Топ оголошень Авангарду

26 999 $
865 $/м²
Проїзна вул., 12
ПРЕМІУМ
ЖК ЖМ Сьоме Небо
1 кімната
31.2 / 15.1 / 7.4 м²
поверх 3 з 4
2015 рік побудови
сьогодні
Пропонується затишна 1-кімнатна квартира на комфортному 3-му поверсі 4-поверхового будинку.
Загальна площа — 31,2 м².
Житлова — 15,1 м².
Кухня — 7,4 м².
Квартира з ремонтом — можна одразу заїхати та жити без додаткових вкладень. Укомплектована меблями та технікою, усе залишається новим власникам.
Індивідуальне опалення — встановлено 2-контурний котел, що дозволяє самостійно регулювати тепло та суттєво економити на комунальних платежах. У будинку є газ.
Відмінний варіант як для життя, так і під оренду.

85 000 $
1 463 $/м²
Спрейса вул., 3
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Житлове містечко ARTVILLE
2 кімнати
58.1 / 29.7 / 10.8 м²
поверх 2 з 12
2 дні тому
Продам 2-кімнатну квартиру з дизайнерським ремонтом, виконаним із якісних матеріалів. У квартирі зроблена повна шумоізоляція, а також реалізований індивідуальний проєкт електророзводки для максимального комфорту та зручності.
Кімнати роздільні, що забезпечує комфортне проживання для всієї родини. Є простора гардеробна, яка дозволить зручно організувати зберігання речей. Закрита лоджія стане ідеальним місцем для відпочинку або робочої зони.
Квартира розташована на 2 поверсі, загальна площа — 58 м².
Чудовий варіант як для життя, так і для інвестиції.

47 000 $
1 146 $/м²
Спрейса вул., 9
1 кімната
41 / 16 / 12 м²
поверх 7 з 12
2 дні тому
К продаже предлагаю 1 комнатную квартиру в ЖК Артвиль, 41 метр, 7 этаж, квартира в чистом ухоженном жилом состоянии, без мебели! Застекленная панорамная лоджия.

27 000 $
857 $/м²
Проїзна вул., 3
єВідновлення
ЖК ЖМ Сьоме Небо
1 кімната
31.5 / 14 / 5 м²
поверх 4 з 4
2014 рік побудови
сьогодні
Продаж однокімнатної квартири в житловому комплексі «Сьоме небо»
Загальна площа — 31,5 м²
Зручне планування: окрема спальня кімната, кухня, коридор, санвузол та балкон з відкритим видом у двір.
Комфортний невисокий поверх.
Квартира у житловому стані, світла та охайна. Укомплектована всім необхідним: є диван (спальне місце), шафа для зберігання речей, холодильник, бойлер.
Можна одразу заїхати та проживати або здавати в оренду.
‼️Індивідуальне опалення — встановлений газовий котел, що дозволяє самостійно регулювати температуру та економити на комунальних платежах.
Один із найпопулярніших бюджетних комплексів Одеси: доглянута прибудинкова територія, дитячі та спортивні майданчики, достат...
6 500 грн/міс
Європейська вул., 1
1 кімната
33 / 16 / 8 м²
поверх 3 з 5
3 дні тому
Квартира полностью укомплектованная
172 000 $
1 042 $/м²
Добрянського вул.
165 / 100 / 25 м²
2 поверхи
3 сот
6 кімнат і більше
вчора
Продається затишний будинок в Авангарді.
* ЖМ Добрий
* ділянка 3 сотки
* два поверхи
* загальна площа 165 метрів
* перший поверх – кухня (з виходом на терасу), вітальня, кабінет, бойлерна-пральня, коридор, спальня, санвузол з душовою кабіною
* другий поверх – туалет, дві кімнати, ванна
* на ділянці – басейн (3*7), ландшафт

65 000 $
470 $/м²
Радуга кооператив
єОселя
єВідновлення
138.4 / 48.4 / 42.9 м²
2 поверхи
3 сот
3 кімнати
2023 рік побудови
сьогодні
Продам 2-поверховий дуплекс. Усі документи на будинок та на землю.
Авангард-2.
Кооператив «Радуга».
Дуплекс якісної забудови. Побудований із газобетону (40 см), додатково утеплений по фасаду.
На 1-му поверсі простора кухня-студія 43 кв. м, санвузол, господарське приміщення.
З кухні є вихід на терасу.
На 2-й поверх ведуть сходи зі зручним кроком.
3 роздільні спальні на 2-му поверсі та просторий санвузол.
Розташований на 3-х сотках землі.
Є документи на землю та на будинок.
Виконані всі чорнові роботи.
85 000 $
914 $/м²
Фруктова вул., 11
93 / 48 / 35 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
сьогодні
Таунхаус розташований у котеджному містечку «Гармонія», що знаходиться у смт Авангард (це передмістя Одеси, до центру міста 20 хв. на авто).
Комплекс уже зданий!
Закрита територія під охороною, відеоспостереження, дитячий та спортивний майданчики.
У будинок заведені всі комунікації (газ, світло, вода, міська каналізація).
Попереду таунхауса подвір'я на два авто. Також є задній дворик із зоною барбекю, чудове місце для сімейних посиденьок.
Таунхаус двоповерховий.
Загальна площа — 93 м².
Вільне планування. Можна спланувати на першому поверсі кухню-вітальню, а на другому поверсі — три спальні.
З батьківської спальні вихід на великий балкон, звідки відкриваються приголомшливі заходи сонця.
Так...
63 000 $
1 016 $/м²
Фруктова вул., 11
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
62 / 15.1 / 7.6 м²
2 поверхи
1 сот
1 кімната
2025 рік побудови
сьогодні
Таунхаус знаходиться в котеджному містечку «Гармонія», що розташоване в смт Авангард (це передмістя Одеси, до центру міста 20 хв. на авто).
Комплекс уже зданий!
Закрита територія, що охороняється, відеоспостереження, дитячий та спортивний майданчики.
Попереду таунхауса є подвір'я для авто. Також є задній дворик із зоною барбекю — чудове місце для сімейних посиденьок.
Таунхаус двоповерховий.
Загальна площа — 62 м².
Вільне планування. Можна спланувати на першому поверсі кухню-вітальню, а на другому поверсі — дві спальні.
Також зроблені виводи під два санвузли.
Якщо продаж за Держпрограмами, то ціна — 70 000$.
Якщо для...

60 000 $
434 $/м²
Радуга кооператив
єОселя
єВідновлення
138.4 / 48.4 / 42.9 м²
2 поверхи
3 сот
3 кімнати
2023 рік побудови
сьогодні
Продам двоповерховий дуплекс сучасної забудови в Авангард-2.
Дуплекс якісної забудови, утеплений по фасаду.
Продумане планування:
1-й поверх:
простора кухня-студія 43 кв. м, санвузол, госпприміщення.
На 2-й поверх ведуть сходи зі зручним кроком, де розташовані
3 роздільні спальні та просторий санвузол.
Виконано всі чорнові роботи.
Сам дуплекс розташований на 3-х сотках землі.
Є документи на землю та на будинок.

21 000 $
878 $/м²
Спрейса вул., 1
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Житлове містечко KEKS
1 кімната
23.91 / 6.56 / 14.49 м²
поверх 1 з 5
сьогодні
Продається квартира в сучасному житловому комплексі "Кекс".
Квартира розташована в цегляному будинку на 1-му поверсі, з кухнею-студією та окремою кімнатою загальною площею 24 м.кв.
Відмінний варіант як для житла, так і для комерції.
Секція здається у IV кварталі 2025 р.
Телефонуйте в будь-який зручний для вас час!

35 990 $
2 807 $/сот
Вішнева, 1а
комерційного призначення
12.82 сот
сьогодні
У продажу ділянка 12.82 сотки в Авангарді (вул.Вишнева). Є держ.
Відмінний варіант під будівництво великого приватного будинку чи таунхауса.
Фасад шириною 22 м – дуже хороший показник
Глибина 45м.
Поруч комунікації, зручний під'їзд.
Хороше місце для життя поряд із Одесою.
Новий перспективний район. Торг потенційним покупцям

30 000 $
1 034 $/м²
Проїзна вул., 13
1 кімната
29 / 14 / 7 м²
поверх 4 з 4
сьогодні
Продам чисту, суху, теплу, доглянуту однокімнатну квартиру з меблями та побутовою технікою. ЖК «Сьоме небо» (Полімер-Граніт).
В оренду не здавалася! Площа — 29,8 м², кухня — 7,1 м², 4/4 поверх, шатровий дах (не протікає). Не кутова, розташована посередині будинку.
Чиста, суха, тепла квартира. Квартира з ремонтом, власне опалення — АГВ. Газовий котел використовувався дуже охайно — встановлено якісний стабілізатор напруги.
У квартирі встановлені якісні броньовані вхідні двері (не від забудовника).
У кожній кімнаті натяжні стелі.
Вбудована кухня, встановлена витяжка, фільтр для питної води.
Укомплектована меблями та побутовою технікою (майже нова пральна машина, холодильник у відмінному стані)....

38 000 $
1 044 $/м²
Спрейса вул., 15
1 кімната
36.4 / 13.3 / 5 м²
поверх 5 з 11
2024 рік побудови
вчора
У продажу квартира-студія в ЖК Артвіль. У квартирі зроблено ремонт. Укомплектована частково меблями та технікою. Вікна виходять у тихий двір. У даному ЖК є все для комфортного життя: ігрові зони, тренажери, зони для відпочинку, альтанки, зона барбекю. Двір під охороною: цілодобове відеоспостереження, шлагбаум, пост охорони, система контролю доступу в будинок. Генератор. Поблизу знаходяться Епіцентр, Метро, супермаркет, ринок «7-й кілометр», кафе тощо.
Можна за програмою.
ID: 18998
Оперативний показ, ключі на руках.

26 600 000 $
190 000 $/м²
Спрейса вул., 8
140 / 80 / 35 м²
2 поверхи
3 сот
3 кімнати
2017 рік побудови
вчора
🔥 ТУТ ЖИВУТ НЕ ПРОСТО — ТУТ ЖИВУТ КРАСИВО 🔥
Уяви… ти заїжджаєш у закритий котеджний городок 🚗
Тиша… безпека… свої люди…
Поруч «Сьоме небо», зручна розв’язка, район Котовського — все близько, але без метушні 👌
І ти вже всередині…
🏡 БУДИНОК У ЖМ “ДОБРИЙ” — ГОТОВИЙ ДЛЯ ТВОГО ЖИТТЯ
✨ 140 м² продуманого простору
✨ 3 сотки землі — компактно, доглянуто, зі смаком 🌿
✨ закритий кооператив — максимум спокою та безпеки
І далі — ще краще…
👉 ПЛАНУВАННЯ, ЯКЕ ЗАХОПЛЮЄ:
— 3 спальні на другому поверсі 🛏️
— 2 санвузли — комфорт для всієї родини 🚿
— велика кухня-студія — серце дому ❤️
— камін — атмосфера затишку в кожному вечорі 🔥
👉 КОМФОРТ, ЯКИЙ ВІДЧУВАЄТЬСЯ:
— теплі підлоги 👣
— газ, вода, світло — все підклю...

160 000 $
1 333 $/м²
Аграрна
єОселя
120 / 55 / 21 м²
2 поверхи
3 сот
2 кімнати
вчора
Код об'єкта: 365512. АН "Атланта".
У продажу затишний двоповерховий таунхаус, розташований на території закритого кооперативу «Добрий» (район ЖК «7 Небо»), за 15 хвилин на авто від центру міста.
У будинку виконано якісний ремонт із сучасних матеріалів, укомплектований меблями та побутовою технікою.
Загальна площа 120 кв. м., розташований на ділянці 3 сотки (ДержАкт).
На першому поверсі: простора кухня, вітальня, санвузол.
На другому: дві спальні та гардеробна.
Будинок облаштовувався для себе.
На території розташована зона барбекю та простора альтанка для літніх вечерь на свіжому повітрі.
Подвір'я викладене плиткою, є заїзд для машини.
Деталі за телефоном. Ваш ідеальний будинок чекає на Вас!

1 950 $
8 $/м²
спрейса, 4
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Житлове містечко ARTVILLE
приміщення вільного призначення
235 м²
вчора
Продаються два фасадні комерційні приміщення на території житлового містечка Артвіль. Фасад готовий! Паркан прибрано! Є доступ до приміщень!
Загальна площа приміщень 234 кв. м (112+121 кв. м). Стан після будівельників.
Ціна за квадратний метр 1950 у. о.
Можна придбати приміщення окремо, можна обидва.
Приміщення розташоване на фасадній стороні житлового будинку з виходом на дорогу. Перший поверх.
Приміщення ідеально підходить під кав'ярню, ресторанний, торговельний бізнес, медичний кабінет, лабораторію, ритейл.
Дуже вигідне розташування. Ідеальний варіант під великий магазин. Буде дуже затребуваним.
На території проживає вже понад 5000 сімей. Хороший транзитний потік потенційних клієнтів....

31 200 $
800 $/м²
Південна
БЕЗ КОМІСІЇ
39 / 19 / 10 м²
1 поверх
1 сот
2 кімнати
вчора
Стартує новий проект під назвою Грос Лібенталь - це європейське еко котеджне містечко закритого типу з власною інфраструктурою.
На продаж земельні ділянки від 1,5 сотки з будинками від 40 кв м. дуплекси таунхауси та котеджі.