Топ оголошень Богданівців

30 000 $
448 $/м²
Травнева, 2
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
3 кімнати
67 / 37 / 7.8 м²
поверх 5 з 5
2 тиж. тому
🏡 Пропонуємо на продаж 3-кімнатну квартиру в Богданівцях! 🏡
📍 Локація: вул. Травнева 2, станція Богданівці, за Копистином
🏢 Тип: Чешський проект
🛏️ Поверх: 5/5
📏 Загальна площа: 66 м²
🍽️ Кухня: 7.8 м²
🔍 Деталі:
• Квартира потребує ремонту, що дає можливість реалізувати власні ідеї та дизайн.
• Санвузол роздільний, сантехніка замінена, облицьовано плиткою.
• Одна з кімнат має вирівняні стіни та стелю, а також лоджію, на яку встановлений радіатор для комфортного використання в холодну пору року.
• В квартирі встановлені металопластикові вікна, що забезпечують хорошу теплоізоляцію.
• Засклений балкон для додаткового комфорту.
• Двостороння квартира, що забезпечує природне освітлення...

5 500 $
688 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
сільгосппризначення
8 сот
вчора
ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА 8 СОТОК | БОГДАНІВЦІ
Хмельницька обл., с. Богданівці
(усього 10 км від міста!)
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
▪️ 8 соток — рівна, простора
▪️ Правильна форма — ідеально під забудову чи городину
▪️ Третя лінія від дороги — спокій без зайвого шуму
▪️ Сільськогосподарське призначення
▪️ Комунікації — по сусідній вулиці
▪️ Гарне, мальовниче місце — свіже повітря, зелень навколо
Кадастровий номер: 6825083300:06:010:0186
Для кого ця ділянка:
✔️ Для тих, хто мріє про дачу або будинок поруч із природою
✔️ Для власного саду, теплиць чи городу
✔️ Для інвестицій — зручна локація близько до міста
Телефонуйте — все покажемо на місці!

16 000 $
428 $/м²
Заводська, 1
БЕЗ КОМІСІЇ
1 кімната
37.4 / 20.4 / 6.7 м²
поверх 8 з 9
вчора
1к ст. Богданівці 8/9 37,4м.кв., індивідуальне опалення, бойлер на 100л., потребує косметичного ремонту
Вікна металопластикові
До Хмельницького їхати 15хв

17 000 $
455 $/м²
Заводська, 1
БЕЗ КОМІСІЇ
1 кімната
37.4 / 16 / 7 м²
поверх 8 з 9
4 дні тому
🔥 ВИГІДНА ЦІНА – лише 17 000$! 🔥
1к квартира, ст. Богданівці
Площа 37,4 м² | поверх 8/9
✔ Індивідуальне опалення
✔ Бойлер на 100 л
✔ Потребує косметичного ремонту — можливість зробити під себе

5 500 $
688 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
сільгосппризначення
8 сот
5 днів тому
ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА 8 СОТОК
Хмельницька обл., с. Богданівці
(усього 10 км від міста!)
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
▪️ 8 соток — рівна, простора
▪️ Правильна форма — ідеально під забудову чи городину
▪️ Третя лінія від дороги — спокій без зайвого шуму
▪️ Сільськогосподарське призначення
▪️ Комунікації — по сусідній вулиці
▪️ Гарне, мальовниче місце — свіже повітря, зелень навколо
Для кого ця ділянка:
✔️ Для тих, хто мріє про дачу або будинок поруч із природою
✔️ Для власного саду, теплиць чи городу
✔️ Для інвестицій — зручна локація близько до міста
Телефонуйте — все покажемо на місці!

1 937 592 $
1 978 $/м²
Масівецьке шосе, 4
БЕЗ КОМІСІЇ
виробниче приміщення
979 м²
1 тиж. тому
Виробнича база
Розташована за адресою: Хмельницький р-н, ст..Богданівці, Масівецьке шосе.
1.Земельна ділянка 3, 86 га (землі промисловості), власність приватна.
Територія огорожена, 70% облаштовано бруківкою.
2.Обєкти нерухомості: приміщення адмінбудинку та майстерні-складу заг.пл. 879, 4 кв.м, офісне приміщення пл.100 кв.м, прим.охорони.
3.Дві лінії з виробництва бетонних виробів, які включають в себе дві БЗУ по два міксери і три вібропреси для виготовлення тротуарної, дорожної плитки і т.д., відкриті ангари зі стелажами.
4.Обладнання для подріблення щебеню, миття і просіювання щебеню і піску.
5.Пилорама.
6.Електропостачання: дві транформаторні підстанції потужністю 250 і 400 кВА з можливіс...

17 000 $
455 $/м²
Травнева, 1
БЕЗ КОМІСІЇ
1 кімната
37.4 / 19 / 8 м²
поверх 8 з 9
1 тиж. тому
м. Хмельницький
ПРОДАЖ 1-кімнатної квартири поруч із м. Хмельницький (станція Богданівці)
‼️ПІДХОДИТЬ ПІД ДЕРЖАВНІ ПРОГРАМИ‼️
Пропонується до продажу 1-кімнатна квартира у с. Богданівці, всього 10 хвилин до м. Хмельницький. Хороший варіант як для власного проживання, так і для інвестиції.
Локація: станція Богданівці
Поверх: 8 з 9
Площа: 37,4 м²
Зручне транспортне сполучення:
• курсує електричка
• автобус до Хмельницького кілька разів на день (зупинка поруч)
Квартира має зручне планування та хорошу основу для створення затишного житла під власний смак.
• індивідуальне опалення
• бойлер на 100 л
• балкон з ремонтом
• простора кладова для зберігання речей
• квартира потребує косметичного...
Всі новобудови