Фільтри
За вашим запитом пропозицій не знайдено
За вашим запитом пропозицій не знайдено
20 оголошень
Metrum Estate
25 000 $
1 427 $/м²

Галицька вул., 14

паркомісце
18 м²
3 дні тому
Продаж паркінгу в ЖК Perfect Life (Винники). Без комісії. Продаж паркінгу в ЖК Perfect Life, Винники у першій секції. Площа 17.52 кв м Ціна нижча від забудовника, є різні варіанти. Ціна паркінгу - 25 000 $ Телефонуйте, є ще інші варіанти паркомісць у різних секціях.
PRO аккаунт
Рієлтор
Metrum Estate
30 700 $
1 425 $/м²

Галицька вул., 12а

паркомісце
22 м²
3 дні тому
Продаж паркінгу в ЖК Perfect Life (Винники). Без комісії. Продаж паркінгу в ЖК Perfect Life, Винники у першій секції. Площа 21.54 кв м Ціна нижча від забудовника, є різні варіанти. Ціна паркінгу - 30 700 $ Телефонуйте, є ще інші варіанти паркомісць у різних секціях.
PRO аккаунт
Рієлтор
Simple
15 310 $
750 $/м²

Галицька вул., 1

БЕЗ КОМІСІЇ
паркомісце
20 м²
2 тиж. тому
Продається індивідуальне паркомісце у сучасному та надійному підземному паркінгу житлового комплексу бізнес-класу Perfect Life (Секція 7, -2 поверх) від забудовника LEV Development. Ваше авто буде під цілодобовою охороною, захищене від погодних умов та звільнить вам час від пошуку місця на вулиці. Паркомісце розташоване на зручному -2 рівні. Сам ЖК Perfect Life реалізований за концепцією "Двір без машин" та "Місто в місті", забезпечуючи мешканцям високий рівень безпеки та розвинену внутрішню інфраструктуру. Це інвестиція у Ваш комфорт та довговічність Вашого автомобіля.
Рієлтор
Атланта Агенція Нерухомості
18 750 $
1 159 $/м²

Лісна вул., (Будинок)

БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК PERFECT LIFE
паркомісце
16 м²
3 тиж. тому
Код об'єкта: 473736. АН "Атланта". Продається паркінг і комора в ЖК Perfect Life по вул. Галицька. Паркінг має площу 16. 18м2 в 5 секції будинку (Номер на генплані 47). Комора має площу 3.89м2 в 6 секції будинку (номер на генплані К24). Продаж по переуступці, БЕЗ КОМІСІЇ .
Рієлтор
14 500 $
906 $/м²

Галицька вул., (Будинок)

ПЕРЕУСТУПКА
ЖК PERFECT LIFE
паркомісце
16 м²
сьогодні
ЗДАНИЙ БУДИНОК продаж підземного паркінгу в жк Перфект Лайф, це Винники вул Галицька, Лісна поверх -1 площа 16.17м2 парікнг номер 35 секція 2 зручний заїзд. ціна 14 500$
Рієлтор
NOVA real estate lviv
19 800 $
1 165 $/м²

Лісна вул., 5

паркомісце
17 м²
вчора
Пропонується до продажу паркомісце в житловому комплексі Aurum Forest / Аурум Форест Площа: 17,4 м² Ціна: 19 800 $ Оформлення — за рахунок продавця Зручне розташування, комфортний заїзд та виїзд. Ідеальний варіант для мешканців комплексу або як інвестиція. Деталі за телефоном
PRO аккаунт
Рієлтор
XHOUSE
16 000 $
667 $/м²

Пирогівка вул., 42

БЕЗ КОМІСІЇ
гараж
24 м²
вчора
Продаж цегляного гаража у гаражному кооперативі «Галич» по вул. Пирогівка, 42. Гараж у хорошому стані, сухий та міцний. Підійде для зберігання автомобіля, речей або використання під майстерню. Основні характеристики: загальна площа гаража — 17,6 кв.м площа підвалу — 6,8 кв.м є електрика та встановлений лічильник висота стелі — 2 м ширина воріт — 3 м металеві ворота дах перекривався у 2021 році Зручний заїзд, хороший кооператив та спокійне місце. Документи в порядку. Деталі за телефоном. Є відео огляд
Рієлтор
Novobud IN
15 000 $
817 $/м²

Лисеницька вул., (Будинок 1)

паркомісце
18 м²
1 міс. тому
БЕЗ комісії Продаж великого гарного підземного паркінгу 18,37м у густозаселеному районі вул.Лисеницька, поруч Пасічної, біля парку Личаківський р-н міста Забудовник Моно Девелопмент ЖК на 4 поверхи, 2 будинки, 142 квартири/ 125 паркомісць 1 будинок, 8 секція всього 125 підземних паркінги Здача комплексу 1кв -2кв 2027р Чудова інвестиція! Та хороший варіант,якщо ви там плануєте проживати!
PRO аккаунт
Рієлтор
33 000 $
1 111 $/м²

Миколи Пимоненка вул. (), 14-А

паркомісце
30 м²
2 тиж. тому
Продаж підземного пакрінгу. Вулиця Пимоненка 14 А, ЖК HYGGE LUX Паркомісце гарної площі 26,7 .кв з кладовкою. Паркомісце знаходиться на (-1поверсі) в 6 секції. Поруч з ліфтом. Гарна пропозиція під власні потребаи, або під інвестицію.
Рієлтор
Член ЛОР
АН Savula Agency
15 500 $
1 123 $/м²

Довга вул., 30а

паркомісце
14 м²
сьогодні
Продаж паркомісця в підземному паркінгу ЖК КАРПАТБУД по вул. Довга, 30А. Загальна площа 13.8 кв. м. Поверховість: паркінг в 10 - ти поверховому будинку. Ціна 15 500$
Рієлтор
S.Invest
15 000 $
1 250 $/м²

Миколи Пимоненка вул. (), 7д

БЕЗ КОМІСІЇ Пасiки ЖК AUROOM CITY
паркомісце
12 м²
сьогодні
Продаж паркомісць у підземному паркінгу | Львів, вул. Пимоненка 7д, ЖК Auroom City. Пропоную до продажу 3 підземні паркомісця у сучасному житловому комплексі Auroom City. Площа кожного місця — 12м² Зручне розташування — поруч із виїздом та ліфтом Сухий, чистий та безпечний підземний паркінг Ідеальний варіант для мешканців комплексу або інвесторів.
Рієлтор
S.Invest
16 000 $
1 333 $/м²

Миколи Пимоненка вул. (), 7д

БЕЗ КОМІСІЇ Пасiки ЖК AUROOM CITY
паркомісце
12 м²
1 тиж. тому
Продаж паркомісця ЖК Аурум вул.Пимоненка Продаж парко місця. Будикок зданий та заселено
PRO аккаунт
Рієлтор
12 000 $
324 $/м²

Буйка професора, 5

БЕЗ КОМІСІЇ Сихiв
гараж
37 м²
сьогодні
Гараж з ямою по периметру, світло,
Рієлтор
Центр нерухомості «М2»
15 500 $
1 314 $/м²

Стрийська, 45а

БЕЗ КОМІСІЇ
гараж
12 м²
3 тиж. тому
Продається паркомісце в підземному паркінгу Леви міста Стрийська 45а
Рієлтор
Сертифікований рієлтор АФНУ
15 000 $
429 $/м²

Хлібна вул., 6

гараж
35 м²
2 дні тому
Пропозиція продажу гаражу по вул. Хлібна. Гараж у двох рівнях. Є кладова кімната.Є яма. За додатковою інформацією телефонуйте
Рієлтор
XHOUSE
14 000 $
824 $/м²

Еммануїла Миська вул. (), 42а

паркомісце
17 м²
3 дні тому
Продаж паркомісця 17,3 м² | вул. Врубеля, 42 (Вашингтона) | Сихівський район Продажу просторого паркомісця у підземному паркінгу по вул. Врубеля (Е.Миська) район Вашингтона. Ідеальне рішення для комфортного та безпечного зберігання авто. Основні характеристики: Площа: 17,3 м² Локація: Сихівський район, Львів Формат: паркомісце / гараж у підземному паркінгу Підійде для великого автомобіля (позашляховик, мінівен) Переваги: Зручний заїзд та просторе місце Під час відключень світла: працює освітлення функціонують ворота Відеоспостереження для безпеки Будинок з ОСББ (доглянута територія та порядок) Інфраструктура (до 500 м): Автомийка СТО, шиномонтаж АЗС Супермаркети, ТРЦ Зупин...
Рієлтор
sevenRiel
19 000 $
1 056 $/м²

Володимира Навроцького вул., 39

паркомісце
18 м²
вчора
Продаж паркомісця у ЖК " AUROOM SPARK. Легкий та безпечний заїзд/виїзд, місце стандартного розміру, підійде як для седана, так і для кросовера. Локація: вул. Навроцького 39. Ціна: 19 000$ Паркінг добре освітлений, під відеонаглядом та цілодобовою охороною також обладнаний системою автоматичного пожежогасіння. Ліфт з будинку опускається у підземний паркінг. Михайло, Seven Riel
Рієлтор
Центр нерухомості «М2»
16 000 $
941 $/м²

Володимира Навроцького вул., 31-А

паркомісце
17 м²
сьогодні
Продаж Паркомісця вул. Навроцького 31 Будинок ЗДАНИЙ. 17м, в підземному паркінгу. Велике, зручне. Ціна 16000 $
Рієлтор
Сертифікований рієлтор АФНУ
Центр нерухомості «М2»
16 000 $
889 $/м²

Володимира Навроцького вул., 31-А

паркомісце
18 м²
3 дні тому
Продаж Паркомісця вул. Навроцького Будинок ЗДАНИЙ. 18м, в підземному паркінгу. Велике, зручне. Ціна 16000 $
Рієлтор
16 000 $
941 $/м²

Володимира Навроцького вул., 31-А

паркомісце
17 м²
4 дні тому
Продаж паркомісць у ЖК Навроцького,31. Бічна Бузкової та Зеленої. Площа 17 м Зданий будинок, заселений. Маю до продаж декілька пакромісць на вибір. Від 16 м до 20 м. Телефонуйте, надам всю інформацію, надішлю план розміщення паркомісць.
Рієлтор
Член ЛОР