Монолітно-каркасна
Новобудова
2025 рік побудови
вчора
3 міс. тому
530 (сьогодні 0,
вчора 11)
Опис
🔥 Продаж квартири з дизайнерським ремонтом | Від власника
📍 Ужгород, Новий рн вул. Легоцького, 80 (ЖК Park Land)
Пропонується сучасна квартира площею 44 м², розташована на 6 поверсі 11 секції будинку з ліфтом.
✨ Планування:
простора кухня-студія, окрема спальня, гардероб, санвузол, балкон.
🏡 Переваги квартири:
• дизайнерський ремонт
• великоформатна плитка 2700×1200
• панорамні вікна
• вид у великий внутрішній двір-парк
• тепла підлога
• інтегрована тепла стіна в санвузлі замість рушникосушарки
• індивідуальне електроопалення
• електроенергія за лічильником
• бойлер
• частково укомплектована меблями та технікою
🏢 Будинок та територія:
• закрита територія
• цілодобова охорона
• консьєрж
• сучасний ліфт
• підземний паркінг
🚗 Паркомісце:
можливість придбати окремо місце в підземному паркінгу.
📄 Квартира від власника.
📑 Продаж по переуступці
Відеоoгляд надійшлю у Viber Тelegram
📞 Деталі за ном [телефон приховано]
Деталі інтер’єру:
📍 Ужгород, Новий рн вул. Легоцького, 80 (ЖК Park Land)
✨ Планування:
🏡 Переваги квартири:
• дизайнерський ремонт
• великоформатна плитка 2700×1200
• панорамні вікна
• вид у великий внутрішній двір-парк
• тепла підлога
• інтегрована тепла стіна в санвузлі замість рушникосушарки
• індивідуальне електроопалення
• електроенергія за лічильником
• бойлер
• частково укомплектована меблями та технікою
🏢 Будинок та територія:
• закрита територія
• цілодобова охорона
• консьєрж
• сучасний ліфт
• підземний паркінг
🚗 Паркомісце:
можливість придбати окремо місце в підземному паркінгу.
📄 Квартира від власника.
📑 Продаж по переуступці
Відеоoгляд надійшлю у Viber Тelegram
📞 Деталі за ном [телефон приховано]
Деталі інтер’єру:
Деталі
В квартирі 1 кімната, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Новобудова. Планування кімнат Суміжно-роздільне. Немає газу, кухонна плита електрична. У квартирі є Підігрів підлоги, Кондиціонер, Душова кабіна, Ванна, Холодильник, Посудомийна машина. Будинок побудований в 2025 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Безбар'єрність: вхід у будинок на рівні землі, дверні отвори в будинку шириною понад 0.9 м, паркувальні місця для осіб з інвалідністю. Гаряча вода - електричний бойлер. Є підземний паркінг, доступний як укриття

Власник
| Активних оголошень | 1 |
| Останній візит на сайт | вчора |

Історія зміни ціни
| 10.02.2026 | + 2 000 $ | 130 000 $ |
| 06.02.2026 | + 3 000 $ | 128 000 $ |
| 06.02.2026 | 125 000 $ |