Опис
Пропонуємо до продажу 2-кімнатну квартиру в Олександрівському районі по вулиці Гоголя. Квартира розташована на 2-му поверсі 5-ти поверхового будинку.
Квартира в хорошому стані.
Встановлено металопластикові вікна.
Горяча вода-бойлер.
Балкон засклений.
Санвузол роздільний.
Відмінне розташування будинку, все необхідне для комфортного проживання знаходиться в кроковій доступності: школа, д/садок,супермаркети,зупинка громадського транспорту.
Телефонуйте! Домовимось про перегляд,
проконсультуємо з усіх питань та допоможемо з оформленням документів. Позбавте себе юридичних ризиків.
Деталі
Окрема квартира, Будинок Введено в експлуатацію - Типова панель, в квартирі 2 кімнати, висота стелі 2.5 метра. В квартирі 3 вікна, Вид з вікон у двір. Квартира стандартна, планування кімнат Суміжна. Є газ, кухонна плита газова. Гаряча вода - електричний бойлер. Опалення центральне. Роздільний санвузол, Туалет/ванна. Сантехніка в нормальному стані. Проведені металопластикові труби, у нормальному стані. Вхідні двері залізні. Є покриття підлоги - ламінат, лінолеум, немає підігріву підлоги. Є балкон засклений. Лоджії немає. Стан стін - ремонту не потребують, стеля натяжна. Вікна металопластикові, в нормальному стані. Міжкімнатні двері дерев'яні, в нормальному стані. Тамбура немає. В квартирі є Лічильники. Будинок побудований в 1970 році. У квартири 1 власник, прописана 1 людина. Загальний стан квартири - Хороший стан. Можлива прописка. Поруч є школа, дитсадок, зупинки, супермаркет. Квартира приватизована. Документи на квартиру: договір купівлі-продажу. Прямий продаж. Сантехніка в нормальному стані. У нормальному стані. Засклений. Інтернет дротовий (кабельний). Працює без світла - вода, газ, опалення, інтернет. Комісія за послуги 1 %