49 572 $
1 200  $/м²
Василия Балога, 2
41.31 / 11.52 / 17.84 м²
поверх 11 з 13
Монолітно-каркасна
2026 рік побудови
сьогодні
1 тиж. тому
6 (сьогодні 0, вчора 1)
Опис
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК «Smart Story», місто Ужгород

Пропонується сучасна квартира у новому житловому комплексі «Smart Story» — проєкті з концепцією комфортного життя на рівні готельного сервісу.

Площа — 41,31 м²
Поверх — 11
Вартість — 1200 $/м²

Квартира з продуманим плануванням, що дозволяє максимально ефективно використати простір. Ідеально підходить як для власного проживання, так і для інвестиції з подальшою здачею в оренду.

Здача в експлуатацію — 1 квартал 2027 року.

Інфраструктура комплексу:
• концепція рівня 5-зіркового готелю
• басейн та SPA-зона для мешканців
• дитяча кімната поруч із комплексом
• підземний паркінг
• два сучасні ліфти з доступом до паркінгу
• облаштований дитячий майданчик
• базове оздоблення квартир
• можливість ремонту «під ключ»
• передача в управління керуючій компанії

Зручна локація з швидким доступом до всієї необхідної інфраструктури міста: магазини, транспорт, навчальні заклади.

Деталі та перегляд — за домовленістю.
Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-310-849-RE.
Деталі
В квартирі 1 кімната, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна. Є балкон. Будинок побудований в 2026 році. Загальний стан квартири - Без ремонту. Кількість санвузлів: 1. Тип кухні - кухня-студія. Кількість спален: 1. Комісія за послуги 2 %
Nestera
Верифікований профіль
2
Роки досвіду
1
Верифікована рекомендація
1
Рік на сайті
Активних оголошень 111
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 4768
Останній візит на сайт вчора
Рекомендувати
Адреса
Ужгород, Василия Балога, 2
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?