5
80 000 $
1 404
$/м²
Опис
Продається 2-о кімнатна квартира в місті Бровари, Київської області (вул. Незалежності, 10)
Розглядаємо ДЕРЖАВНІ ПРОГРАМИ.
Готові на РОЗТЕРМІНУВАННЯ.
Теплий ЦЕГЛЯНИЙ будинок. Товсті несучі стіни.
Зручний 5-й поверх.
Усі кімнати роздільні, простора кухня.
В квартирі у 2025 році був зроблений КАПІТАЛЬНИЙ ремонт. С заміною усіх комунікації. Встановлена нова проводка, нові сантехнічні труби, нова сучасна сантехніка, нові лічильники. Вікна замінені на нові металопластикові з подвійними склопакетами.
В ремонті використовувалися тільки ЯКІСНІ та ДОРОГІ матеріали.
Проведено утеплення будинку ззовні.
В великий кімнаті на підлозі ексклюзивний паркет.
Квартира мебльована і укомплектована необхідною технікою: холодильник, газова варильна поверхня, духова шафа, пральна машина, бойлер, телевізор, швидкісний Wi-Fi роутер, пилосос.
Є швидкісний оптиковолоконний інтернет.
Зроблений якісний клінінг після ремонту, квартира відразу готова для проживання, або здавання в оренду.
При відключенні світла є опалення, газ та вода.
Розвинута інфраструктура в пішій доступності, яка включає в себе лікарні, школи, садочки, парки, магазини і зупинки громадського транспорту.
Одразу заїжджай та живи без будь-яких витрат на ремонт найближчі 10 років.
Готові на ДЕРЖАВНІ ПРОГРАМИ та РОЗТЕРМІНУВАННЯ.
ID: 92463
Розглядаємо ДЕРЖАВНІ ПРОГРАМИ.
Готові на РОЗТЕРМІНУВАННЯ.
Теплий ЦЕГЛЯНИЙ будинок. Товсті несучі стіни.
Зручний 5-й поверх.
Усі кімнати роздільні, простора кухня.
Проведено утеплення будинку ззовні.
В великий кімнаті на підлозі ексклюзивний паркет.
Є швидкісний оптиковолоконний інтернет.
При відключенні світла є опалення, газ та вода.
Готові на ДЕРЖАВНІ ПРОГРАМИ та РОЗТЕРМІНУВАННЯ.
ID: 92463
Деталі
В квартирі 2 кімнати, висота стелі 2.5 метра, Технологія будівництва - Цегляна. У квартирі є Пральна машина, Ванна. Загальний стан квартири - З ремонтом. Власник погоджується продати по програмі єВідновлення. Комісія за послуги 3 %
У квартирі є
Історія зміни ціни
| 11.05.2026 | + 100 $ | 80 000 $ |
| 28.04.2026 | - 100 $ | 79 900 $ |
| 21.04.2026 | + 100 $ | 80 000 $ |
| 07.04.2026 | + 100 $ | 79 900 $ |
| 31.03.2026 | - 100 $ | 79 800 $ |
| 26.02.2026 | + 5 100 $ | 79 900 $ |
| 16.02.2026 | - 100 $ | 74 800 $ |
| 10.02.2026 | - 100 $ | 74 900 $ |
| 15.01.2026 | 75 000 $ |