Фільтри
Продаж квартир в Зазим'ї
12 оголошень
- найбільша площа
12 оголошень
- найбільша площа

76 999 $
733 $/м²
Київська вул., 10-В, к.5
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Desna Park Residence
2 кімнати
105 / 48 / 35 м²
поверх 3 з 5
2023 рік побудови
сьогодні
Пропонується до продажу квартира в закторому житловому комплексі за містом
Адреса:
— Броварський район
— с. Зазимʼя
— вулиця Київська, 5
— ЖК Desna Park Residence
Параметри квартири:
— загальна площа 105m2
— знаходиться на 3 поверсі 5 поверхового будинку
— висота стелі 2.9m
Планування:
— дві окремі спальні кімнати
— окрема кухня
— санвузол
— просторий коридор
Desna Park Residence — малоповерхове житлове містечко в оточенні власного парку:
— зони для відпочинку та для заняття спортом
— дитячі майданчики
— спеціально обладнана BBQ-зона
— набережна для піших прогулянок, велодоріжки, мотузковий парк, басейн, локації для риболовлі та зеленого туризму
— неподалік протікає річка Десна
Поруч з...

88 000 $
1 715 $/м²
с. Зазим'я, Підлісна вул., 25
2 кімнати
51 / 18 / 22 м²
поверх 3 з 5
2019 рік побудови
сьогодні
БЕЗ КОМІСІЇ для покупців!
Продаж 2 кімнатної квартири в с.Зазим'я, в ЖК закритого типу "Альпійське містечко".
Комплекс розташований в екологічно чистій лісовій зоні поблизу річки Десна. Вся необхідна інфраструктура розташована на території комплексу (кафе, магазини, перукарня, нова пошта, аптека, тощо). Багато місць загального користування, зона для прогулянок, зони барбекю, дитячі майданчики.
Закрита територія, контрольно-пропускний режим, відеоспостереження, охорона 24/7 - забезпечать захист та безпеку.
Розташована на 3 поверсі 5-ти поверхового будинку.
Складається з:
- просторої кухні вітальні,
- спальні,
- сан.вузла,
- тераси - лоджії.
Якісний ремонт, стан житловий - відмінний...

330 000 $
1 886 $/м²
Київська вул., 10-В, к.5
Відеотур
ЖК Desna Park Residence
4 кімнати
175 / 98 / 25 м²
поверх 3 з 4
2023 рік побудови
3 дні тому
ПРОДАЖ ПРЕМІАЛЬНОЇ ДВОРІВНЕВОЇ КВАРТИРИ
Продається простора 2-рівнева квартира площею 175 м² у престижному ЖК Desna Park Residence,с. Зазим'я.
Дизайнерський ремонт від студії Bodes
Натуральні матеріали: паркет (ясень), шпон, мармур, ліпнина з гіпсу та молдинги по всій квартирі
Повністю укомплектована меблями, технікою та готова до проживання
Планування:
1 поверх:
Кухня-вітальня з обідньою зоною
Кабінет / дитяча з великим гардеробом за скляними дверима
Майстер-спальня з власним санвузлом та гардеробом
Технічна кімната з системою очищення води
2 поверх:
Дитяча кімната
Гостьова спальня
Санвузол (ванна + 2 умивальники)
Бойлерна
Оснащення:
Техніка Bosch (кавомашина, духовка, мікрохвильов...

56 500 $
991 $/м²
с. Зазим'я, Київська вул., 10-В, к.4
ПРЕМІУМ
ЖК Desna Park Residence
1 кімната
57 / 25 / 23 м²
поверх 2 з 5
2021 рік побудови
сьогодні
ЖК Desna Park Residence. с. Зазимʼя , метро Лісова .
Без ремонту (має чорнову штукатурку на цегляних стінах та чистову стяжку на підлозі). Стіни цегляні, перегородки з газоблоку.
Опалення: власна газова котельна в ЖК. Водопостачання (холодна вода): централізоване.
встановлені радіатори.
Лічильники на всі комунікації (тепло, вода, електроенергія).
Телекомунікації – інтернет, телебачення, домофон.
Простора квартира з великою кухнею-вітальнею – ідеальне рішення для комфортного життя! Право власності отримано в 2022 році.
На территорії ЖК є наземний паркінг під навісом .

79 400 $
635 $/м²
Київська вул., 10-З
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Desna Park Residence
4 кімнати
125 / 91 / 20 м²
поверх 4 з 5
сьогодні
Розглядаємо Державні програми.
Продається 4-х кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі "Desna Park Residence"!
Комплекс зданий в експлуатацію в 2021 році.
Комплекс активно заселяється. Має вигідне розташування.
Квартира розташована на двох поверхах. Має цікаве планування, яке ви можете підлаштувати під власні потреби.
Перший поверх включає кухню-вітальню, гостьову спальню, душову, господарське приміщення, лоджію. Другий поверх включає майстер-спальню з ванною кімнатою, душовою та гардеробом, пральню та дві окремі кімнати.
ЖК DESNA PARK - це закритий, сімейний комплекс в екологічно чистій зеленій зоні. Річка Десна розташована за п'ять хвилин ходьби від комплексу. Навколо комплексу зр...

67 000 $
698 $/м²
Київська вул., 10-К
2 кімнати
96 / 35 / 20 м²
поверх 2 з 5
сьогодні
Простора квартира поруч з Києвом та Десною!
Продається простора 2-кімнатна квартира, розташована на вулиці Київській, 10к, у сучасному житловому комплексі «Desna Park Residence», що в селі Зазим’я Броварського району.
Знаходиться на 2 поверсі 5-поверхового стильного цегляного будинку 2024 року, вже введеного в експлуатацію з підключеними комунікаціями, чекає на нових власників, готових втілити свої дизайнерські мрії.
Житло має чудове планування, яке дозволяє за бажанням легко перетворити його з 2-кімнатної на 3-кімнатну. Простора кухня займає 19 м2, хол-вітальня — 26 м2.
До ваших послуг також спальня з панорамними вікнами, дитяча кімната та два санвузли, що забезпечує максимальний комф...

96 000 $
1 326 $/м²
Придорожна вул., 5
2 кімнати
72 / 30 / 19 м²
поверх 1 з 5
2018 рік побудови
сьогодні
Преміальна двокімнатна квартира з власною енергонезалежністю: дизайнерський затишок у ЖК «DESNA Park Residence»!
Пропонується до продажу ексклюзивна 2-кімнатна квартира загальною площею 72,4 м², яка розташована на комфортному 1-му поверсі сучасного 5-поверхового будинку у селі Зазим’я за адресою: вулиця Придорожна, 5.
Оселя планувалася «для себе» з використанням матеріалів найвищого класу та сучасних дизайнерських рішень. Квартира двостороння, що забезпечує відмінну інсоляцію, та має два балкони.
Простір повністю мебльований та укомплектований преміальною побутовою технікою та ТБ-системами останнього покоління — формат «заходь і живи» у своєму найкращому прояві. Особливий комфорт забезп...

72 000 $
847 $/м²
Київська вул., 10-К
2 кімнати
85 / 37 / 23 м²
поверх 3 з 4
сьогодні
Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК Desna Park Residence
Без комісії!
Пропонуємо 2-кімнатну квартиру 85 м² у сучасному ЖК Desna Park Residence (с. Зазим’я, вул. Київська, 10К). 3/4 поверх.
Переваги:
Закрита територія – охорона, відеоспостереження
Дитяча інфраструктура – садочок, школа, майданчик
Чудова локація – 15 км до метро “Лісова”, поруч парк, ліс, озера
ЖК активно заселяється – затишна та дружня атмосфера
Доступна ціна – дешевше, ніж у передмісті Києва
Підходить під програму “ЄОселя”,сертифікат,постанови.
Зручний паркінг біля будинку!
Телефонуйте, організуємо перегляд!
Шукайте нерухомість в Зазим'ї за фільтрами
76 000 $
1 617 $/м²
Київська вул., 10-В, к.5
1 кімната
47 / 17 / 19 м²
поверх 4 з 5
2023 рік побудови
вчора
ЖК Desna Park Residence
Пропонується до продажу квартира в закритому житловому комплексі за містом
Адреса:
— ЖК Desna Park Residence
— Броварський район
— с. Зазимʼя
— вулиця Київська, буд 5
Параметри :
— Площа 47 м2
— Поверх 4/5 поверхового будинку
— висота стелі 2.9m
—Якісне будівництво з червоної цегли.
— Дизайн проекту від європейських фахівців.
Desna Park Residence — Комплекс бізнес рівня.
Малоповерхове житлове містечко в оточенні власного парку.
В квартирі :
— Ремонт зроблений по власному проект дизайну .
—Тепла підлога в ванній кімнаті.
— Бойлер
— кондиціонер
— пральна машина
— якісне освітлення та текстиль на вікнах.
— на підлозі якісний ламінат та кахель
— Охорона...
66 000 $
815 $/м²
Київська вул., 10-В, к.5
2 кімнати
81 / 38 / 18 м²
поверх 2 з 5
2023 рік побудови
сьогодні
Продам 2 кімн. квартиру в ЖК Desna Park Residence, Цього року у вересні буде з роки з моменту покупки мною, тому є можливість не сплачувати додаткові податки. Ціна 66000 доларів, БЕЗ КОМІСІЇ.
(Є Оселя та інші державні програми розглядають.). Дуже гарне планування.Площа: 81
Малоповерховий житловий квартал оточений каналами поруч з власним парком стане комфортною домівкою для людей, що знають цінність гармонії. Якщо ви тішитися від оточення природи, якщо любите затишні невисокі будинки, якщо прагнете жити в тихому місці, захованому від епіцентру міського трафіку – вам точно тут сподобається.
Є крите парко місце для вашого авто біля будинку. ЖК знаходиться поряд з парком, школою та дитячим...

100 000 $
645 $/м²
Київська вул., 3
4 кімнати
155 / 75 / 15 м²
поверх 4 з 5
2024 рік побудови
сьогодні
Продаж дворівневої чотирьохкімнатної квартири з терасою та панорамою на ліс, в новому ЖК комфорт класу в предмісті Києва, на лівому березі, по вигідній ціні.
ЖК «Desna Park Residence» в селі Зазим‘я, вул. Київська, Будинок 10В, корпус 5, з Троєщини 10 хв на машині.
- будинок зданий в експлуатацію влітку 2023
- загальна площа: 155 м2
- житлова: 75м2
- кухня: 15м2
- 4-5 поверх/5 пов. будинку
- 2 санвузли
- З великою терасою
- вид з вікна у двір і сосновий ліс
- квартира в стані від забудовника, без ремонту, зроблена-чорнова штукатурка, стяжка
- є візуалізація, дизайн-проекту
- встановлено сходи між першим в другим поверхом
Поряд є ліс, закрита территорії ЖК- під охороною, своя внутрішн...

56 990 $
851 $/м²
Придорожна вул., 3
2 кімнати
67 / 32 / 14 м²
поверх 1 з 6
2018 рік побудови
сьогодні
Продаж квартири в Зазимї, ЖК Desna Park Residence . Розташована на 1 поверсі 4 поверхового будинку з цегли. Квартира 67м.кВ. З великою кухнею, і частковим ремонтом.Дві окремі кімнати підготовлені під чистовий ремонт. Проводка розведена, сантехнічні роботи виконано.
Житловий комплекс Desna Park Residence будують у 20 хв. автомобілем від Троєщини і найближчої станції столичного метро «Лісова» Дістатися до тієї ж точки можна й на громадському транспорті: між Зазим'ям та Києвом курсують маршрутки №321 та №328.
Цегляні стіни утеплені пінополістиролом
автономное опалення у будинку
закрита територія з цілодобовою охороною, відеоспостереженням та пропускною системою, в'їзд обладнаний охоронним пункт...