Пропонується до продажу однокімнатна квартира на третьому поверсі дев’яти поверхового будинку по вул. Леваневського. У квартирі виконано ремонт з якісних матеріалів (виконувався для себе). Квартира складається: спальня 19,0 м2, кухня 9,60 м2 яка об’єднана з лоджією 5,50 м2, коридор 3,6 м2, ванна кімната 3,4 м2, туалет 2,00 м2. Стан ідеальний, продається з усією комплектацією як на фото. Вбудована кухня у відмінному стані. Санвузол роздільний, оздоблений плиткою. Бонусом до квартири додається окрема власна кладова (5 кв. м.) яка знаходиться поруч з квартирою. Бойлер гарячої води та кондиціонер, лічильники води, газу. Будинок дуже теплий, що дає змогу взимку заощаджувати на опаленні квартири. В будинку є ліфт. Відмінно розвинена інфраструктура та транспортна розв'язка. Біля будинку є поліклініка, дитячі майданчики, зелений дворик, парк для прогулянок, бювет, школи та дитячі садки, парковка для авто, Епіцентр, Макдональдз, Атб, кафе та ресторани. Продаж від ВЛАСНИКА, без комісійних!
Деталі
Будинок Введено в експлуатацію - Газоблок, в квартирі 1 кімната. Планування кімнат Роздільне. В квартирі є Телевізор, Кабельне ТБ, Шафа, Ліжко, Пральна машина, Кондиціонер, Лічильники, Душова кабіна. Загальний стан квартири - Чудовий стан. Прямий продаж, Вільна. Працює без світла - опалення
Публікація оголошень доступна для зареєстрованих користувачів в ролі “Рієлтор” чи “Власник“.
Якщо на вашій сторінці АН залишились оголошення, які ви хочете опублікувати, будь ласка, напишіть нам за ким із рієлторів вашого агентства їх закріпити.
Зареєструйте рієлторів АН на RIELTOR.UA, та привʼяжіть їхні акаунти до акаунту АН, щоб:
бачити сукупну статистику та витрати по оголошенням ваших рієлторів,
поповнювати баланс вашим рієлторам,
бачити в кабінеті всі оголошення, створені вашими рієлторами,
оголошення рієлторів були брендовані логотипом вашого АН