19 500 $
1 857  $/м²
БЕЗ КОМІСІЇ
торгівельне приміщення, приміщення вільного призначення, приміщення для надання послуг
10.5 м²
2025 рік побудови
4 дні тому
2 міс. тому
6 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
Продаю в Одесі
"7parks"
Фасадне приміщення на тротуарну доріжку та дорогу
10,7 метрів кв. Усі комунікації: вода, світло, каналізація — підведені до приміщення.

Планування вільне.

Дуже перспективне місце. Здаючи в оренду або використовуючи під власний бізнес, ви отримуєте свої прибутки, просто інвестуючи у вже готове приміщення. Приміщення побудоване, здане в експлуатацію.

Розташування поруч із «7 Небом», Епіцентром.
Вже є готові орендарі, які із задоволенням зайдуть у даний проєкт.

Відмінний трафік відвідувачів.

Вартість загальна 22 000$
Більше таких цін на сьогоднішньому ринку ви не знайдете.
Деталі
Об'єкт комерційної нерухомості, Клас A, Комплекс будівель, Готова будівля, Приміщення для надання послуг, Приміщення вільного призначення, Торгівельне приміщення. Об'єкт на 1 поверсі, У будівлі 1 поверх. Будинок побудований в 2025 році. У приміщенні 1 кімната. Без комісії
Верифікований профіль
17
Років досвіду
2
Роки на сайті
Активних оголошень 11
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 329
Останній візит на сайт 4 дні тому
Рекомендувати
Історія зміни ціни
13.05.2026 - 2 500 $ 19 500 $
08.05.2026 - 2 000 $ 22 000 $
05.05.2026 + 12 000 $ 24 000 $
09.03.2026 12 000 $
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?