Челюскінців). Відстань до центру міста — всього 7 хвилин на авто.
Район вирізняється активним пішохідним і транспортним трафіком, адже ця вулиця з’єднує Новий район із вул. Минайською та селом Минай. Поруч — житлові квартали, навчальні заклади, духовна семінарія, ринок, торгові центри, медичні установи та популярні супермаркети (Сільпо, АТБ). Неподалік також знаходиться сучасний спортивний комплекс із басейном “Акварель”.
Приміщення розташоване на першому поверсі триповерхової будівлі та має загальну площу 118 м².
За потреби є можливість придбати і приміщення поруч площею 160 м².
Стан — чорновий, вже змонтоване підлогове опалення. Великі вітринні (панорамні) вікна та окремий вхід з фасаду створюють чудові умови для бізнесу, орієнтованого на клієнта та прохідність.
Можливе комерційне призначення приміщення:
-магазин або супермаркет;
-аптека, медичний кабінет або клініка;
-салон краси, перукарня, косметологічний центр;
-кав’ярня, пекарня, заклад харчування;
-офіс, шоурум, студія послуг;
-дитячий розвиваючий центр або освітня студія;
-фітнес-зал, студія йоги чи танців.
Продаж здійснюється напряму від забудовника — без комісії та переплат.
Деталі
Об'єкт комерційної нерухомості, Приміщення в житловому будинку, Банківське приміщення, Офісне приміщення, Приміщення для надання послуг, Виробниче приміщення, Приміщення вільного призначення, Торгівельне приміщення. Об'єкт на 1 поверсі, У будівлі 3 поверху. Без комісії
Корпорація новобудов
Верифікований профіль
PRO аккаунт
Професійний акаунт
Gold partner
18
Років досвіду
1
Верифікована рекомендація
2
Роки на сайті
Активних оголошень 42
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 7960
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Вітаємо!
Рекомендацію зараховано!
Незабаром рекомендація зʼявиться на сторінці рієлтора.
Рекомендацію не зараховано.
Ви вже залишали рекомендацію даному рієлтору.
В пропозиції є незбережені дані.