Найпопулярніші котеджні містечка міста
Котеджні містечка Вишеньки
Топ оголошень Вишеньки

88 000 $
293 $/м²
Ялтинська вул.
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
300 / 161 / 50 м²
2 поверхи
7 сот
5 кімнат
2 дні тому
🔑 Продаж будинку в с. Вишеньки | 300 м² | Поруч Дніпро та елітні котеджі
Пропонується просторий будинок у престижному передмісті Києва — с. Вишеньки, в оточенні елітної котеджної забудови, поруч Дніпро та мальовнича природа.
Будинок ідеально підійде для:
• великої родини
• поціновувачів простору та приватності
• індивідуального дизайнерського проєкту
• інвестиції в преміальну нерухомість
🏡 Основні характеристики:
• Площа будинку: 287 м²
• Стан: без ремонту (під чистову реалізацію вашого дизайну)
• Формат: сучасний приватний будинок
• Планування: можливість реалізувати кухню-вітальню, 4–5 спалень, кабінет, гардеробні, декілька санвузлів, SPA / спортзал / кінотеатр
• Ділянка: прос...

170 000 $
733 $/м²
Гідності вул. (Жертв Революції)
БЕЗ КОМІСІЇ
232 / 90 / 13 м²
2 поверхи
11 сот
6 кімнат і більше
сьогодні
Продажа будинку в Бориспільскому районі, Вишеньки
вул. Гідності
Сучасний та автономний будинок 232 м2 у тихому й затишному селищі, з новим ремонтом, меблями та басейном з підігрівом. Будинок побудований з червоної цегли - залізобетоні перекриття.
- 4 затишні спальні
- 2 санвузли (ванна + душова кабіна)
- Більярдна кімната та тренажерний зал
- 2 каміни (1-й та 2-й поверх)
- Опалення: газовий котел + електричний котел
- Резервне живлення 15 кВт сонячних батарей
Максимальний комфорт:
- Басейн з підігрівом
- Гараж + автоматичні ворота
- Літня кухня, зона барбекю, альтанка
- Сад та ландшафтний дизайн
- Автоматичний полив
- Свердловина 65 м
- Відеоспостереження, сигналізація, відеодомофон.

530 000 $
3 212 $/м²
провулок Золочівський
165 / 60 / 45 м²
1 поверх
12 сот
3 кімнати
2021 рік побудови
2 дні тому
Продаж сучасного будинку у котеджному містечку “Zoloche Vezuviy”
Будинок у з вишуканим дизайнерським ремонтом в котеджному містечку яке відоме своєю безпекою, розвиненою інфраструктурою та високим рівнем комфорту. Це ідеальне поєднання функціональності, елегантності та затишку.
Загальна площа будинку - 165 м2 + гостьовий будинок розміром 9,85 * 4,7 м2 ( Рік побудови - 2021)
Ділянка 12,3 сотки.
Планування:
- Велика кухня вітальня з виходом на терасу;
- гостьова кімната;
- дитяча кімната або кабінет;
- майстер спальня зі своїм санвузлом та гардеробом;
- гостьовий санвузол;
- гардеробна;
- технічне приміщення.
Технічні характеристики:
Будинок з цегли з утепленням мінватою 100мм.
Підлога п...

224 810 $
1 000 $/м²
Вишеньки
224.81 / 164.41 / 40.7 м²
1 поверх
12 сот
4 кімнати
5 днів тому
Будинок з чудовою назвою Мейсон розташований на березі мальовничого озера Золоче, біля парку Ранджерс.
Побудований з червоної керамічної цегли та утеплений зовні мінеральною ватою.
У будинку є три просторі спальні. Два санвузли, гардеробна, кухня, зона їдальні і вітальні з можливістю установки каміну. Також простора крита тераса, бойлерна і навіс для двох автомобілів.
Завдяки грамотному зонуванню, в котеджі відокремлена зона відпочинку, спальні і великий санвузол знаходяться далеко від загальної зони вітальні, їдальні і кухні. Це дозволить кожному члену сім’ї мати свій простір не заважаючи іншим.
Будинок продається з обробкою фасаду в сучасному стилі, відмосткою навколо будинку, забором, вор...

75 000 $
843 $/м²
щаслива, 145
89 / 51 / 13 м²
2 поверхи
8 сот
4 кімнати
2018 рік побудови
1 тиж. тому
Розглядаємо всі державні програми , сертифікати, ваучери.
Без комісії для покупця.
Продається сучасний, теплий , двоповерховий будинок 89м.кв..
Будинок знаходиться в закритому котеджному містечку Вишневий хуторок.
З ділянкою 8 соток !!!
До метро Бориспільська 10 км.
Будинок утеплений, є скважина, два переливних септика.
Бдинок збудований за сучасною канадською каркасно-панельною технологією (SIP-панелі). Ці високоякісні 3-х шарові панелі забезпечують відмінну теплоізоляцію та є екологічно безпечними.
Заведена електрика. 8 квт.
Побудована пічка , в зимку тепло.
На другому поверсі ламінат,
Будинок зовні утеплений пінопластом.
Будинок введений в експлуатацію,один власник.
на території є с...
120 000 $
2 667 $/м²
Набережна
45 / 20 / 10 м²
1 поверх
1 сот
2 кімнати
сьогодні
Без комісії! До Вашої уваги пропоную в продаж будинок на воді.
Будинки на воді - це не просто споруда, а уособлення особливого стилю життя.
Власний житловий плавучий будинкок дарує можливість бути ближче до природи, кожен день насолоджуватися видом на воду.
Може служити як повноцінний дачний дім або житло для постійного проживання.
Основні переваги рухомого житла на воді включають:
Переміщення: можливість навігації по річках, озерах, водосховищах та морях всередині країни. Незалежність від земельної ділянки: здатність стояти на воді з необмеженим строком у водних акваторіях, де відсутні місцеві обмеження.
Швартування у яхт-клубах: можливість пристиковувати в яхт-клубах з оплатою за кор...

142 000 $
734 $/м²
Оболонська
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
193.4 / 94.2 / 16.8 м²
2 поверхи
17 сот
3 кімнати
сьогодні
БЕЗ КОМІСіі . Київська область, Бориспільський район, с. Вишеньки - сучасне село з багатою історією, абсолютно унікальною розвиненою інфраструктурою.
Продаж двоповерхового будинку в фантастично красивому, мальовничому котеджному містечку в неперевершеній локації, комфортний асфальтований під’їзд, 20 км від Києва, навколо котеджного містечка «ЗОЛОЧЕ».
Ідеально рівна земельна ділянка правильної квадратної форми, доглянута, живописна, зелена, площею 17 соток, «для будівництва та обслуговування жилого будинку».
1-ий поверх: передпокій, вітальня з каміном, простора кухня, санвузол, господарський блок, вихід до гаражу.
2-ий поверх: господарська спальня з власним санвузлом та балконом, друга спа...

270 000 $
1 350 $/м²
Молодіжна
ПРЕМІУМ
200 / 65 / 40 м²
2 поверхи
7 сот
4 кімнати
2008 рік побудови
сьогодні
#9701 До продажу пропонується дуплекс 200м2 у найвідомішому елітному КМ Золоче Клуб із розвиненою інфраструктрою у с.Вишеньки Бориспільский р-н на ділянці 7соток. Відстань до Києва 15км, воєнізована охорона по периметру та на території КМ, пропускна система, власна обслуговуюча компанія - доглянута територія. На території власний пляж, зони відпочинку, спа-центр, ресторан, школа та дітячий садок Zoloche, магазинчики та кавярні.
В будинку виконано ремонт із коштовних натуральних матеріалів (мармур, натуральний камінь, натурльне дерево), частково укомплектовано меблями та технікою. Зонування: 1 поверх - с/в, кухня, столова-вітальня із каміном, веранда із панорамним склінням, гардеробна, котель...
195 000 $
1 500 $/м²
Вербицького
ПРЕМІУМ
130 / 75 / 25 м²
2 поверхи
25 сот
5 кімнат
2015 рік побудови
сьогодні
Продаж будинку 130м у Вишеньках,Бориспільського району біля містечка Золоче,вул.Вербицького.
Двохповерховий будинок в гарному стані,з якісного клеєного дерев яного брусу.В будинку: 3спальні на другому поверсі,на першому велика кухня-вітальня та кабінет(або ще одна спальня) ,два санвузла,котельня,в якій встановлено газовий котел,електричний котел,бойлер,пральна машина.Своя чиста вода,скважина 120м.
З кухні вихід на простору терасу з видом на лашафтний двір.
Ділянка 25соток,на якій розташовані:будинок ,2 гаража,альтанка та зона відпочинку,багато дерев та декоративних насаджень,є автополив.
Автоматичні ворота у двір та гаражі.
В будинку є сонячне енергозабезпечення,генератор,газ,електрика,чиста...

194 000 $
653 $/м²
Садова вул., 23
ГАРЯЧЕ
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
297.1 / 110 / 52.4 м²
2 поверхи
5 сот
5 кімнат
2011 рік побудови
сьогодні
🔑 Найкраща пропозиція продажу будинку 🏡
Площа будинку: 297,1 м2
Ціна: 195 000$ без комісії для Покупця!
Опис:
Цей будинок повністю облаштований для комфортного проживання і стане ідеальним місцем для великої родини в безпечному районі під Києвом!
Всі кімнати та приміщення облаштовані якісними меблями та технікою. Все що Ви бачите на фото залишається новим власникам! Будинок та ділянка у власності більше 3 років,є поштова адреса.
Особливості:
- Шикарне бомбосховище: 70 м2., виконане з залізобетонних конструкцій, з товщиною стін 60 см.
- Власна територія: Знаходиться на закритій ділянці з площею 5.6 соток.
Комунікації:
- Свердловина на 60 м
- Септик
- Електрика: 30 кВт, з ел...
600 000 €
2 609 €/м²
Квітуча
230 / 75 / 38.5 м²
2 поверхи
9 сот
5 кімнат
сьогодні
Продаж енергоефективного будинку «Монте» у котеджному містечку Золоче Прованс, Вишеньки, Бориспільський район — поєднання автономності, статусу та максимального комфорту заміського життя.
Будинок створений із акцентом на якісне будівництво, енергоефективність та комфорт проживання у будь-яку пору року. Тут продумано все — від фундаменту та утеплення до мікроклімату й автономних систем живлення.
Основні характеристики:
• Загальна площа — 229,5 м²
• Приватна ділянка — 9 соток
• 4 просторі спальні
• 3 санвузли
• Кабінет, гардеробна, кладова
• Вітальня з каміном та обідньою зоною
• Високі стелі 3,25–3,4 м
• Панорамні вікна
• Велика кількість природного світла відповідно до європейських станда...
129 000 $
701 $/м²
вул Богдана Хмельницького, 47
184 / 100 / 68 м²
1 поверх
6 сот
4 кімнати
2021 рік побудови
2 дні тому
Прямий продаж від забудовника, без комісії
Ділянка – 6 соток з можливістю прописки.
Площа будинку – 150м2 + тераса 34м2
Матеріали будівництва:
Фундамент: монолітна плита утеплена по периметру
Стіни та фасад: Керамоблок 400мм, Утеплювач: Мінеральна вата 100мм, фасад нано-силіконова штукатурка
Матеріал покрівлі – ПВХ мембрана FATRAFOL 810
Металопластикові вікна з профілю REHAU SYNEGO 80 мм з протизламною фурнітурою Maco
Отмостка по периметру дома, та заїїд для двух автівок
Забор по періметру
Откатні ворота 4.5 м+ калітка с замком
Кількість спалень - 3 , одна спальня зі своїми с/в
Кількість с/в - 2
Зал+їдальня з виходом на терасу.
Спальня – 15,43 м²
Спальня – 15,56 м²
Спальня – 18,10 м²...
150 000 $
1 103 $/м²
Щаслива, 25
136 / 118 / 10 м²
2 поверхи
5 сот
5 кімнат
2 тиж. тому
Якісний, сучасний, теплий будинок для цілорічного проживання.
Скважина, генератор, світлоє завжди!можливість облаштування бомбосховища.
Виділена адреса, можна прописатися.
Паркомісце на 2 машини. Організована ливнева система для збору дощової води. Завдяки цьому в дворі ніколи не буває калюж, навіть на газоні, і завжди є запас прісної води.
Зона барбекю, басейн. Доглянуті плодоносні сад та город. Спеціально завозився чорнозем, що значно вплинуло на смак та якість городини.
В будинку залишається ВСЕ (побутова техніка, навіть дрібна, телевізори LG, Sony) посуд, рушники і т.д.
Ніяких додаткових витрат не потребує. Є можливість повного автономного існування (Вода, світло, каналізація тощо).
Буд...

695 000 $
1 738 $/м²
провулок Троянд, 46
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ Золоче Клуб
400 / 300 / 30 м²
2 поверхи
15 сот
4 кімнати
1 міс. тому
До вашої уваги представлений будинок на продаж за адресою: пров. Троянд 46, КМ «Золоче Клуб», с.Вишеньки, Бориспільський р-н.
В загальному, в котеджному містечку відома міжнародна школа і дитячий садок, секції для дітей, спортивний клуб, готель та СПА зони відпочинку з басейнами, декілька паркових зон відпочинку, ресторанів, магазинів, сервісна комунальна служба, професійна служба цілодобової охорони, з контрольно – пропускними пунктами.
До містечка зручний під’їзд з двох сторін – від метро Осокорки або метро Харківська, відстань близько 20 км.
Будинок розташований в центрі котеджного містечка, по центральній ву
лиці.
1. Ділянка 15 сот. кутова з двома заїдами, обсаджена туями і соснами, є...
277 000 $
749 $/м²
Вербицького
БЕЗ КОМІСІЇ
370 / 143 / 50 м²
2 поверхи
35 сот
5 кімнат
сьогодні
Продаж від власника, дуже терміново, значно нижче ринку.
Будинок 370 м2 , цегляний, утеплений, з якісним авторським ремонтом, з усіма меблями і побутовою технікою. Ділянка 35 сот. виходить безпосередньо на річку (глибина 8 м, ширина 60м, власне тихе узбережжя для рибалки, купання, загорання).
У будинку є гараж, високе приміщення під зимовий сад з басейном (з видом на сад і річку), простора гостинна кімната 100 м2 з кухнею, 4 спальні, 4 гардеробні, пральна кімната, велика ванна кімната, 2 с/у, багато підсобних приміщень, котельня, бойлерна і тп. Теплі підлоги по всьому будинку. Вихід на простору затишну терасу.
Електрика 3 фази, 50 кВт, двотарифний лічильник день/ніч, чиста вода – свердлови...

142 000 $
670 $/м²
Бикова, 5
212 / 90 / 20 м²
2 поверхи
8 сот
5 кімнат
1 тиж. тому
№ 22-426-736
До вашої уваги пропонується будинок,який розташований в садовому товаристві 'Ельвіра' (межує з OSOKOR REZIDENTS).
Він знаходиться на відстані 5, 3км від м. Осокорки або Славутич.
Ділянка правильної прямокутної форми розмірами 20*40м, цільове призначення 'під садівництво'.
Опалювальна площа 212м2 + 40м2 гараж + 52м2 тераса 2-го поверху над гаражем.
Свердловина д110мм глибиною 43м (канівський водоносний шар) з з занурювальним насосом та паспортом свердловини
Електроенергії на ділянку заведено 3ф - 10кВт, за розуміння необхідної кількості, пожна докупити в садовому товаристві за 1кВт - $250.
Ділянка відноситься до Золочівської Громади.
В наявності є виконані геологічні в...

240 000 $
1 518 $/м²
Липська, 7
БЕЗ КОМІСІЇ
158.1 / 97.6 / 13.1 м²
1 поверх
12 сот
4 кімнати
2023 рік побудови
сьогодні
Будинок в сучасному закритому котеджному містечку "Золоче".
Найвигідніша пропозиція! Ціна: 240000у.о.
Для покупця без комісії та додаткових витрат!
Можливий обмін на квартиру або будинок в Києві.
Будинок зданий, з документами!
Можливий продаж по програмам: єОселя, єВідновлення.
Загальна площа будинку з терасою та навісом під 2 паркомісця 242,6 кв.м, корисна плаща будинку 158,1 кв.м, житлова площа 97,6 кв.м. Простора кухня-вітальня 54,2 кв.м з виходом на терасу 38,9 кв.м, 3 спальні кімнати, гардеробна, 2 санвузли, котельня, навіс для двох автомобілів 40.4 кв.м.
Площа ділянки 12 соток.
Ідеальний будинок для родини!
Будинок побудований з червоної керамічної цегли, зовні утеплений мінер...

650 000 $
2 889 $/м²
Абрикосова
БЕЗ КОМІСІЇ
225 / 165 / 40 м²
1 поверх
12 сот
3 кімнати
сьогодні
Продаж сучасного будинку у котеджному містечку “Золоче”
Пропонується будинок у стилі сучасної класикиз вишуканим дизайнерським ремонтом, розташований у престижному містечку “Золоче”, яке відоме своєю безпекою, розвиненою інфраструктурою та високим рівнем комфорту. Це ідеальне поєднання функціональності, елегантності та затишку.
Основні характеристики:
Загальна площа будинку – 212 м²
Житлова площа – 165 м2
Площа ділянки – 12 соток
Майстер-спальня з власним санвузлом та гардеробною — повна приватність і комфорт.
Друга спальня, облаштована сучасними меблями.
Третя кімната – гнучкий простір для дитячої або кабінету.
Окрема гардеробна кімната.
Додатковий санвузол з якісною сантехнікою...

1 150 000 $
1 696 $/м²
Набережна
678 / 284 / 17 м²
4 поверхи
26 сот
6 кімнат і більше
сьогодні
Будинок в елітному містечку «Золоче», закрита територія з цілодобовою охороною 24/7, з розвиненою інфраструктурою, школою «Zoloche International School», тенісними кортами, зонами відпочинку, пляжем, Яхт-клубом.
Заміська резиденція з власним виходом до води та гранітною пристанню. Ландшафтний дизайн ділянки, озеро, зона барбекю, альпійські гірки, блакитні ялини, каштани, берези, магнолії.
У будинку басейн, що закривається ролетом, хамам, система вентиляції — у приміщеннях немає вогкості.
Гараж на 2 машини, гостьове паркування перед будинком, винна кімната, більярдна кімната, майстерня, збройова, технічна кімната, тераса з садовими меблями та інкрустованим столом.
Вишуканий інтер'єр, вітальня...

425 000 $
654 $/м²
Молодіжна
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ Золоче Клуб
650 / 200 / 40 м²
3 поверхи
13 сот
6 кімнат і більше
сьогодні
Елітний маєток 650 м² з басейном та SPA-зоною
Закрите містечко преміум-класу
Пропонується розкішний будинок 650 м² на доглянутій ділянці 13 соток з ландшафтним озелененням.
Будинок будувався для себе, без економії на матеріалах та інженерії.
✔ Новий ремонт у вишуканому класичному стилі
✔ Дубовий шпон
✔ Іспанська та італійська плитка
✔ Німецька та італійська сантехніка
✔ 2 французькі мармурові каміни
У будинку:
Простора кухня з технікою провідних світових брендів
Кінотеатр
Більярдна
4 санвузли
Дві великі тераси з видом на басейн
Балкон
Цокольний поверх / підвал
Підігрів підлоги
Гараж на 2 авто
✔ Система "розумний будинок"
✔ Італійський клімат-контроль з керуванням через смартфон
✔ Відеоспо...
Всі котеджні містечка