Оренда елітного будинку 360 м² з власним виходом до води
Локація: Київ, Бориспільський район, орієнтир — Золоче, кооператив “Княжий Затон”
Пропонуємо в оренду стильний, сучасний будинок площею 360 м² з ландшафтним дизайном на просторій ділянці 40 соток. Будинку всього 7 років, він має дизайнерський ремонт, повністю готовий до комфортного проживання.
Особливості:
• Вихід з подвір’я безпосередньо до річки, що впадає в Дніпро — ідеально для водних прогулянок та катання на гідроциклі.
• Просторий двір з квітами та декоративними рослинами, за якими доглядають професійні садівники.
• Басейн з підігрівом і протитечією для плавання, управління через мобільний додаток.
• Вольєр для великої собаки.
• Окремий будиночок для охорони або персоналу — повністю обладнаний для проживання.
Планування:
Перший поверх:
• Простора вітальня з каміном
• Кухня-їдальня
• Гостьовий санвузол
• Гостьова спальня
• Гараж на 2 авто
• Технічне приміщення
Другий поверх:
• Майстер-спальня з каміном
• Ванна кімната
• Кабінет
• Простора гардеробна площею 60 м²
Інфраструктура та зручності:
• Опалення підлоги по всьому будинку
• Система “Розумний дім”
• Відеоспостереження, охоронна сигналізація, тривожна кнопка
• Два сейфи окремий сейф для зберігання зброї
• Автоматична система поливу газонів Hunter
• Генератор на 14 кВт — автономна робота до 5 діб
• 8 паркувальних місць для гостей
• Затишна альтанка та зона барбекю
• Тиша, свіже повітря, мальовничі краєвиди — ідеальне місце для життя та відпочинку.
Будинок, 2 поверхи, 4 кімнати. Під'їзд до будинку - асфальт. Площа ділянки 40 соток. Планування кімнат Роздільне. Є підвал. У будинку є Підігрів підлоги, Камін, Ванна, Сигналізація, Автополив, Газон, Сад/город, Зона мангалу, Гараж, Бесідка, Басейн. Своя каналізація. Загальний стан будинку - З ремонтом. Інтернет оптоволоконний. Працює без світла - вода, опалення, інтернет, резервне живлення (акумулятори/генератор). Комісія за послуги 4 %
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:
1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.
Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:
1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.
Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Вітаємо! Рекомендацію зараховано!
Незабаром рекомендація зʼявиться на сторінці рієлтора.
Рекомендацію не зараховано.
Ви вже залишали рекомендацію даному рієлтору.
В пропозиції є незбережені дані.
Додати оголошення
Публікація оголошень доступна для зареєстрованих користувачів в ролі “Рієлтор” чи “Власник“.
Якщо на вашій сторінці АН залишились оголошення, які ви хочете опублікувати, будь ласка, напишіть нам за ким із рієлторів вашого агентства їх закріпити.
Зареєструйте рієлторів АН на RIELTOR.UA, та привʼяжіть їхні акаунти до акаунту АН, щоб:
бачити сукупну статистику та витрати по оголошенням ваших рієлторів,
поповнювати баланс вашим рієлторам,
бачити в кабінеті всі оголошення, створені вашими рієлторами,
оголошення рієлторів були брендовані логотипом вашого АН