Найпопулярніші новобудови міста
Новобудови Авангарду
Топ оголошень Авангарду
8 000 грн/міс
Європейська вул., 25
1 кімната
34 / 17 / 8 м²
поверх 2 з 5
2025 рік побудови
сьогодні
Сдается квартира в НОВОМ доме с НОВЫМ ремонтом и НОВОЙ мебелью и техникой. Никто не жил.

26 999 $
865 $/м²
Проїзна вул., 12
ПРЕМІУМ
ЖК ЖМ Сьоме Небо
1 кімната
31.2 / 15.1 / 7.4 м²
поверх 3 з 4
2015 рік побудови
сьогодні
Пропонується затишна 1-кімнатна квартира на комфортному 3-му поверсі 4-поверхового будинку.
Загальна площа — 31,2 м².
Житлова — 15,1 м².
Кухня — 7,4 м².
Квартира з ремонтом — можна одразу заїхати та жити без додаткових вкладень. Укомплектована меблями та технікою, усе залишається новим власникам.
Індивідуальне опалення — встановлено 2-контурний котел, що дозволяє самостійно регулювати тепло та суттєво економити на комунальних платежах. У будинку є газ.
Відмінний варіант як для життя, так і під оренду.

85 000 $
1 463 $/м²
Спрейса вул., 3
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Житлове містечко ARTVILLE
2 кімнати
58.1 / 29.7 / 10.8 м²
поверх 2 з 12
2 дні тому
Продам 2-кімнатну квартиру з дизайнерським ремонтом, виконаним із якісних матеріалів. У квартирі зроблена повна шумоізоляція, а також реалізований індивідуальний проєкт електророзводки для максимального комфорту та зручності.
Кімнати роздільні, що забезпечує комфортне проживання для всієї родини. Є простора гардеробна, яка дозволить зручно організувати зберігання речей. Закрита лоджія стане ідеальним місцем для відпочинку або робочої зони.
Квартира розташована на 2 поверсі, загальна площа — 58 м².
Чудовий варіант як для життя, так і для інвестиції.

47 000 $
1 146 $/м²
Спрейса вул., 9
1 кімната
41 / 16 / 12 м²
поверх 7 з 12
2 дні тому
К продаже предлагаю 1 комнатную квартиру в ЖК Артвиль, 41 метр, 7 этаж, квартира в чистом ухоженном жилом состоянии, без мебели! Застекленная панорамная лоджия.

27 000 $
857 $/м²
Проїзна вул., 3
єВідновлення
ЖК ЖМ Сьоме Небо
1 кімната
31.5 / 14 / 5 м²
поверх 4 з 4
2014 рік побудови
вчора
Продаж однокімнатної квартири в житловому комплексі «Сьоме небо»
Загальна площа — 31,5 м²
Зручне планування: окрема спальня кімната, кухня, коридор, санвузол та балкон з відкритим видом у двір.
Комфортний невисокий поверх.
Квартира у житловому стані, світла та охайна. Укомплектована всім необхідним: є диван (спальне місце), шафа для зберігання речей, холодильник, бойлер.
Можна одразу заїхати та проживати або здавати в оренду.
‼️Індивідуальне опалення — встановлений газовий котел, що дозволяє самостійно регулювати температуру та економити на комунальних платежах.
Один із найпопулярніших бюджетних комплексів Одеси: доглянута прибудинкова територія, дитячі та спортивні майданчики, достат...
40 000 $
976 $/м²
Європейська вул., 19
1 кімната
41 / 15 / 13 м²
поверх 4 з 5
2023 рік побудови
вчора
ЖМ 7 Небо, нові будинки ближче до в їзду в містечко. Розвинений мікрорайон. Квартира на четвертому поверсі, та як всі знають там всі квартири з власним опалення, двуконтурний газовий котел. Велика лоджія. Меблі та техника залишаються.
6 500 грн/міс
Європейська вул., 1
1 кімната
33 / 16 / 8 м²
поверх 3 з 5
вчора
Квартира полностью укомплектованная
172 000 $
1 042 $/м²
Добрянського вул.
165 / 100 / 25 м²
2 поверхи
3 сот
6 кімнат і більше
4 дні тому
Продається затишний будинок в Авангарді.
* ЖМ Добрий
* ділянка 3 сотки
* два поверхи
* загальна площа 165 метрів
* перший поверх – кухня (з виходом на терасу), вітальня, кабінет, бойлерна-пральня, коридор, спальня, санвузол з душовою кабіною
* другий поверх – туалет, дві кімнати, ванна
* на ділянці – басейн (3*7), ландшафт
5 500 грн/міс
Торгова вул., 9
1 кімната
32 / 16 / 8 м²
поверх 2 з 4
2011 рік побудови
сьогодні
С 22-23-го МАЯ - сдам в аренду приличную 1-комнатную квартиру в Одессе у рынка "7 км" - в Жилом Массиве - "7-е НЕБО".
- 2-й этаж //4-х этажного дома, ул. Торговая, 9.
- Площадью 32 кв.м. Кухня 8 кв.м., спальня 16 кв.м.
- Совмещённый и облицованный санузел - туалет/ванная.
- Своё индивидуальное отопление и горячая вода - от двухконтурнго котла.
- В квартире есть встроенная кухня, обеденный стол, стулья, угловой раскладной двуспальный диван, зеркальный шкаф-купе, журнальный столик, тумба для телевизора.
- Вся бытовая техника - двухкамерный холодильник, варочная газовая поверхность (плита), телевизор, стиральная машина-автомат.
- Маленький, шаговый балкон.
- Проведён интернет и кабельное ТВ....

65 000 $
470 $/м²
Радуга кооператив
єОселя
єВідновлення
138 / 48 / 43 м²
2 поверхи
3 сот
3 кімнати
2023 рік побудови
сьогодні
Продам 2-поверховий дуплекс. Усі документи на будинок та на землю.
Авангард-2.
Кооператив «Радуга».
Дуплекс якісної забудови. Побудований із газобетону (40 см), додатково утеплений по фасаду.
На 1-му поверсі простора кухня-студія 43 кв. м, санвузол, господарське приміщення.
З кухні є вихід на терасу.
На 2-й поверх ведуть сходи зі зручним кроком.
3 роздільні спальні на 2-му поверсі та просторий санвузол.
Розташований на 3-х сотках землі.
Є документи на землю та на будинок.
Виконані всі чорнові роботи.

60 000 $
434 $/м²
Радуга кооператив
єОселя
єВідновлення
138 / 48 / 43 м²
2 поверхи
3 сот
3 кімнати
2023 рік побудови
сьогодні
Продам двоповерховий дуплекс сучасної забудови в Авангард-2.
Дуплекс якісної забудови, утеплений по фасаду.
Продумане планування:
1-й поверх:
простора кухня-студія 43 кв. м, санвузол, госпприміщення.
На 2-й поверх ведуть сходи зі зручним кроком, де розташовані
3 роздільні спальні та просторий санвузол.
Виконано всі чорнові роботи.
Сам дуплекс розташований на 3-х сотках землі.
Є документи на землю та на будинок.

30 000 $
1 034 $/м²
Проїзна вул., 13
1 кімната
29 / 14 / 7 м²
поверх 4 з 4
сьогодні
Продам чисту, суху, теплу, доглянуту однокімнатну квартиру з меблями та побутовою технікою. ЖК «Сьоме небо» (Полімер-Граніт).
В оренду не здавалася! Площа — 29,8 м², кухня — 7,1 м², 4/4 поверх, шатровий дах (не протікає). Не кутова, розташована посередині будинку.
Чиста, суха, тепла квартира. Квартира з ремонтом, власне опалення — АГВ. Газовий котел використовувався дуже охайно — встановлено якісний стабілізатор напруги.
У квартирі встановлені якісні броньовані вхідні двері (не від забудовника).
У кожній кімнаті натяжні стелі.
Вбудована кухня, встановлена витяжка, фільтр для питної води.
Укомплектована меблями та побутовою технікою (майже нова пральна машина, холодильник у відмінному стані)....

1 950 $
8 $/м²
спрейса, 4
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Житлове містечко ARTVILLE
приміщення вільного призначення
235 м²
вчора
Продаються два фасадні комерційні приміщення на території житлового містечка Артвіль. Фасад готовий! Паркан прибрано! Є доступ до приміщень!
Загальна площа приміщень 234 кв. м (112+121 кв. м). Стан після будівельників.
Ціна за квадратний метр 1950 у. о.
Можна придбати приміщення окремо, можна обидва.
Приміщення розташоване на фасадній стороні житлового будинку з виходом на дорогу. Перший поверх.
Приміщення ідеально підходить під кав'ярню, ресторанний, торговельний бізнес, медичний кабінет, лабораторію, ритейл.
Дуже вигідне розташування. Ідеальний варіант під великий магазин. Буде дуже затребуваним.
На території проживає вже понад 5000 сімей. Хороший транзитний потік потенційних клієнтів....

31 200 $
800 $/м²
Південна
БЕЗ КОМІСІЇ
39 / 19 / 10 м²
1 поверх
1 сот
2 кімнати
вчора
Стартує новий проект під назвою Грос Лібенталь - це європейське еко котеджне містечко закритого типу з власною інфраструктурою.
На продаж земельні ділянки від 1,5 сотки з будинками від 40 кв м. дуплекси таунхауси та котеджі.
Все оздоблення ви можете замовити під ключ. Охайна ділянка з підведеними комунікаціями, збудований будинок із якісних матеріалів та зроблений ремонт на ваш вибір. Будинок здається у трьох станах - від будівельників, з чистовим ремонтом white box, та з ремонтом заходь та живи!
Містечко буде розташовано на 35 Га землі в районі 7 км овідіопольської дороги.
Ціни стартують від 31 200$ у першій черзі будівництва за будинок з ділянкою без ремонту!
Єбагато варіантів будинкі...

150 000 $
1 071 $/сот
сільгосппризначення
140 сот
сьогодні
На продаж перспективна земельна ділянка загальною площею 1.4 Га.
Розташована фасадом на окружну трасу між смт. Авангард та с. Сухий Лиман.
Ділянка рівної квадратної форми. Ідеальне місце під реалізацію бізнес-проекту такого як АЗС, мережу мультимаркетів, коттеджне містечко, логістичний складський парк.
Вигідне розташування та жвавий трафік траси забезпечуть створення дохідного об'єкту комерційної нерухомості на даній ділянці.
Ділянка проглядається з всіх сторін та впритул прилягає до траси та не закрита будинками та деревами.
Вздовж дороги проходить лінія електропередач та водопровід. Що значно зменшує витрати на організацію інфраструктурних процесів.
Ділянка продається одним масивом у...

21 950 $
954 $/м²
Спрейса вул., 1
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Житлове містечко ARTVILLE
1 кімната
23 / 16 / 5 м²
поверх 10 з 14
сьогодні
Продається квартира-студія в ЖК Art Ville з ремонтом!
Квартира здається з готовим ремонтом, вбудованою кухнею, готовим санвузлом та кондиціонером.
Житловий комплекс «Art Ville», розташований на Овідіопольській дорозі в безпосередній близькості до ринку «Сьомий кілометр», супер- та гіпермаркетів, продовжує лінійку новобудов Малиновського району.
Комплекс має різноманітну інфраструктуру, що включає дитячий садок, спортивні майданчики, тенісні корти, фітнес-клуб, коворкінг та ТРЦ із магазинами, кафе і супермаркетами. Поруч із житловим містечком розташована велика транспортна розв’язка до всіх районів Одеси, а також у напрямках Іллічівська, Овідіополя, Кишинева та Києва. Від ARTVILLE до центру...
56 000 $
933 $/м²
Проїзна вул., 24
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК ЖМ Сьоме Небо
багатофункціональне приміщення
60 м²
2021 рік побудови
сьогодні
Готовый Бизнес в Сердце ЖК "7 Небо"
ВНИМАНИЕ: Сверхдоходная Инвестиция, Окупаемость с Первого Дня!
Мечтали о собственном, стабильно прибыльном бизнесе? Не упустите шанс приобрести действующую пиццерию с полным циклом работы и высоким потенциалом дохода в самом центре активного жилого комплекса!
Что Вы Получаете:
Готовый, Прибыльный Бизнес: Вам не нужно начинать с нуля! Пиццерия уже работает и приносит доход.
Идеальная Локация: Расположение в середине ЖК "7 Небо" и рядом со школой обеспечивает постоянный поток клиентов.
Полная Комплектация: Продается помещение вместе со всем оборудованием для приготовления пиццы, шаурмы, бургеров.
Включено: Телефония, видеонаблюдение, профессиональн...
39 000 $
897 $/м²
Торгова вул., 11
2 кімнати
43.5 / 23.2 / 8 м²
поверх 8 з 11
вчора
Продаю 2-кімнатну квартиру. ЖК «7 Небо». Одеса. Ексклюзив.
Квартира на 8-му поверсі. У подарунок залишається:
Кухонний стіл та стільці
Найвигідніша вартість: 39 000 $
14 000 $
292 $/м²
Проїзна вул., 9
багатофункціональне приміщення
48 м²
сьогодні
Продаю нежитлове приміщення. Центр «7 Неба». Приміщення вільного планування. Світло підведене, 3-фазний лічильник. Поруч «Копійка», «Таврія». Є під'їзд. Вхід з вулиці. Вікон немає. Є віддушина.
Приміщення під ремонт. Можна використовувати як підвальне, склад або під інше призначення.
44 000 $
1 048 $/м²
Спрейса вул., 14
1 кімната
42 / 20 / 14 м²
поверх 12 з 12
2024 рік побудови
сьогодні
✨ ИНСТАГРАМНАЯ КВАРТИРА-ЭКСКЛЮЗИВ В ЖК «АРТВИЛЬ»!
Никто не жил! Полностью НОВЫЙ авторский ремонт! 💎
Вы нашли ту самую квартиру, в которой каждый угол — готовая фотозона. Это не просто жилье, это ваш новый уровень комфорта в Одессе!
Почему это предложение — ТОП?
* Эксклюзивная планировка: Единственная в своем роде! Огромная кухня-студия (24 м²) для крутых вечеринок и уютная выделенная спальня (12 м²) для идеального отдыха.
* Вид и свет: 12 этаж (над вами — только небо, по голове никто не ходит!). Восточная сторона и панорамные окна — просыпайтесь с первыми лучами солнца.
* Автономия и уют: В «Артвиле» всегда есть свет, работают лифты и отопление. Вы всегда в тепле и с комфортом.
* Все...
Всі новобудови