Продается 1 к квартира, в ЖК «Основа» Новострой. Расположена в Центре города рядом с ТРЦ «Аврора» .Александровский район . Рядом проспект, остановки транспорта , сеть магазинов , детские сады , школы , супер маркеты , остановки транспорта, малый рынок. Квартира на 3 этаже, 10 этажного кирпичного дома. Квартира видовая , окна пластик, выходят на проспект Соборный и ТЦ «Аврора. Метраж 30м2 Квартира в Новострое подходит под программу Е-Оселя . Документы в порядке для Нотариального оформления. Индивидуальное отопление: 3х контурный котел. Дом находится в Центре города, отличное место для проживания и сдачи в аренду! Лучшая транспортная развязка в городе .
Продаж 2 кімнатної квартири по вулиці Глісерна 20 . Перший поверх пʼятиповерхового цегляного будинка .Квартира під ремонт , металопластикові вікна . Більш детальна інформація за телефоном також на Вайбер можу скинути відео огляд квартири. Документи готові к продажу . Ключі на угоді . Прописаних нема
Двокімнатна квартира по вулиці Олександрівська 57 . У квартирі зроблений ремонт, із заміною комунікацій, меблі і технік залишається .
Зручна локація в пішій доступності площа університетська (колишня радянська) / інтрейд / атб / ресторани / проспекту соборний .
Квартира відмінно підійде, як для життя так і під оренду (можливий продаж з орендарем).
З усіх питань телефонуйте.
Пропонуємо до продажу 1-кімнатну квартиру в Олександрівському районі по вулиці Запорізька. Квартира розташована на 1-му поверсі 9-ти поверхового будинку.
+ У квартирі виконано сучасний капітальний ремонт.
+ Замінено всю проводку, нова сантехніка.
+ Балкон засклений.
+ Металопластикові вікна, решітки.
+ Гаряча вода-водонагрівач.
+ Система очищення води.
+ Натяжна стеля.
+ Вбудовані кухонні меблі.
+ Санвузол поєднаний.
Чудове розташування будинку, все необхідне для комфортного проживання знаходиться в кроковій доступності: школа, д/садок, супермаркети, ринок, зупинка громадського транспорту.
Телефонуйте! Домовимось про перегляд, проконсультуємо з усіх питань та допоможемо з оформленням докуме...
У комфортабельному житловому комплексі, в центрі міста Запоріжжя, продається двокімнатна квартира, Олександрівський район, центр, по вул. Поштова. Квартира з ремонтом, вбудованими меблями та технікою, залишається майже все. Будинок з закритою територією, консьєржем, дитячим майданчиком та автомобільною парковою. Квартира в ідеальному стані, заходь і живи, автономне опалення, чекає на свого нового власника. Розташування - поруч все у кроковій доступності. Дзвоніть, домовимось про перегляд.
Продается уютная 3х-комнтная квартира по ул. Св. Николая (Артема), 9ый этаж, в одноподъездном кирпичном доме.
Закрытая охраняемая территория дома. Имеется детская площадка. В подъезде установлен лифт OTIS. Дом удачно расположен внутри дворов - вокруг нет проезжих дорог, в квартире всегда тихо (не бывает ни проезжающего транспорта, ни шумящих людей под окнами).
В непосредственной близости парк Дубовая роща, 5 минут до остановки общественного транспорта на проспекте (пл. Советская).
Площадь - 100,21 кв.м., высота потолков - 3 метра. Стены - бетонная штукатурка. В квартире расположены следующие комнаты: зал, кухня, детская и спальня. Есть два сан узла: в одном - душевая, в другом - гидромас...
Пропонується до продажу затишна 2-кімн. квартира з меблями та технікою в районі Малого ринку. Квартира площею 53м2 розташована на 2 поверсі 9ти поверхового будинку. Гарна локація. У пішій доступності вся інфраструктура зупинки транспорту, школа, садок, Дубовий Гай, Сіті Молл, Епіцентр.
Компанія : Агентство нерухомості Ділайн
Предлагается к продаже двухкомнатная квартира по ул.Гоголя, общей 50.3 м, расположена на 5 эт./9-ти эт.дома. Планировка представляет собой: кухня-10 м, гостиная, спальня с нишей под гардеробную, санузел смежный. Оборудована и укомплектована всем необходимым. За более детальной информацией обращайтесь по телефону.
Пропонується до продажу 3-кімнатна квартира з меблями та технікою на Проспекті Соборному. Квартира площею 75м2 розташована на 4-му поверсі 5-ти поверхового будинку. Відмінна локація та транспортна розв'язка у пішій доступності вся інфраструктура, школа, садок, магазини, кав'ярні, ринок Анголенко, театр Магара.
Компанія: агентство нерухомості Ділайн
Пропонуємо до продажу 3-кімнатну квартиру по вулиці Запорізька. Квартира розташована на 7-му поверсі 9-ти поверхового будинку.
+Ремонт кінець 2021 року,ніхто не жив.
+Квартира затишна, тепла.
+Встановлено металопластикові вікна.
+Замінено водопровід та стояк каналізації.
+Нова проводка.
+Санвузол поєднаний, кахель.
+Гаряча вода-бойлер.
+Підвісна стеля.
+Балкон і лоджія утеплені, необхідне облицювання.
Чудове розташування будинку, все необхідне для комфортного проживання знаходиться в кроковій доступності: школа, д/садок, пошта, аптека, супермаркети, ринок,зупинка громадського транспорту.
Телефонуйте! Домовимось про перегляд, проконсультуємо з усіх питань та допоможемо з оформленням докум...
Пропонуємо до продажу 3-х кімнатну квартиру в Олександрівському районі по вулиці Українська.
Квартира розташована на 3-му поверсі 9-ти поверхового будинку.
Площа 68.6/45.4/7.3.
Квартира у житловому стані. Частково замінені вікна на металопластикові.
Обидва балкони засклені.
Замінено водопровід та стояк каналізації.
Відмінне розташування будинку, все необхідне для комфортного проживання знаходиться в кроковій доступності:д/садок, школа, супермаркети, зупинка громадського транспорту.
Телефонуйте! Домовимось про перегляд,
проконсультуємо з усіх питань та допоможемо з оформленням документів. Позбавте себе юридичних ризиків.
Більше інформації, фото та варіанти на сайті АН Асторія.
Пропонуємо до продажу 2-кімнатну квартиру по пр.Соборному.
Квартира розташована на 2-му поверсі 5-ти поверхового будинку.
Будинок цегляний.
Встановлено металопластикові вікна.
Балкон засклений.
Гаряча вода-газова колонка.
Санвузол суміжний.
Гарне розташування будинку, все необхідне для комфортного проживання знаходиться в кроковій доступності:д/садок, школа, супермаркети, зупинка громадського транспорту.
Телефонуйте! Домовимось про перегляд,
проконсультуємо з усіх питань та допоможемо з оформленням документів. Позбавте себе юридичних ризиків.
Більше інформації, фото та варіанти на сайті АН Асторія.
Пропонуємо до продажу 2-кімнатну квартиру по вулиці Гоголя.Квартира розташована на 2 поверсі 5 поверхового будинку.
Квартира в хорошому стані.
Кімнати роздільні.
Балкон засклений.
Санвузол суміжний.
Гаряча вода-бойлер.
Встановлено металопластикові вікна.
Відмінне розташування будинку, все необхідне для комфортного проживання знаходиться в кроковій доступності: школа, д/садок, супермаркети, пошта, зупинка громадського транспорту. Телефонуйте! Домовимось про перегляд, проконсультуємо з усіх питань та допоможемо з оформленням документів. Позбавте себе юридичних ризиків. Агентство нерухомості "Асторія", офіс Незалежної України, 36.
Пропонуємо до продажу повнометражну 2-кімнатну квартиру в Олександрівському районі по вулиці Олександрівській(стара назва Дзержинського).
Квартира розташована на 4-му поверсі 4-х поверхового будинку.
Квартира світла,простора.
Меблі та техніка залишається.
Встановлено металопластикові вікна.
Гаряча вода-газова колонка.
Без балкону.
Санвузол суміжний.
Гарне розташування будинку, все необхідне для комфортного проживання знаходиться в кроковій доступності.
Зупинка Малий ринок,за бібліотекою.
Телефонуйте! Домовимось про перегляд, проконсультуємо з усіх питань та допоможемо з оформленням документів. Позбавте себе юридичних ризиків. Агентство нерухомості "Асторія", офіс Незалежної України,36.
Увага! В тихому центрі м. Запоріжжя, в Олександрівському р-ні, по вул. Глісерна чекає на своїх нових власників 2-х кімнатна квартира. 1 поверх 5-ти поверхового цегляного будинка. Житловий стан, ремонт на свій смак ви зробите, втіливши самі яскраві мрії про затишну домівку. Можливий торг, чекаємо на ваші пропозиці. Можливий продаж за сертифікатом або постановою.
Пропоную Вашій увазі 1 кімнатну квартиру, розташовану в історичній частині міста, по вул. Гоголя, в безпосередній близькості від університетів. Квартира знаходиться на 5 поверсі 9 поверхового будинку, в якій є все необхідне для якісного проживання. В помешканні заміно комунікації, електропровідку, лічильники, вікна, двері та ін.
Квартира укомплектована технікою та меблями, які залишаться новому власнику. Ніша перетворена в гардеробну з роздвижною системою шафа-купе.
Будинок розташований в місці з добре розвиненою інфраструктурою, в пішому доступі університети, проспект, "Малий ринок", магазини, супермаркети, аптеки, лікарня, розважальні заклади, дитячий майданчик, паркова зона.
Чекаємо на Ва...
Предлагается к продаже просторная трехкомнатная квартира в престижном доме по ул. Украинская 6а.
Дом с огражденной территорией, консьержем, парковкой + отдельный крытый паркинг.
Два лифта, пассажирский и грузовой.
Высота потолков 3м.
Комнаты раздельные, квартира утеплена по периметру.
Состояние квартиры на фото, все в отличном состоянии.
Паркинг 5000$ входит в стоимость квартиры, без паркинга цена квартиры 70тыс.
Продається 2-х кімнатна квартира по вул. Гоголя , район Лахті , Малий ринок .Розташована на 4-му поверсі 5-ти поверхового будинку .
Квартира в житловому стані , але потребує ремонту .
Кімнати роздільні .
Замінені труби водопостачання , у 2х кімнатах МП вікна та нові батареї .
Балкон не засклений .
Гарне розташування , 2 хв до проспекту , все необхідне в кроковій доступності .
Дім ОСББ .
За додатковою інформацією телефонуйте .
Пропонується до продажу затишна 3-кімн. квартира з меблями та технікою в районі Малого ринку. Квартира площею 64м2 розташована на 6 поверсі 9ти поверхового будинку. Гарна локація. У пішій доступності вся інфраструктура зупинки транспорту, школи, ринок, торговельний центр, АТБ, аптеки.
Компанія : Агентство нерухомості Ділайн
Публікація оголошень доступна для зареєстрованих користувачів в ролі “Рієлтор” чи “Власник“.
Якщо на вашій сторінці АН залишились оголошення, які ви хочете опублікувати, будь ласка, напишіть нам за ким із рієлторів вашого агентства їх закріпити.
Зареєструйте рієлторів АН на RIELTOR.UA, та привʼяжіть їхні акаунти до акаунту АН, щоб:
бачити сукупну статистику та витрати по оголошенням ваших рієлторів,
поповнювати баланс вашим рієлторам,
бачити в кабінеті всі оголошення, створені вашими рієлторами,
оголошення рієлторів були брендовані логотипом вашого АН