Найпопулярніші орієнтири міста
Орієнтири Ужгорода
Топ оголошень Ужгорода
130 000 $
2 902 $/м²
Тиводара Легоцького вул., 80
1 кімната
44.8 / 17 / 19 м²
поверх 6 з 9
2025 рік побудови
сьогодні
🔥 Продаж квартири з дизайнерським ремонтом | Від власника
📍 Ужгород, Новий рн вул. Легоцького, 80 (ЖК Park Land)
Пропонується сучасна квартира площею 44 м², розташована на 6 поверсі 11 секції будинку з ліфтом.
✨ Планування:
простора кухня-студія, окрема спальня, гардероб, санвузол, балкон.
🏡 Переваги квартири:
• дизайнерський ремонт
• великоформатна плитка 2700×1200
• панорамні вікна
• вид у великий внутрішній двір-парк
• тепла підлога
• інтегрована тепла стіна в санвузлі замість рушникосушарки
• індивідуальне електроопалення
• електроенергія за лічильником
• бойлер
• частково укомплектована меблями та технікою
🏢 Будинок та територія:
• закрита територія
• цілодобова охорона
• консьєрж
• суч...

305 000 $
1 525 $/м²
Оноківська вул., 3
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
200 / 60 / 25 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
2022 рік побудови
сьогодні
Без комісії 🏡 Продаж сучасного будинку з ремонтом | 200 м² | 5 соток
Пропонується до продажу стильний, повністю готовий до проживання будинок, введений в експлуатацію у 2022 році.
Будинок з якісним сучасним ремонтом 2022 року, робився для себе, у відмінному стані — заїжджай і живи без жодних вкладень.
🔹 Основні характеристики:
• Загальна площа — 200 м²
• Земельна ділянка — 5 соток
• 2 поверхи
• Гараж
• Простора тераса
• Професійний ландшафтний дизайн
• Будинок піднятий, виконана дренажна система
🏠 Планування:
1 поверх:
• Коридор
• Санвузол
• Кладова
• Спальня
• Простора кухня-вітальня з виходом на терасу
2 поверх:
• 4 окремі спальні
🔧 Комунікації та технічне оснащення:
•...

130 000 $
2 720 $/м²
Тиводара Легоцького вул., 80
1 кімната
47.8 / 15 / 19.5 м²
поверх 7 з 9
2025 рік побудови
сьогодні

1 800 $/міс
Юрія Станинця вул. (Дмитра Донського), 2-Б
ПРЕМІУМ
Готель "Ужгород"
2 кімнати
123 / 45 / 25 м²
поверх 5 з 5
сьогодні
🔑 ОРЕНДА ПЕНТХАУСУ В ЦЕНТРІ УЖГОРОДА( вільна з 01.06)
📍 вул. Богдана Хмельницького
✔️ 123 м² простору та комфорту
✔️ 2 спальні
✔️ Простора кухня-вітальня
✔️ 2 санвузли
✔️ Гардеробна
✔️ Газове опалення
✔️ Велика тераса з неймовірним видом на місто та річку Уж
7-й поверх, лише 2 квартири на поверсі — тиша та приватність ✨
Поруч усе необхідне для комфортного життя: школи, ТЦ, набережна, центр міста.
Ціна 1800$
📞[телефон приховано]Олександра Тобіяш
АЛЬЯНС - агентство нерухомості

142 000 $
2 478 $/м²
Тиводара Легоцького вул., 80
1 кімната
57 / 20 / 30 м²
поверх 9 з 9
2025 рік побудови
сьогодні

155 000 $
2 095 $/м²
Тиводара Легоцького вул., 80
ПРЕМІУМ
ЖК PARK LAND
2 кімнати
74 / 15 / 36 м²
поверх 5 з 9
2025 рік побудови
сьогодні
Продається квартира в ЖК Parkland — ідеальний варіант, щоб почати сімейне життя після весілля.
Площа квартири 74 м², 5 поверх із 9.
Планування дуже продумане: замість ще однієї кімнати тут зробили велику кухню-студію площею 36 м² та окрему спальню.
Це рішення приймали свідомо — квартира створювалась для комфортного життя удвох, з простором, світлом і відчуттям свободи.
При цьому планування легко трансформується: за потреби можна встановити скляну перегородку і відокремити ще одну повноцінну кімнату.
Тобто зараз — максимум комфорту для пари, на майбутнє — повноцінна сімейна квартира.
У квартирі є тепла підлога, встановлений кондиціонер, кухня повністю укомплектована всією необхідною тех...
67 000 $
1 718 $/м²
Єньківська вул., 34
ПРЕМІУМ
ПЕРЕУСТУПКА
1 кімната
39 / 18 / 15 м²
поверх 3 з 5
сьогодні
По вул Єнківській , ЖК « Озерний край», продається гарна 1кім квартира
Світла, простора, затишна
Переуступка
Автономне газове опалення, котел двухконтурний
Укомплектована усім необхідним,
В квартирі є гардеробна
З великої, просторої кухні вихід на балкон
Чудовий комплекс, зелений і доглянутий
Пропозиція від рієлтора
65 000 $
1 327 $/м²
Марії Заньковецької вул., 25
ПРЕМІУМ
єВідновлення
2 кімнати
49 / 32 / 8.7 м²
поверх 2 з 9
1986 рік побудови
сьогодні
Продається 2кім квартира по вул Заньковецької, ближче до Грушевського
Квартира не кутова,тепла
Опалення автономне газове
Засклена лоджія
Наразі приносить стабільний дохід від здачі в оренду
Чудове місцерозташування- поряд дві школи, садочок, автобусні зупинки, магазини тощо
Податок не виникає
Можливий продаж по держпрограмам
Проживають орендарі, по цій причині на фото присутній візуальний шум
Пропозиція від рієлтора
72 000 $
1 846 $/м²
Собранецька вул., 160
ПРЕМІУМ
ЖК Європейський квартал
1 кімната
39 / 17 / 15 м²
поверх 8 з 8
2023 рік побудови
сьогодні
Продається стильна квартира в одному з найкомфортніших житлових комплексів міста — ЖК «Європейський Квартал»
Зручна локація — швидкий виїзд у напрямку словацького кордону та всього кілька хвилин на авто до центру міста.
Про комплекс:
• сучасний будинок з ліфтом
• доглянутий двір
• достатня кількість паркомісць
Поруч усе необхідне для комфортного життя: магазини, супермаркети, школи, дитячі садки та зупинки громадського транспорту.
Квартира сучасна, затишна та чудово підходить як для власного проживання, так і для інвестиції — вже приносить стабільний дохід від оренди.
• Площа — 39 м²
• Поверх — 8/8
• Ціна — 75 000 $

68 000 $
1 000 $/м²
Минайська вул., 3
ПРЕМІУМ
Готель "Інтурист Закарпаття"
3 кімнати
68 / 45 / 8 м²
поверх 9 з 9
сьогодні
Продаж 3-х кімнатної квартири в м.Ужгород
Продаж з меблями.
Ціна 68000$

117 000 $
1 746 $/м²
Івана Фогарашія вул., 1
ПРЕМІУМ
Мала Прага
2 кімнати
67 / 38 / 13 м²
поверх 2 з 7
сьогодні
Пропонується до продажу нову двох кімнатну квартиру
сучасному ЖК Мала Прага
Квартира розташована на 2 поверсі
Автономне електричне опалення, тепла
підлога , встановлено котел та
бойлер.
Планування: просторі 2 окремі кімнати ,кухня , с/в ,ванна кімната ,прихожа ,балкон
В квартирі завершено ремонтні роботи ,в кухні встановлені меблі та вся необхідна техніка
Зручне місце розташування : 7-10 хв до ринку Корятовича ,центру міста , поруч школа, садок , супермаркет, зупинка
Закритий внутрішній озеленений двір, _відеоспостереження 24/7. Свій закритий Майданчик для дітей зелена зона,парковка
Для перегляду та з питань телефонуйте за номером
[телефон приховано]Власта

1 400 $/міс
Слов'янська набережна вул., 25-А
2 кімнати
78 / 14 / 30 м²
поверх 2 з 9
2021 рік побудови
сьогодні
Здається в оренду простора та стильна двокімнатна квартира у житловому комплексі Residence Park.
В ціну входить місце в підземному паркінгу
Квартира розташована на другому поверсі, має загальну площу 78 м2
Продумане планування включає велику кухню-вітальню площею 25 м2, окрему спальню, суміщений санвузол з ванною та душем, а також зручну гардеробну кімнату.
Будинок еліт-класу, обладнаний підземним паркінгом, консьєржем та сучасною системою безпеки.
До квартири входить одне паркомісце у підземному паркінгу — у вартість оренди вже включено.
Квартира повністю укомплектована якісними меблями та технікою, має індивідуальне газове опалення.
У будинку не вимикають електроенергію, що забез...

550 $/міс
Собранецька вул., 150-В
1 кімната
41 / 12 / 15 м²
поверх 6 з 7
2021 рік побудови
сьогодні
🎁#орендаквартири
м.Ужгород
✨Пропоную в оренду 1 кім. квартиру
Надаю відеоогляд
ЖК Silver
- Вул.Собранецька 150
- Район БАМ
- До центру міста 10 хв
- Дитячий садок 5 хв
- Школа 10 хв
- Електричне опалення будинку
- Розвинена інфраструктура
- ТРЦ Дастор 10 хв
🔸 Комфорт класу будинок
🔹 6/7 поверх
🔸 41 м2;
🔹 чудове планування, простора кухня-вітальня, коридор, 1 кімната, суміжний санвузол, шафи для зберігання, балкон
🔸 ЖК має власну територію зариту
🔹 Школа та Дитячий садок поруч
🔸 Квартира з ремонтом укомплектована меблями та технікою готова для проживання
🔹Чудова локація, розвинена інфраструктура.
💰Ціна 600$
Більше інформації в приватні
[телефон приховано]Максим...

78 000 $
2 294 $/м²
Загорська вул., (Будинок)
1 кімната
34 / 10 / 12 м²
поверх 5 з 5
2026 рік побудови
сьогодні
Продається стильна однокімнатна квартира в Ужгород, житловий комплекс ЖК Загорський.
Квартира розташована на 5-му поверсі з 5 (є ліфт), загальна площа — 34 м². Це ідеальний варіант для тих, хто шукає компактне, але максимально продумане житло з якісним наповненням.
У квартирі виконаний дорогий дизайнерський ремонт із використанням преміальних матеріалів. Встановлена тепла водяна підлога, що забезпечує комфорт у будь-яку пору року. На підлозі — паркетна дошка, яка додає затишку та довговічності інтер’єру.
Всі меблі виготовлені під індивідуальне замовлення з використанням якісних матеріалів (HPL плита), фурнітура від Blum, продумана до дрібниць ергономіка простору. Сантехніка прихованого мо...

40 814 $
1 050 $/м²
Володимирська вул., 39
1 кімната
38.87 / 12.39 / 13.95 м²
поверх 2 з 13
сьогодні
Продаж 1-кімнатної квартири у новобудові біля набережної та Боздоського парку.
Здача у експлуатацію: 3 квартал 2028 року.
Квартира площею 38.87 м.кв., знаходиться на 2 поверсі 13-поверхівки.
Ліфт працює на безперебійному резервному живленні.
Планування: кухня, спальня, суміжний санвузол, балкон.
У квартирі чистова стяжка підлоги, чорнова штукатурка зовнішніх стін.
Індивідуальне електричне опалення (котел, батареї).
Будинок цегляний (25 см), утеплений мінватою (10 см), заведено всі комунікації.
Стелі у квартирі — 2.9 м.
Якісні панорамні вікна, міцні вхідні двері.
Територія закрита, гарне подвір'я, благоустрій, дитячий та спортивний майданчики, підземний та наземний паркінг.
Вигідн...

52 090 $
1 000 $/м²
Квітки Цісик вул. (Цвітна), 53-А
2 кімнати
52.09 / 22.75 / 16.1 м²
поверх 2 з 9
сьогодні
Продаж 2-кімнатної квартири у сучасній новобудові "Flower Residence" у р-ні Проспекту Свободи поруч з історичним центром міста. Поруч пл. Ш.Петефі, набережні, розвинена інфраструктура.
При повній оплаті вартість 900$ за м²!
Здача: 2 квартал 2027 року.
Загальна площа квартири: 52.09 м².
Знаходиться на 2-му поверсі з 9-ти новобудови з ліфтом.
Планування: кухня-вітальня, 2 спальні, суміжний санвузол, балкон.
Будинок з цегли, утеплений.
Всередині квартири чорновий стан ремонту (штукатурка стін, стяжка підлоги), індивідуальне газове опалення.
Простір наповнюють світлом і теплом великі панорамні вікна.
Охайний під'їзд, озеленення території, паркінг.
Продаж здійснюється безпосередньо від забудовник...

38 300 $
1 000 $/м²
Квітки Цісик вул. (Цвітна), 53-А
1 кімната
38 / 12 / 16 м²
поверх 2 з 9
сьогодні
Продаж 1-кімнатної квартири у сучасній новобудові "Flower Residence" у р-ні Проспекту Свободи поруч з історичним центром міста. Поруч пл. Ш.Петефі, набережні, розвинена інфраструктура.
При повній оплаті вартість 1000$ за м², при першому внеску 30% - 1150$ за м².
Здача: 2 квартал 2027 року.
Загальна площа квартири: 38.3 м².
Знаходиться на 2-му поверсі з 9-ти новобудови з ліфтом.
Планування: кухня-вітальня, спальня, суміжний санвузол, балкон.
Будинок з цегли, утеплений.
Простір наповнюють світлом і теплом великі панорамні вікна.
Охайний під'їзд, озеленення території, паркінг.
Продаж здійс...

72 228 $
1 200 $/м²
Закарпатська вул., 26
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
2 кімнати
60.19 / 19.3 / 16.39 м²
поверх 3 з 6
сьогодні
Продаж 2-кімнатної квартири у сучасній новобудові "Green Hill City" у р-ні ТЦ "Дастору".
Віддаленість до центру міста усього 2 км, розвинена інфраструктура р-ну: поруч школи, дитсадки, лікарні, супермаркети, магазини, площа Лаборця, до набережної до 10 хвилин пішки.
При повній оплаті можлива ЗНИЖКА!
Здача - 4 квартал 2026 року.
Загальна площа квартири: 60.19 м².
Знаходиться на 3-му поверсі з 6-ти новобудови з ліфтом.
Планування: кухня-вітальня, 2 спальні, суміжний санвузол, лоджія.
Будинок з цегли, утеплений.
Всередині квартири чорновий стан ремонту (чистова стяжка підлоги, покращена гіпсова штукатурка стін), індивідуальне газове опалення (встановлено котел та батареї), заведено світ...

180 000 $
2 813 $/м²
Тиводара Легоцького вул., 80
ПРЕМІУМ
ЖК PARK LAND
2 кімнати
64 / 30 / 20 м²
поверх 9 з 9
2025 рік побудови
сьогодні
🔴Продаж 2-х кім.пентхаус🔴
ЖК PARK LAND,Ужгород вул.Легоцького
✔️64 м2 загальна площа
✔️2 окремі кімнати
✔️гардеробна
✔️Санвузол суміжний
✔️9/9 поверх
✔️тераса
Ціна 180 000$
📞[телефон приховано]Олександра Тобіяш
АЛЬЯНС - агентство нерухомості

69 900 $
1 748 $/м²
Загорська вул., (Будинок 1)
1 кімната
40 / 10 / 15 м²
поверх 3 з 4
2024 рік побудови
сьогодні
Є відео-огляд.
Переваги
• Розташування (до центру 7 хвилин на авто, продуктові магазини та супермаркети, зупинка транспорту)
• Електрокотел та батареї
• Побутова техніка (холодильник, електро-плита, духова шафа)
• Меблі
Опис:
Продаж 1.5-кімнатної квартири в ЖК Садовий.
Житло має зручне планування: дві окремі кімнати, простора кухня та суміжний санвузол. Виконано сучасний авторський ремонт, встановлено електрокотел, батареї та систему «тепла підлога» по всій квартирі. Панора...
Всі орієнтири