Бикова, 5
Комісія 4%
Опис
№ 22-426-736
До вашої уваги пропонується будинок,який розташований в садовому товаристві 'Ельвіра' (межує з OSOKOR REZIDENTS).
Він знаходиться на відстані 5, 3км від м. Осокорки або Славутич.
Ділянка правильної прямокутної форми розмірами 20*40м, цільове призначення 'під садівництво'.
Опалювальна площа 212м2 + 40м2 гараж + 52м2 тераса 2-го поверху над гаражем.
Свердловина д110мм глибиною 43м (канівський водоносний шар) з з занурювальним насосом та паспортом свердловини
Електроенергії на ділянку заведено 3ф - 10кВт, за розуміння необхідної кількості, пожна докупити в садовому товаристві за 1кВт - $250.
Ділянка відноситься до Золочівської Громади.
В наявності є виконані геологічні вишукування під пятном забудови(торф відсутній).
Є виконана топографічна зйомка.
Навколо ділянки виконано по периметру огорожу (профлист на бетонному цоколі), встановлені відкотні ворота та додаткові роспашні (в зоні септику).
Є повна історія будівництва на фотофіксації. Є можливість купити будинок з половиною ділянки за 122000 у.о.
Для перегляду та отримання додаткової інформації телефонуйте.
Деталі
Котедж, 2 поверхи, 5 кімнат. Площа ділянки 8 соток. Планування кімнат Роздільне. У будинку є . Загальний стан будинку - Без ремонту. Комісія за послуги 4 %