1 250 $/міс
Щаслива
105 / 75 / 18 м²
2 поверхи
2 сот
Таунхаус
4 кімнати
З ремонтом
1 тиж. тому
2 тиж. тому
1 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
ПЕРША ЗДАЧА
Оренда абсолютного нового двоповерховго таунхауса зі своїм двориком в закритому котеджному містечку Айленд в селі Білогородка в 11 км від Києва. На території котеджного містечка є великий дитячий і спортивні майданчики.

Можлива додаткова комплектація під орендарів.
В будинку є вивід під генератор
Опалення - електрокотел

Площа 105 м2

Планування:
На першому поверсі розташована кухня-вітальня, куди вже куплений диван для перегляду фільмів. Є холодильник, посудомийна машина, духовка, електрокамін, посудомийна машина та багато місць для зберігання. Також на 1-ому поверсі розташований санвузол з душем та кімната вільного призначення, яка може використовуватись, як кабінет або спальня. З кухні є вихід на свій дворик.

На другому поверсі є 2 спальні, одна з яких, вже з ліжком, а другу можемо укомплектувати від ваші потреби. Ванна кімната і антикварне дзеркало у санвузлі.

На кухні і у ванних кімнатах є тепла підлога. Кондиціонери працюють на тепло і охолодження.

Інфарструктура: в 5 хвилинах їзди на машині розташовані супермаркети ,ТРЦ з кінотеатром, школи та дит.садки.

Запрошуємо на перегляд

Код об'єкта: #A25 76 7
Деталі
Таунхаус, 2 поверхи, 4 кімнати. Площа ділянки 2 сотки. Планування кімнат Роздільне. У будинку є . Загальний стан будинку - З ремонтом. Надання документів. Працює без світла - резервне живлення (акумулятори/генератор). Комісія за послуги 50 %
THE Capital
Верифікований профіль
9
Місяців досвіду
1
Верифікована рекомендація
9
Місяців на сайті
Активних оголошень 70
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 5375
Останній візит на сайт 3 дні тому
Рекомендувати
Адреса
с. Білогородка, Щаслива
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Вітаємо!
Рекомендацію зараховано!
Незабаром рекомендація зʼявиться на сторінці рієлтора.
Рекомендацію не зараховано.
Ви вже залишали рекомендацію даному рієлтору.
В пропозиції є незбережені дані.