Топ оголошень Білої Церкви
200 000 $
332 $/м²
Весняна вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
Заріччя
602 / 150 / 32 м²
3 поверхи
13 сот
6 кімнат і більше
сьогодні
Великий добротний будинок в Білій Церкві на дві половини, площею 290,1 та 311,8 кв м кожна, з автономними входами, недалеко від центру на вул. Весняній. Будинок з керамічної цегли, теплий, на бутовому фундаменті , з гарною гідроізоляцією та залізобетонними перекриттями. Має два повноцінні поверхи, мансардний поверх та підвальне приміщення, загальна площа складає 601,9 кв м.
Перший поверх площею 297, 9 кв м має дві великі вітальні 39,4 і 35,8 кв м, дві кухні 16,8 та 15, 6 кв м , два балкони, санвузли. На другому поверсі площею 136,4 кв м розташовані три просторі кімнати, два передпокої 35,0 і 20,9 кв м, санвузли та невеликі веранди. Третій поверх площею 89,7 кв м складається з двох...

130 000 $
739 $/м²
Таращанська вул.
єВідновлення
Таращанський
176 / 42.3 / 23 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
2021 рік побудови
сьогодні
Пропоную до продажу сучасний двоповерховий таунхаус 176 м² в затишному та зручному районі.
Масив Таращанський.
Ідеальний варіант для сім’ї, яка цінує простір, якість та комфорт!
Власне подвір’я 2,6 сотки — місце для відпочинку, дитячих ігор або сімейних барбекю.
Двір окремий, з двома заїздами для авто. Ворота автоматичні.
Обладнана мангальна зона.
Планування:
Цокольний поверх:
• Гараж на 58 м²
• Підсобне приміщення
• Санвузол
Перший поверх:
• Простора вітальня для сімейних вечорів
• Велика кухня-їдальня 23 м²
• Санвузол
Другий поверх:
• Дві затишні спальні
• Просторий санвузол
В одній із спалень вихід на просторий, затишний балкон.
Комфорт і переваги:
• Тепла підлога на кожному повер...
16 500 $
750 $/м²
Суворова вул.
22 / 16 / 5 м²
1 поверх
1 сот
1 кімната
сьогодні
Продам частину будинку з окремим входом у м. Біла Церква
Район Піонерської, вул. Суворова
Тихий, затишний район з розвиненою інфраструктурою
Поруч багато магазинів, парк, аптеки, лікарня, зупинка і т.д
До будинку асфальтована дорога
22 кВ м, в дворі гараж який можна використовувати під будь-які цілі
Будинок чистий, охайний, мебльований всім необхідним, все залишається
Немає туалету та ванної (туалет літній біля будинку, потрібно трішки відновити), також є можливість зробити туалет та ванну в будинку
Вода (централізована) заведена в будинок
Газ, світло, септик на 4 кільця
Опалення: груба з газом
Гараж (довжина 5,40 - ширина 3,5)
Кадастровий номер є, земля не приватизована
Пропозиці...
22 500 $
321 $/м²
Гайок вул.
70 / 45 / 7 м²
2 поверхи
6 сот
3 кімнати
1980 рік побудови
вчора
Пропонуємо Вам до продажу дачу , гайок.
Площа дачі 70м2, два поверхи.
Кімната кухня, гараж -перший поверх. Та дві кімнати на другому поверсі.
Опалення груба (дровима)
Вода -дачна подається 2 рази в неділю.
Участок рівний 6 соток.
Відстань до річки 300-400 метрів.
Поруч з будинком по дорозі проходить газ.
Інтернет на стовпі роруч з будинком.
Крім будинку є дровник, літній душ, дворовий туалет.
200 метрів проходить фурсівська маршрутка кожні 30 хвилин.
На відсутність вікон готові уступити. Телефонуйте та записуйтесь на перегляди.
240 000 $
889 $/м²
Шевченка вул.
270 / 170 / 20 м²
2 поверхи
3 сот
6 кімнат і більше
2015 рік побудови
вчора
Продаж будинку Центр
Пропонується до продажу стильний та повністю укомплектований будинок — локації, де поєднуються комфорт міського життя, тиша та приватність.
Загальна площа будинку — 270 м²
Земельна ділянка — 3сотки
Будинок повністю готовий до проживання — усі меблі та техніка залишаються новому власнику
Планування, яке створене для життя
• Простора кухня-студія
•6 окремі кімнати
• 2 санвузли
• терасса
Комфорт і автономність
• Автономне опалення
• Електропотужність 3 кВт
• Вода — власна свердловина
Територія та безпека
• гараж для 2х автомобілів
• Відеоспостереження
• Сучасні розсувні системи з ролетами
Локація
Одна з найкращих вул. Шевченко:
• поруч уся необхідна ін...
300 000 $
1 648 $/м²
Залузька вул., 13
182 / 70 / 45 м²
2 поверхи
18 сот
4 кімнати
2015 рік побудови
2 дні тому
Шукаєте ідеальне місце для життя? Представляємо вашій увазі чудовий будинок загальною площею 182 кв.м., розташований в тихому районі міста Біла Церква ( Заріччя ) всього за 5 хвилин від р. Рось та острова «Дитинства» Будинок з капітальним ремонтом, в якому використовувалися високоякісні матеріали.
Планування:
1-й поверх: передпокій, гостьова кімната, вітальня та кухня, с/в душова кабіна , камін. вихід на терасу.
2-й поверх: с/в ванна , три окремих кімнати + гардероб.
Основні характеристики:
• Земельна ділянка (18 соток)
• Будинок (182 м2)
• Висота стелі до 3м.
• Дах метало черепиця
• Сонячна станція (13 кВт),
• Вода (свердловина + система очистки води ), каналізації (Аераційний закритий сеп...
178 000 $
918 $/м²
Незалежності, 8
194 / 77 / 37 м²
2 поверхи
11 сот
4 кімнати
2 дні тому
Продається будинок на Таращанському масив (Летра) вул. Незалежності .
Будинок знаходиться в тихому місці, в безпосередній близькості до всієї необхідної інфраструктури. У пішій доступності є: магазини, супермаркети, базар, школа, музична школа, дитячий садочок, кафе, ресторани, нова пошта, автомийка, банки, алеї відпочинку, озеро, зупинки громадського транспорту .
Будинок загальною площею 150 кв.м, зведений їз якісних матеріалів.
Встановлені металопластикові вікна. Усередині виконана чорнова стяжка підлоги та встановлено сходовий проліт.
Планування включає простору кухню - вітальню, кімнату та санвузол на першому поверсі. На другому поверсі - три кімнати, санвузол.
Дуже зручне і комфортне мі...
58 000 $
829 $/м²
Олени Теліги вул., 100
єОселя
Залізничне Селище
70 / 53 / 9 м²
1 поверх
4 сот
4 кімнати
1970 рік побудови
2 дні тому
Продається окремо стоячий будинкок по вул. Олени Тиліги ( Залізничне селище)!
В 5 хв від ЖД Вокзалу
Будинок цегляний 1970 року побудови . в жилитловому стані , загальною площею 68.3 кв. м. – 4 кімнати , кухня , ванна , всі комунікаціїї
Будинок повністю утеплений
Земельна ділянка 4.5 соток
Господарські приміщення, фруктові дерева.
Прекрасне місце для життя!
Поруч в пішої доступності школа, садок, АТБ , зупинка громадського транспорту.
Телефонуте цікава пропозиція! Остаточна ціна буде обговорюватися з реальним покупцем.
Офіційно зареєстроване підприємство з постійною адресою, кваліфікованим персоналом та досвідом роботи, надає повний перелік послуг з питань, пов'язаних з нерухомістю.
Безкошт...
76 000 $
691 $/м²
Максима Залізняка вул., 53
110 / 60 / 12 м²
1 поверх
7 сот
5 кімнат
1970 рік побудови
2 дні тому
Продається будинок на 2 входи на Заріччі біля МРЕО по вул. Максима Залізняка . Перша частина побудована 1968р. загальною площею 58.4 кв. м. 3 кімнати одна прохідна, всі комунікації (світло, газ, вода , каналізація) в житловому стані (фото 1 ). Друга частина побудована 2000р. загальною площею 52 кв. м. 3 кімнати одна прохідна, всі комунікації (світло, газ, вода , каналізація) в косметичному ремонті ( фото 2 ) . По всьому будинку встановлено металопластикові вікна + будинок повністю утеплений.
Земельна ділянка рівна правильної форми (7 соток).
Дуже зручне і комфортне місце розташування в 5 хв. пішки від центру міста.
Цікава пропозиція. Телефонуйте прямо зараз.
Остаточна ціна буде обговорюєть...

84 000 $
602 $/м²
Льодова вул., 51а
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
139.6 / 67.4 / 15.1 м²
2 поверхи
7 сот
3 кімнати
1 міс. тому
🏡 Продається будинок у житловому масиві, вул. Льодова (колишня Челюскіна)
Пропонуємо будинок, збудований у 2014 році, який стане чудовою основою для вашого майбутнього дому!
📌 Основні характеристики:
Загальна площа — 139,6 м²
7 соток приватизованої, рівної ділянки правильної форми
Будинок з черепашника, облицьований керамічною цеглою
Металочерепиця на даху
Введено в експлуатацію
Без внутрішніх робіт — можливість зробити ремонт на свій смак
Комунікації поруч — будинок розташований в межах житлового масиву
🛤️ Зручний під’їзд, хороші сусіди, тиха й затишна вулиця. Поруч уже побудовані та заселені будинки.
💰 Ціна 90 000$, комісія для покупця 0%
📞 Телефонуйте, щоб домовитись про перегляд! Це...

100 000 $
427 $/м²
Голубина, 6А
БЕЗ КОМІСІЇ
Заріччя
234 / 120 / 10 м²
3 поверхи
6 кімнат і більше
2015 рік побудови
2 міс. тому
Ексклюзивна пропозиція! Продаж окремої 3-поверхової будівлі у місті Біла Церква, вул. Голубина, 6А
Пропонується до вашої уваги сучасна будівля площею 235 м², яка поєднує в собі функціональність житлового та комерційного об’єкта.
Основні характеристики:
• 3 поверхи з якісним ремонтом;
• кожен рівень обладнаний окремим санвузлом;
• передбачена можливість підключення газу;
• зручне планування, що дозволяє адаптувати приміщення під різні потреби бізнесу.
Переваги об’єкта:
• будівля зареєстрована як житлова, але використовується у комерційних цілях;
• чудово підходить для розміщення офісного центру, приватної клініки, освітнього закладу, IT-компанії чи магазину;
• вигідне розташування з гарною...
Всі котеджні містечка