78 500 $
2 122  $/м²
Комісія 2% ЖК PARK LAND
37 / 14.3 / 10.8 м²
поверх 5 з 9
Спец. проект
2025 рік побудови
1 тиж. тому
2 міс. тому
100 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК Parkland, Ужгород (вул. Легоцького)

Продається сучасна 1-кімнатна квартира в престижному житловому комплексі ЖК Parkland. Квартира повністю готова до проживання — ідеальний варіант як для власного життя, так і під орендний бізнес.

Основні характеристики:
• Площа: 37 м²
• Поверх: 5 із 9
• Планування: кухня-вітальня + окрема спальня

• розвинена інфраструктура

Локація: тихий та зручний район **Ужгород, вул. Легоцького — швидкий доступ до центру міста.

💰 Ціна: 78500$

📞 Телефон: [телефон приховано]
АН «Альянс»
Деталі
В квартирі 1 кімната, Тип будинку - Спец. проект. Кухонна плита електрична. Є балкон. У квартирі є Телевізор, Пральна машина, Душова кабіна, Холодильник. Будинок побудований в 2025 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Гаряча вода - електричний бойлер. Кількість санвузлів: 1. Тип кухні - кухня-студія. Кількість спален: 1. Комісія за послуги 2 %
У квартирі є
  • Телевізор
  • Пральна машина
  • Душова кабіна
  • Холодильник
Альянс
Верифікований профіль
3
Роки досвіду
1
Верифікована рекомендація
1
Рік на сайті
Активних оголошень 129
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 3340
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
Історія зміни ціни
22.04.2026 - 4 500 $ 78 500 $
18.03.2026 - 5 000 $ 83 000 $
28.02.2026 88 000 $
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.