Топ оголошень Березної

79 900 $
411 $/м²
провулок Толстого
єОселя
Відеотур
194 / 140 / 14 м²
2 поверхи
34 сот
5 кімнат
сьогодні
Підходить під усі програми! Продається просторий двоповерховий цегляний будинок у селі Березна загальною площею 199 м². Велика кухня 14 м², п’ять світлих кімнат, чотири балкони, два санвузли на першому та другому поверсі. Будинок має великий підвал і просторе горище, що додає можливостей для зберігання чи облаштування додаткових приміщень.
Ділянка 34,09 сотки доглянута, є альтанка для відпочинку, літня кухня, господарські ангари. Вода подається з колодязя, встановлений насос. Вигрібна яма облаштована таким чином, що не потребує викачування.
Будинок ідеально підійде для великої родини або для створення заміського маєтку. Тиха природа, чисте повітря та комфортні умови проживання – усе для ва...

21 900 $
318 $/м²
Красилівська
68.8 / 34.9 / 12.1 м²
1 поверх
40 сот
2 кімнати
сьогодні
Продається дерев’яний будинок у селі Березна. У будинку дві роздільні кімнати, загальна площа — 68,8 м², кухня — 12 м². Стан житловий: підлога дерев’яна, стіни та стеля оздоблені шпалерами.
Усі зручності в будинку: суміжний санвузол, встановлена ванна та бойлер. Підключений газ, вода зі свердловини, каналізація — вигрібна яма (не центральна).
На території є два гаражі та погріб. Земельна ділянка — 40 соток (неприватизована). Посаджений великий молодий сад.
Телефонуйте для детальної інформації та організації перегляду.

120 000 $
80 $/м²
Конституции, 5
БЕЗ КОМІСІЇ
виробниче приміщення
1500 м²
вчора
Продам готовий, працюючий, прибутковий бізнес! пригород 30 км м Чернігів , Знижена ціна!
Приватне підприємство розташоване 30 км. від Чернігова, територія 1,5 Га, У вартість входить:
-діючі контракти та НП;
-Техніка: МТЗ 82 з навантажувачем, захопленням, КАМАЗ колгоспник з причепом, ЗІЛ 130 з причепом, автобус КАВЗ)
-Козловий кран 3,2т. із покриттям 50% території;
- Цех №1 з стрічковою пілорамою МАГР НоміналМ( з електронною лінійкою) та поздовжньообрізний верстат 6,5м, заточувальний та розвідний верстати
- КТП своє 100 кв.
- Верстати: рейсмус 2шт (600мм та 300мм), фрезер, фуганки 2шт., автоматична 3-х швидкісна циркулярка, торцювання 2шт., інструмент, зварювання
- Цех №2 в якому встановле...

26 000 $
289 $/м²
Петропавлівська вул.
єОселя
90 / 51 / 10 м²
1 поверх
44 сот
4 кімнати
сьогодні
Продається житловий будинок зі свіжим ремонтом — готовий для великої родини
• Локація: Чернігівський район, селище Березна, поряд церква, продуктовий магазин, школа — 20 хвилин пішки, до центральної траси Чернігів-Мена – 30 хв спокійної ходьби
✅ Основні характеристики та параметри:
Загальна площа будинку: 90 м². Планування: • прихожа — 8 м² • кухня — 10 м² (нова вбудована кухня) • прохідна кімната — 8 м² що розділяє: • просторий зал — 25 м² (ідеально для сімейних вечорів) далі • спальня — 8 м² та • дитяча — 10 м² + санвузол — 8 м²
✅ Земельна ділянка: 15 соток двір + 29 соток город (доглянутий, обробляється)
✅ Ремонт та оновлення по будинку:
1. фасадне утеплення
2. повністю но...

15 000 $
102 $/м²
Свято- Покровська, 2А
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
146.6 м²
2 дні тому
ПРОДАМ комерційне приміщення вільного призначення (раніше було відділеня банку) у смт. Березна (Менського району), по вулиці Свято-Покровська.
Загальна площа обєкту складає 146,6 м².
2 приміщення в одній будівлі - 73,7 м² та 72,9 м². Ціна за кожний об"єкт 15.000 долл. США
Приміщення добре підходить під магазин, надання будь-яких послуг, пошту, банк, салон, офісні приміщення або під будь-який інший вид діяльності.
Опалення - індивідуальне (котел новий), світло (1,1 кВт), водопостачання та каналізація - центральна.
Основна будівля та прибудова збудовані з цегли (фундамент, стіни).
Покрівля - шифер.
Перекриття - залізо-бетонні плити, підлога в основаній будівлі викладена плиткою, в п...

120 000 $
80 $/м²
Конституции, 5
БЕЗ КОМІСІЇ
виробниче приміщення
1500 м²
2 дні тому
-діючі контракти та НП;
-Козловий кран 3,2т. із покриттям 50% території;
- КТП своє 100 кв.
- Цех №2 в якому встановле...
Всі райони