Топ оголошень Вагнярки
120 000 $
750 $/м²
Костанди
БЕЗ КОМІСІЇ
160 / 80 / 20 м²
3 поверхи
4 сот
5 кімнат
2 дні тому
Продам триповерховий будинок у Вапнярці, вул. Костанді, загальна площа 160 кв.м., 5 кімнат, 3 санвузли. 1-й поверх — зроблено на 95% (уся необхідна техніка встановлена); 2-й поверх — зроблено на 80%; мансарда — зроблена на 60%. Автономне опалення. Є тераса. 4.5 сотки землі. Ціна 120000 у.о. (2-2513-1-1)

165 000 $
971 $/м²
Луговая, 85а
170 / 100 / 25 м²
2 поверхи
15 сот
4 кімнати
3 дні тому
Продається добротний, світлий, затишний та теплий будинок (170 м2) з ділянкою землі в пгт. Вапнярка від господаря. 1,5 км до пляжу. 3 км до базару. 5 км до ТЦ Рів'єра. 9 км до м. Одеса (селище Котовського). Будівля розташована на височині в районі перешийка між лиманом та морем. Завдяки чому, має рідкісній мальовничий морський краєвид на море та Тілігульский лиман. На 1-му поверсі невеликий передпокій з теплою підлогою та шафой, простора зала, повноцінна комната під кабінет або гостьову спальню, простора кухня, чималий санвузол з теплою підлогою, ванною та просторим душем, бойлерна з вихідом до саду та винограднику. Мармурові сходи на 2 поверх. На 2-му поверсі простора зала, майстер-спальня...

350 000 $
1 346 $/м²
3-я Луговая, 2
260 / 180 / 25 м²
2 поверхи
15 сот
5 кімнат
3 дні тому
Продам будинок у Вапнярці.
Будинок побудований із черепашнику та утеплений.
У будинку все виконано розумно для життя та бізнесу.
Два окремих входи. Два поверхи повністю автономні один від одного. Ви живете у прекрасному, гарному місці, через дорогу море. І ведете бізнес так само на цій же території. Ваш дохід повністю залежить від Вас і Ваших дій та розвитку Вашого бізнесу. Повністю все готове і продумане.
У будинку є бар-їдальня для відпочивальників. Є кімната релаксу — більярдний стіл та стіл для тенісу.
62 000 $
428 $/м²
Лиманная
145 / 85 / 13 м²
2 поверхи
6 сот
4 кімнати
3 дні тому
Уявіть: ви відчиняєте ворота — і перед вами ваш дім, теплий, надійний, наповнений світлом і атмосферою затишку.
Тут можна прокидатися під спів пташок, насолоджуватися ранковим сонцем на веранді, пити каву з краєвидом на зелене подвір’я та тишу лиману. Цей будинок — не просто стіни: це місце для життя, відпочинку, натхнення, спокою та справжнього щастя.
У ньому є все, що потрібно для комфорту та гармонії: простір, атмосфера домашнього тепла, приватність і відчуття, що ви справді вдома.
Якщо ви шукаєте не просто нерухомість, а дім, у якому хочеться жити, кохати, ростити дітей і творити — цей варіант для вас.
Зв’яжіться зі мною, щоб дізнатися подробиці та організувати перегляд. Можливо, сам...
120 000 $
750 $/м²
Костанди
160 / 72 / 15 м²
3 поверхи
4 сот
5 кімнат
3 дні тому
Продається сучасний будинок площею 160 м², побудований з урахуванням комфорту та функціональності.
1-й поверх готовий на 95% — виконано якісний ремонт, встановлено всю необхідну побутову техніку.
2-й поверх готовий на 80%, мансарда — на 60%, що дає можливість завершити оздоблення на свій смак.
Комфорт та зручності:
Тепла підлога, кондиціонер, камін, тераса, гараж, автоматичні ворота, ванна та душова кабіна, сигналізація, підвал, підсобні приміщення.
Комунікації:
Електрика, центральний водопровід, септик.
Чудовий варіант для сім’ї, яка шукає затишний будинок із продуманим плануванням та сучасними зручностями в спокійному місці!
75 000 $
469 $/м²
Степовая
160 / 60 / 16 м²
2 поверхи
9 сот
4 кімнати
3 дні тому
Уявіть собі: просторий будинок у красивому місці — місці, де кожен ранок наповнений світлом, свіжим повітрям та відчуттям свободи. Вийдіть за поріг — і попереду зелень, простір, можливість вдихнути на повні груди та розслабитися.
Це не просто нерухомість — це настрій, атмосфера, ідеальне місце для сім'ї або тих, хто мріє про нову главу в житті. Тут будуть вечори з чашкою чаю на веранді, дитячий сміх, барбекю з друзями, сонячні дні та зоряні ночі.
Затишний район поблизу міста, зручна транспортна доступність, усе поруч — і разом із тим — тихо, спокійно, далеко від міської метушні. Усе для того, щоб по-справжньому відпочивати та жити із задоволенням.
Будинок готовий до того, щоб стати вашим:...

120 000 $
805 $/м²
Костанді
149.1 / 36.8 / 43.2 м²
2 поверхи
4 сот
3 кімнати
3 дні тому
Терміново продається будинок з незавершеним ремонтом, що вже чекає на ваші креативні ідеї!
На першому поверсі майже всі роботи завершені: сучасні матеріали, стильні декоративні елементи та вже встановлена необхідна техніка, що робить ваше життя комфортним з першого дня.
Другий поверх готовий на 80%, що залишає вам можливість втілити свої мрії щодо дизайну. Вдале планування забезпечує зручність та функціональність, а на мансардному поверсі, де ремонти здійснено на 60%, ви отримаєте простір для улюблених занять або затишну кімнату для гостей.
Цей будинок вже зданий в експлуатацію, тож ви можете з легкістю переїжджати і жити без затримок. А найголовніше він розташований у екологічно чистому...

120 000 $
750 $/м²
Костанді
БЕЗ КОМІСІЇ
160 / 100 / 20 м²
3 поверхи
4 сот
5 кімнат
4 дні тому
КОД: 14747
Терміново продається будинок з незавершеним ремонтом.
На першому поверсі виконано майже усі роботи, встановлено необхідну техніку.
На другому поверсі ремонтні роботи виконано на 80%.
Мансарда - на 60%..
Будинок зданий в експлуатацію.
Екологічно чистий район між морем та лиманом.
До міста - 15 хвилин на авто.
46 000 $
380 $/м²
Верхняя
БЕЗ КОМІСІЇ
120.9 / 80 / 15 м²
2 поверхи
5 сот
5 кімнат
4 дні тому
Продам двоповерховий будинок із ділянкою у Вапнярці, вул. Верхня, загальна площа 120,9 кв. м. 5 кімнат. Другий поверх із видом на лиман. Стан житловий, під ремонт. Вода та світло за лічильниками. 5,5 сотки землі. Сад, город. Є великий гараж і підвал. Ціна 46 000 у. о. (2-2196-1-4/32)
170 000 $
1 097 $/м²
лиманна
155 / 40 / 20 м²
2 поверхи
5 сот
2 кімнати
4 дні тому
Шукаєте ідеальне місце для життя біля моря? Ми маємо для вас пропозицію, яка точно вас зачарує! Сучасний будинок з видом на море та лиман в самому серці мальовничого містечка Вапнярка, розташований в елітному Коминтерновському районі Одеської області.
Цей надзвичайний будинок виготовлений з якісного газобетону і має площу у 155 квадратних метрів. Завдяки двом поверхам та двом кімнатам, він стане ідеальним місцем для вашого комфорту та відпочинку. Ви отримаєте можливість насолоджуватись красивим видом на море та лиман, прокидаючись кожен ранок.
Будинок розташований на великій ділянці в 5 соток з великим фасадом у 14 метрів. Це ідеальне місце для створення власного затишку та оазісу спокою....

120 000 $
750 $/м²
Костанди
160 / 70 / 50 м²
3 поверхи
5 сот
5 кімнат
1 тиж. тому
Срочно продається будинок 160 м2 у с.Вапнярка. Зданий в експлуатацію,
1- поверх зроблений на 95% (вся необхідна техніка встановлена)
2- поверх зроблений на 80%
Мансарда- на 60%.
Звоните-пишите организую оперативный просмотр
#12791

19 500 $
217 $/м²
Лиманная 3-я, 9
90 / 35 / 10 м²
2 поверхи
6 сот
3 кімнати
1 тиж. тому
Відмінна пропозиція у дачному кооперативі, с. Вапнярка. Друга лінія будинків від лиману, асфальтована дорога від траси. Мальовниче місце між морем та Аджалицьким лиманом. Продам ділянку 6 соток з будинком 90 метрів. Будинок із ракушняка, три рівні, глибокий підвал. Світло, вода заведено до будинку. Є фундамент під терасу.
Перспективний варіант для сімейного відпочинку
Фото на запит.
Звертайтесь.

47 000 $
388 $/м²
4-а Верхня
121 / 90 / 15 м²
2 поверхи
5 сот
5 кімнат
1 міс. тому
38802 Продається двоповерховий будинок з прекрасним видом на Лиман.

80 000 $
428 $/м²
степова
187 / 60 / 16 м²
2 поверхи
9 сот
4 кімнати
1 міс. тому
🏡 80 000 $ — і ти власник будинку на березі лиману та моря з гостьовим будиночком!
187 м² цегла + 9,3 сотки ландшафтного дизайну + окремий гостьовий будинок (ідеально під оренду). Вапнярка (між Новою Дофіновкою та Фонтанкою) — 3 хв пішки до лиману та приватного пляжу. Повний пакет документів, ключі готові!
Код 769583

46 000 $
383 $/м²
Верхняя 4, 36
120 / 84.5 / 8.4 м²
2 поверхи
5 сот
5 кімнат
2 міс. тому
Продам двоповерховий будинок із ділянкою в районі Вапнярки.
Загальна площа будинку 120,9 м². На першому поверсі дві кімнати, кухня та санвузол, на другому поверсі — 3 кімнати. Другий поверх із краєвидом на лиман.
У цокольному поверсі є великий гараж і підвал.

84 999 $
944 $/м²
Степовая
90 / 50 / 12 м²
2 поверхи
9 сот
3 кімнати
2 міс. тому
Пропонується зимовий будинок у Вапнярці. На 1 поверсі — 2 кімнати (20 м² та 15 м²), кухня-їдальня та веранда, на ділянці є гостьовий будиночок. Дах — шифер, підлога з підігрівом, санвузол у будинку. Є альтанка з грилем-барбекю.

84 999 $
944 $/м²
Степовая
90 / 50 / 12 м²
2 поверхи
9 сот
3 кімнати
2 міс. тому
Продається будинок у Вапнярці, два поверхи, три кімнати. Відмінний стан. На 1 поверсі 2 кімнати — 20 м² та 15 м², кухня-їдальня та веранда, є гостьовий будиночок на ділянці (можна здавати в оренду). Дах — шифер, підлоги з підігрівом. Є альтанка з грилем-барбекю. Вид на море.
Всі котеджні містечка