Найпопулярніші новобудови міста
Новобудови Білої Церкви
Топ оголошень Білої Церкви

46 000 $
1 307 $/м²
Зенітного Полку вул., 84
1 кімната
35.2 / 17.6 / 8.8 м²
поверх 4 з 10
1990 рік побудови
сьогодні
Новинка у продажу!
Продам затишну 1-кімнатну квартиру на масиві Незалежності
вул. Зенітного Полку
Квартира розташована на комфортному 4 поверсі 9-поверхового будинку.
Не кутова, світла та тепла — хороший варіант як для власного проживання, так і для здачі в оренду.
Загальна площа — комфортне планування
Металопластикові вікна
Засклений балкон
Тамбур на дві квартири
При продажі залишаються частково меблі та бойлер
Будинок 1990 року забудови.
ОСББ, утеплений ззовні, у під’їзді свіжий косметичний ремонт, чисте та доглянуте подвір’я.
Поруч усе необхідне для комфортного життя:
• дві школи
• дитячий садочок
• зупинка міського транспорту
• магазини та інфраструктура району
Ціна: 46 000 $
Показ...

40 000 $
948 $/м²
Олеся Гончара вул., 3
БЕЗ КОМІСІЇ
Вокзальний
2 кімнати
42.2 / 27.6 / 4.7 м²
поверх 3 з 5
1968 рік побудови
4 дні тому
🔥 ПРОДАЄТЬСЯ 2-КІМНАТНА КВАРТИРА
📍 вул. О. Гончара, м. Біла Церква
✔️ 3 поверх
✔️ одна кімната прохідна
✔️ санвузол роздільний
✔️ квартира в звичайному косметичному ремонті
✔️ поруч магазини, школа та все необхідне для комфортного проживання
📅 Покази квартири заплановані на 16 травня з 13:00 год
📞 Записуйтесь на перегляди вже зараз, щоб обрати зручний час
💰 Ціна: 40 000 $ *
або розглянемо найкращу пропозицію від покупця
☎️ Телефон: [телефон приховано]
* 1 760 000 грн по курсу НБУ

14 600 $
503 $/м²
Шолом-Алейхема вул., 96
АКЦІЯ
БЕЗ КОМІСІЇ
гараж
29 м²
4 дні тому
Продаються ГАРАЖІ
вул. Ш.Алейхема 96 - В
Розмір гаража : 6.50 × 4.50 м
Ворота: 2.5 × 3 м
Заведено світло в гараж , є окремий лічильник
Побудовані з газоблоків.
відстань між воротами (сірими - 7 м )
Земля приватна ( в майбутньому буде створений гаражний кооператив)
Ціна 14 600 у.о
за гараж+ земельна ділянка
Телефонуйте [телефон приховано]

8 000 грн/міс
195 грн/м²
Героїв Крут вул., 32а
багатофункціональне приміщення
41 м²
4 дні тому
ОРЕНДА ПРИМІЩЕННЯ | м-в Незалежності,. Біла Церква
вул. Героїв Крут, 32а
Здається в оренду компактне та зручне приміщення — ідеальне під роботу та прийом клієнтів.
Площа: 41,7 м²
— будь-який тихий бізнес
Ціна: 8 000 грн/міс
Телефонуйте: [телефон приховано]
Покажу в зручний для вас час

950 000 $
279 $/м²
Фурсівська, 1
багатофункціональне приміщення
3400 м²
1 міс. тому
Комерційна пропозиція щодо продажу виробничої бази, знаходиться в 1 км від траси Біла Церква-Вінниця
Земельна ділянка площею 3,7594 га , у приватній власності на фіз. особі, призначення землі - 11.02 (землі промисловості), ділянка огороджена бетонними плитами та сіткою - рябиця
На території ділянки розміщено :
нежитлове приміщення - 3400 кв.м. з рампою, висота приміщення 8 м
бетонний завод- виробництво Німеччина
козловий кран на рейках
відкритий склад для зберігання сипучих матеріалів, обкладений бетонними плитами - глибина 4 м
на територію заведено – кабель на 1 МВт
до ділянки прокладено новий асфальтований під'їзд
по краю ділянки проходить газ середнього тиску
по ділянці проходить дві нап...

280 000 $
291 $/м²
Молодіжна вул., 25
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
962 м²
1 міс. тому
Продаж комерційної будівлі 962,8 кв.м , м-в Незалежності, м.Біла Церква
ідеально під клініку / школу / офіси
Продається окремо розташована комерційна будівля на масиві Незалежності — район із високою щільністю населення та постійним попитом на послуги.
Загальна площа: 962,8 кв.м
Земельна ділянка: 10 соток
Поверховість: 3 поверхи + підвал
Формат: кабінетна система + великі зали
Комунікації та технічні характеристики:
Всі комунікації підключені та працюють
Автономне опалення
Електроенергія 15 кВт (є можливість збільшення до 50 кВт)
З...

81 000 $
1 270 $/м²
1-й Водопійний пров., 13-Б
2 кімнати
63.8 / 35.8 / 12.2 м²
поверх 2 з 4
2022 рік побудови
сьогодні
Продаж 2-кімнатної квартири в центрі Білої Церкви
Бульвар Олександрійський, 35-Б
Простора квартира в новому будинку 2022 року. Після будівельників, без внутрішнього оздоблення — можна робити все під себе, без демонтажу та чужих рішень.
Характеристики:
• Загальна площа: 63,8 м²
• Кімнати окремі: 20,7 м² і 15 м²
• Кухня: 12 м²
• Санвузол сумісний, великий: 6,4 м²
Технічні деталі:
• Опалення індивідуальне, газове, двоконтурний котел
• Монолітно-каркасний будинок, фасадна штукатурка, базальтовий утеплювач.
• Кладова на цокольному поверсі
За окрему плату можна придбати:
• 2 паркомісця з накриттям біля будинку
Будинок знаходиться поруч зі школою №2, магазинами, салонами, рест...

38 500 $
1 085 $/м²
Дачна вул., 44
1 кімната
35.5 / 18 / 9 м²
поверх 9 з 9
сьогодні
Продаж 1 кімнатної квартири малосімейного типу по вулиці Дачна, 44
Квартира розташована на 9 поверсі
Загальна площа 35,5 м2
Квартира в жилому стані
Склопакети на кухні і балконі ( вихід на балкон- дерево)
При продажу залишається все,що є в квартирі.
Поруч школа, садочок, ринок, річка, хороше транспортне сполучення.
Ціна 38500$
АН Злагода

67 000 $
1 000 $/м²
Шевченка вул., 95
3 кімнати
67 / 40 / 9 м²
поверх 9 з 9
сьогодні
Продаж 3 кімнатної квартири в с.Біла Церква, по вулиці Шевченка, 95
Квартира розташована на 9 поверсі 9 поверхового панельного будинку
Не кутова, тепла і затишна
Загальна площа 67 м2
Має 2 лоджії
Зроблено хороший косметичний ремонт:
Замінені вікна, двері, підлога- ламінат, кахель в санвузлі та ванній
При продажу залишаються усі меблі
Є тамбур на 2 квартири
Хороші сусіди
Поруч школа, садочок, маркети, річка,инаберкжна, зупинка транспорту
Ціна 67000$
АН Злагода:

65 000 $
1 451 $/м²
Шевченка вул., 103-А
1 кімната
44.8 / 14.1 / 13.2 м²
поверх 15 з 15
2024 рік побудови
сьогодні
Продаж 1 кімнатної квартири в новобудові за адресою Шевченка 103- А
Квартира загальною площею 44,8 м2 (кімната 14,10 м2, кухня- 13,2 м2
Розташована на 15 поверсі
Ліфт працює
Є констєрж
Опалення централізоване
З кухні виходить невеликий балкон
В квартирі зроблено ремонт: якісна проводка, сантехніка, міжкімнатні двері, радіатори, натяжна стеля, кахель на підлозі і в санвузлі
В ванній кімнаті встановлена душова кабіна, інсталяція, рукомийник з тумбою
Хороша локація- поруч зупинка транспорту, річка, маркети, школа, садочок, ринок
Ціна 65000$
АН Злагода: в[телефон приховано]

85 000 $
1 545 $/м²
Петра Калнишевського вул., 13
2 кімнати
55 / 30 / 9 м²
поверх 6 з 9
сьогодні
Новинка на ринку!
Продаж 2- кімнатної квартири з АВТОНОМНИМ опаленням на Пролетарській, 13
Центр міста
Квартира загальною площею 55 м2
Середній поверх
Планування - " квадратний хол"
В квартирі капітальний свіжий ремонт: замінені сантехніка, проводка, вікна, двері
При продажу лишаються усі меблі та техніка ( за виключенням телевізора і письмового стола)
Поруч гімназія, садочок, ринок, маркети, прекрасне транспортне сполучення
Пропозиція від АН Злагода

40 000 $
930 $/м²
Олеся Гончара вул., 7
2 кімнати
43 / 28 / 6 м²
поверх 5 з 5
сьогодні
Продаж 2 кімнатної квартири на Вокзальній!
Продається квартира в цегляному будинку по вулиці Олеся Гончара
Загальна площа 43 м2
Кімнати "вагончиком", одна- прохідна
Санвузол сумісний
Квартира не кутова
Розташована на 5 поверсі
Квартира повністю під власний ремонт
Прекрасна локація: поруч річка з набережною, школа, садочок у дворі, маркети, ринок, хороше транспортне сполучення
Ціна 40000$
АН Злагода

65 000 $
1 040 $/м²
Сквирське шосе, 218б
3 кімнати
62.5 / 45.2 / 5.5 м²
поверх 5 з 5
2 дні тому
Продаж 3-кімнатної квартири по вул. Скирське шосе, район Піонерська, поруч з дендропарком «Олександрія».
Квартира розташована на 5 поверсі 5-поверхового будинку. Загальна площа — 62,5 м², житлова — 42,5 м². Зручне планування: три окремі кімнати, роздільний санвузол.
В квартирі виконаний капітальний ремонт: замінена електрика та сантехніка, встановлені металопластикові вікна та балкон. Квартира продається з меблями та технікою. Встановлений кондиціонер, охоронна система та газова колонка для підігріву води.
Квартира тепла, світла та затишна, не потребує додаткових вкладень. Біля будинку зелений двір, поруч супермаркети, магазини, школа, дитячий садок та зупинки громадського транспорту. Хор...
43 000 $
1 229 $/м²
Гайок вул., 89
єВідновлення
Гайок
1 кімната
35 / 18 / 8 м²
поверх 5 з 5
1 тиж. тому
Продаж 1 кім квартири
Гайок
1/5/5
Площа 34 м2
Кухня 7,3 м2
Санвузол сумісний.
Зроблено капітальний ремонт, замінено повністю всю сантехніку та електрику.
Підлога ламінат.
Залишається кухня, вбудована техніка та меблі.
Ціна 43000$ торг
Пропозиція від агентства нерухомості АЛЬЯНС

15 000 грн/міс
36 грн/м²
леваневського, 47/1
багатофункціональне приміщення
412 м²
2 тиж. тому
Здається в оренду підвальне приміщення в м. Біла Церква, м-в Незалежності (колиш. Леваневського), в густо заселеному мікрорайні, поруч відкрився магазин "Траш"
Загальна площа приміщення - 412,6 м²
Заведено електроенергію
телефонуйте [телефон приховано]

6 500 грн/міс
108 грн/м²
Людмили Павличенко вул., 49
багатофункціональне приміщення
60 м²
2 тиж. тому
ОРЕНДА НЕЖИТЛОВОГО ПРИМІЩЕННЯ | ЦЕНТР м. Біла Церква | 60 м²
Здається в оренду нежитлове приміщення площею 60 кв.м у центральній частині міста.
Локація: центр м. Біла Церква
Площа: 60 м²
Закрита територія (огороджена та охороняється)
Є заїзд для авто
Підключене світло
Ідеально підійде під:
склад
невелике виробництво
майстерню
інший вид діяльності
Ціна оренди 6 500 грн / міс
Приміщення практичне для бізнесу — зручний доступ, безпечна територія та можливість роботи з доставками/вантажами.
Телефонуйте: [телефон приховано] 59

14 600 $
503 $/м²
Шолом-Алейхема вул., 96
БЕЗ КОМІСІЇ
гараж
29 м²
3 тиж. тому
Продаються та здаються в оренду ГАРАЖІ
м. Біла Церква, вул. Ш.Алейхема 96 - В
Розмір гаража : 6.50 × 4.50 м
Ворота: 2.5 × 3 м
земельна ділянка
Заведено світло в гараж , є окремий лічильник
Побудовані з газоблоків.
відстань між воротами (сірими - 7 м )
Ціна вказана за гараж + ділянка
Телефонуйте [телефон приховано]

130 000 $
739 $/м²
Таращанська вул.
єВідновлення
Таращанський
176 / 42.3 / 23 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
2021 рік побудови
сьогодні
Пропоную до продажу сучасний двоповерховий таунхаус 176 м² в затишному та зручному районі.
Масив Таращанський.
Ідеальний варіант для сім’ї, яка цінує простір, якість та комфорт!
Власне подвір’я 2,6 сотки — місце для відпочинку, дитячих ігор або сімейних барбекю.
Двір окремий, з двома заїздами для авто. Ворота автоматичні.
Обладнана мангальна зона.
Планування:
Цокольний поверх:
• Гараж на 58 м²
• Підсобне приміщення
• Санвузол
Перший поверх:
• Простора вітальня для сімейних вечорів
• Велика кухня-їдальня 23 м²
• Санвузол
Другий поверх:
• Дві затишні спальні
• Просторий санвузол
В одній із спалень вихід на просторий, затишний балкон.
Комфорт і переваги:
• Тепла підлога на кожному повер...

68 000 $
1 054 $/м²
Степана Бандери вул.
64.5 / 41.3 / 7.3 м²
1 поверх
7 сот
4 кімнати
сьогодні
Продам будинок в Білій Церкві, район Заріччя (вул. Степана Бандери). До центру міста — всього 10 хвилин пішки.
Площа будинку 64,5 м², житлова 41,3 м².
Кімнати: 4 (2 роздільні, 2 прохідні).
Будинок дерев’яний, обкладений цеглою, дах — металопрофіль.
Комунікації: міське водопостачання та каналізація, газове опалення (двоконтурний котел), металопластикові вікна, підлога — ламінат та лінолеум.
Площа земельної ділянки- 7 соток.
Просторий двір із заїздом для авто, цегляний гараж, погріб, сад та ділянка для городу.
Ціна: $70 000
За деталями звертайтеся до агентства нерухомості «Пріоритет».

34 500 $
1 500 $/м²
Олександрійський бульв. (50-річчя Перемоги), 35б
багатофункціональне приміщення
23 м²
2022 рік побудови
сьогодні
Київська область,
м. Біла Церква.
Пропоную на продаж нежитлове приміщення в новобудові.
Центр міста, бульвар Олександрійський.
Будинок 2022 року.
Комунікації: вода, каналізація, електрика.
Опалення індивідуальне, електричне.
Розташоване на першому поверсі багатоповерхового будинку.
Загальна площа - 23 м², висота стелі - 3 м.
Окремий вхід з фасаду, додатковий вихід у провулок.
Стіни поштукатурені, підлога зі стяжкою.
Зал - 14,3 м², санвузол -1.7 м2 та підсобне приміщення - 7 м².
Паркомісця навпроти приміщення.
Підходить для салону краси, офісу або магазину.
Вартість приміщення 34500$.
Запрошую на перегляд
Агентство нерухомості «Пріоритет»
#Комерційнанерухомість_БЦ
Всі новобудови