Фільтри
Продаж квартир в Бучі (Бучанський район, Київська область) - сторінка 2
80 оголошень
- найбільша площа
80 оголошень
- найбільша площа

52 500 $
1 117 $/м²
Бориса Гмирі вул., 7
2 кімнати
47 / 28 / 15 м²
поверх 6 з 9
2 дні тому
Продаж двокімнатної квартири в престижному і затишному районі Бучі!
Квартира знаходиться в ЖК Іділіка Авеню, розташована 6 поверсі.
Загальна площа квартири 47м2.
Також є кладовка поруч з квартирою, що є дуже зручним рішенням.
Кладовка врахована в ціну.
З квартири відкривається дуже гарний вид в будь-яку пору року з усіх кімнат.
Територія будинку закритого типу. Є гостьова парковка біля будинку. Вже працює ліфт, є газ, квартири вже заселені, в деяких роблять ремонт. поруч вся необхідна інфраструктура: в пішій доступності зупинка громадського транспорту, зручний виїзд на Київ, державні і приватні освітні заклади, медичні центри, кафе, спортивні зали, супермаркети. Не упустіть можливість с...

249 000 $
1 376 $/м²
Олекси Тихого пров., 4 к4
6 кімнат і більше
181 / 94 / 26 м²
поверх 10 з 10
2019 рік побудови
3 дні тому
Велика 2-рівнева квартира 180 м² у Бучі | Простір, як у будинку
Якщо ви шукаєте велику квартиру для комфортного життя, де вистачить місця для всієї родини — цей варіант точно вартий уваги
Продумане планування:
велика кухня
простора вітальня для сімейних вечорів
кілька окремих спалень
санвузли на різних рівнях
балкон / лоджія
багато місця для зберігання
Квартира повністю готова до проживання — виконаний ремонт, залишаються меблі та техніка. Можна заїхати одразу після угоди.
Переваги квартири:
2 рівні — зручне зонування простору
180 м² — рідкісна площа для квартир у Бучі
ідеально для великої родини
тихий район
гарний вигляд з вікон
Поруч усе необхідне для життя:
магазини, супермаркети, ш...

46 500 $
775 $/м²
Виговського
ПРЕМІУМ
ЖК Forest Land
2 кімнати
60 / 33 / 12 м²
поверх 4 з 9
2017 рік побудови
3 дні тому
До вашої уваги пропонується 2- кімнатна квартира у ЖК Форест Ленд на продаж за адресою: м. Буча, вул. Івана Виговського, 3 яка розташована на 4 поверсі 9- поверхового будинку.

45 513 $
1 250 $/м²
Степана Бандери
1 кімната
36 / 19 / 16 м²
поверх 2 з 4
2 тиж. тому
ЖК Family Park Apartments – комфорт нового рівня в Бучі
В продажі однокімнатна квартира площею 36,4м2 м2
Ваш затишок та комфорт.
Втомились від галасу мегаполісу, але не хочете втрачати зручності міського життя?
Family Park Apartments — це ідеальний баланс затишку, безпеки та сучасних рішень лише в 15 хвилинах від Києва.
Локація — Буча, Київська область
Малоповерхова забудова – всього 4–5 поверхів
Закрита територія з відеонаглядом 24/7
Бомбосховище у кожному будинку
Сучасна інфраструктура комплексу:
- дитяча ігрова кімната
- кімната релаксу
- тренажерна зала
- зони відпочинку для всієї родини
!!!Комфорт без компромісів:
- Автономне резервне живлення – сонячні панелі, інвертори, газовий г...

45 062 $
1 250 $/м²
Степана Бандери
1 кімната
36 / 15 / 15 м²
поверх 1 з 4
2026 рік побудови
1 міс. тому
FAMILY PARK APARTMENTS — клубний формат життя
Продається однокімнатна квартира площею 36,05 м² у сучасному малоповерховому комплексі поруч із лісом та великим ТРЦ.
Про комплекс:
• Клубний формат, 4–5 поверхів
• Закрита територія
• Міні-парк з фонтаном, лаунж-зона з кінотеатром під відкритим небом
• Дитячі майданчики
• Власне бомбосховище в кожному будинку
• Система «Розумний комплекс» у смартфоні
В будинку є облаштоване укриття
Енергонезалежність:
• Гібридна система резервного живлення
• Сонячні панелі + безшумні газові генератори
• Зарядка для електромобілів
Умови:
• Розтермінування від забудовника до 3 років
Запрошуємо на перегляд у зручний для вас час.
Будинок та двір:
Про комплек...

34 000 $
916 $/м²
Князя Володимира Великого вул., 16
1 кімната
37 / 16 / 13 м²
поверх 7 з 9
2025 рік побудови
сьогодні
Продаж Видової затишної 1-кімнатної квартири в сучасному комплексі ЖК «Нова Буча».
Панорамний вигляд з вікон на мальовничий лісочок — свіже повітря та тиша щодня.
Будинок повністю зданий в експлуатацію, сусіди вже живуть. Біля ЖК кінцева зупинка маршруток до метро, до перону електропотягів - 7 хв. пішки.
Опалення: Індивідуальне газове (встановлено якісний двоконтурний котел) — ви самі регулюєте температуру та витрати.
Інженерія: Підключені всі міські комунікації (світло, вода, газ, каналізація).
Квартира готова до початку ремонтних робіт.
Переваги ЖК «Нова Буча»:
Доглянута територія, сучасні дитячі та спортивні майданчики, розвинена інфраструктура (магазини, аптеки, зупинка транспорту поруч)...

40 900 $
920 $/м²
Мозгового вул., 2
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
1 кімната
44 / 19 / 15 м²
поверх 7 з 10
сьогодні
Пропонується до продажу простора однокімнатна квартира в новому сучасному житловому комплексі «Континент Рей», що знаходиться у місті Буча — одному з перспективних передмість Києва. Загальна площа квартири складає 45 квадратних метрів. Вона розташована на зручному 7 поверсі десятиповерхового будинку, що забезпечує гарний краєвид з вікна та тишу, недоступну для квартир на нижніх поверхах. Квартира має правильне планування, простору кімнату з великим вікном, кухню, передпокій, суміжний санвузол. Вона знаходиться у стані після будівельників, але вже виконано всі базові підготовчі роботи. Це ідеальний варіант для тих, хто хоче реалізувати власний дизайн і облаштувати простір за власними вподоба...

35 000 $
843 $/м²
Івана Кожедуба вул., 8-Б
1 кімната
42 / 16 / 11 м²
поверх 9 з 10
сьогодні
Однокімнатна квартира в місті Буча, вулиця Кожедуба Івана.
Однокімнатна квартира з документами, індивідуальним газовим опаленням, з запущеними комунікаціями.
Загальна площа квартири 41,5 метрів;
Кімната 16 метрів;
Кухня 11 метрів;
Балкон 4 метри;
Коридор з місцем під шафу – купе 6,6 метрів;
Санвузол 4 метри;
Будинок цегляний з зовнішнім утепленням, квартира «в середині» будинку;
Квартира з індивідуальним газовим опаленням , котел входить у вартість;
Квартира з штукатуркою на стінах та стяжкою на підлозі;
Всі центральні комунікації, лічильники встановлено;
Інфраструктура:
-1500 метрів до зупинки електрички та маршрутних таксі на Київ;
-650 метрів до озера;
-800 метрів до супермаркету «НОВУС»;...

57 000 $
792 $/м²
Склозаводська вул., 6
БЕЗ КОМІСІЇ
Склозаводський
2 кімнати
72 / 23 / 35 м²
поверх 1 з 3
сьогодні
пропонується світла, тепла квартира в цегляному будинку, двостороння, дві ізольовані кімнати і велика гостьова кухня студія з виходом на простору лоджію, скрізь склопакети, на підлозі ламінат і кахельна плитка, санвузол суміщений, газовий котел, індивідуальне опалення та гаряча вода, документи готові, зручне місце розташування, затишний двір, розвинена інфраструктура, дитячий садок, школа, поліклініка, магазини, ринок, меблі та техніка залишаються в подарунок новому власнику! Перегляди за домовленістю!
75 751 $
1 300 $/м²
Вишнева вул., (Будинок 3)
2 кімнати
58 / 38 / 11 м²
поверх 5 з 5
сьогодні
Велика 1к квартира 58.27 м2 з власною великою терасою в ЖК FAMILY PARK APARTMENTS
1. Клубний формат проживання
Невисока забудова — лише 4–5 поверхів, мінімум сусідів, тиша та приватність.
2. Готові документи та введення в експлуатацію
Можливість купівлі одразу у власність, без ризиків та очікувань.
3. Квартири з терасами та камінами
Рідкісний формат для квартирного будинку — власні тераси, барбекю-зони, каміни.
4. Закрита територія та безпека 24/7
Охорона, відеонагляд, контроль доступу — спокій за родину та дітей.
5. Власне облаштоване укриття
Повноцінне бомбосховище для мешканців комплексу.
6. Резервне живлення комплексу
Світло, тепло та комфорт навіть за відключень.
7. Smart-формат...
60 025 $
1 250 $/м²
Вишнева вул., (Будинок 2)
1 кімната
48 / 31 / 17 м²
поверх 3 з 4
2026 рік побудови
сьогодні
ЖК FAMILY PARK APARTMENTS
1. Клубний формат проживання
2. Готові документи та введення в експлуатацію
3. Квартири з терасами та камінами
4. Закрита територія та безпека 24/7
5. Власне облаштоване укриття
Повноцінне бомбосховище для мешканців комплексу.
6. Резервне живлення комплексу
Світло, тепло та комфорт навіть за відключень.
7. Smart-формат житлового комплексу
Сучасні інженерні рішення та розумна...

39 000 $
980 $/м²
Олекси Тихого пров., 2 к2
1 кімната
40 / 15 / 12 м²
поверх 4 з 10
2021 рік побудови
сьогодні
Продається 1-кімнатна квартира в м. Буча, ЖК Континент
Пропонуємо простору однокімнатну квартиру площею 39,8 кв.м на 4 поверсі.
Будинок сучасний, зручне планування.
Індивідуальне газове опалення — економія на комунальних витратах та повний контроль температури.
Квартира без ремонту — ідеальна можливість реалізувати власний дизайн-проєкт.
Житловий комплекс із розвиненою інфраструктурою: поруч магазини, кафе, дитячі майданчики, зручна транспортна розв’язка.
Ціна: 39 000 $.
Чудовий варіант як для власного проживання, так і для інвестиції.
Телефонуйте для детальної інформації та перегляду.

136 500 $
1 313 $/м²
Богдана Хмельницького бульв., 4
БЕЗ КОМІСІЇ
Поліклініка
3 кімнати
104 / 54 / 15 м²
поверх 12 з 17
2009 рік побудови
сьогодні
Продаж просторої 3-кімнатної квартири з ремонтом, Буча
Пропонується до продажу велика та світла квартира площею 104 м² по бульвару Богдана Хмельницького. Розташована на 12 поверсі з 17. Квартира з якісним євроремонтом, меблями та технікою — повністю готова до комфортного проживання.
Планування та наповнення:
3 окремі кімнати
2 санвузли
Засклений балкон
Велика комора
Тамбур на дві квартири
2 кондиціонери
Швидкісний інтернет
Квартира утеплена по периметру, дуже тепла. Встановлені лічильники на опалення, воду та електроенергію.
Будинок та територія:
Два ліфти — пасажирський і вантажний
Доглянутий під’їзд, створене ОСББ
Гарний вид із вікон
Інфраструктура:
У пішій доступності зупин...
58 125 $
1 250 $/м²
Степана Бандери
1 кімната
47 / 15 / 26 м²
поверх 1 з 4
2026 рік побудови
сьогодні
FAMILY PARK APARTMENTS — клубний формат для комфортного життя
Затишна двокімнатна квартира , площею 46.5 м2. Місце для вашого комфорного життя поряд з лісом та великим ТРЦ
— Це малоповерховий клубний комплекс біля лісу, всього 4–5 поверхів.
— резервне живлення від сонячних панелей та генератора.
— У дворі — міні-парк з фонтаном, лаунж-зона з кінотеатром під відкритим небом і дитячі майданчики.
— Кожен будинок має власне бомбосховище, а комплекс — систему “Розумний комплекс” у смартфоні.
Гібридна енергонезалежність комплексу
У комплексі встановлена гібридна система резервного живлення на базі інверторів. Вона працює з двох джерел:
• Сонячні панелі на парковці підзаряджають акумулятори та ж...

58 000 $
1 611 $/м²
Бориса Гмирі вул., 11/5
1 кімната
36 / 15 / 9 м²
поверх 4 з 9
2018 рік побудови
сьогодні
Продається 1-кімнатна квартира в сучасному будинку
Площа: 36 м²
Поверх: 4
Стан: з новим ремонтом, ніхто не проживав
Балкон: є
Квартира світла та затишна, з продуманим плануванням.
Комфортний 4 поверх, з 9, нові комунікації, сучасний будинок.
Район тихий і зручний для життя. Поруч магазини, зупинка транспорту, ( маршрутки і електрички) амбулаторія, зручний виїзд до Києва.
Підійде як для власного проживання, так і під орендний бізнес.
Продаж по Сертифікату, Ваучеру, ТАК!
Телефонуйте. Розповім більш детально і з радістю проведу для Вас перегляд.

35 000 $
814 $/м²
Тарасівська вул., 28
БЕЗ КОМІСІЇ
2 кімнати
43 / 29 / 7 м²
поверх 1 з 4
1960 рік побудови
сьогодні
Продається 2-кімнатна квартира в цегляному будинку за адресою: м. Буча, вул. Тарасівська.
Об’єкт ідеально підходить для тих, хто шукає варіант під капітальний ремонт («фліппінг») або створення високоліквідного житла «під себе».
Основні характеристики:
Загальна площа: 43 м².
Поверх: 1 із 5 (високий цоколь, будинок з силікатної цегли).
Стан: Потребує капітального ремонту. Це дозволяє вам не переплачувати за чужі рішення, а відразу замінити всі комунікації (електрику, сантехніку) та створити сучасний інтер’єр.
Головна перевага:
Наявність власної земельної ділянки (палісадник/клумба) безпосередньо під вікнами квартири. Є можливість облаштувати приватну зону відпочинку або міні-сад, що є унікальн...
65 000 $
1 548 $/м²
Олекси Тихого пров., 2 к1
1 кімната
42 / 25 / 11 м²
поверх 5 з 10
2020 рік побудови
вчора
м. Буча ЖК Континент
1к з ремонтом і меблями
Індивідуальне газове опалення
Поверх 5/10
42м/11м
Є великий балкон
Санвузол- суміжний
Ціна 65000$
Оформлення 12%
Держ програми розглядаємо +1000$ до вартості обʼєкту
Відеоогляд по запиту
57 000 $
1 629 $/м²
Бориса Гмирі вул., 20-А
1 кімната
35 / 18 / 14 м²
поверх 2 з 9
2015 рік побудови
вчора
Локація: Буча, вул. Гмирі, 20-а
Характеристики квартири:
• Площа: загальна площа 35м2, кухня-вітальня площею 14м2
• Кількість кімнат: 1
• Поверх: 2
Стан та ремонт:
• Євроремонт, на стінах шпалери, на підлозі плитка та ламінат
• Вбудована кухня та кухонний гарнітур, розкладний диван, ліжко, шафа-купе та інші меблі
• Облаштоване робоче місце для віддаленої роботи
• Техніка: пралка, холодильник, варочна поверхня, духовка, телевізор
Інфраструктура та локація:
• Будинок обслуговується ОСББ
• У дворі дитячі майданчики та місця для відпочинку, велика територія для парковки авто
• На території ЖК продуктовий маркет, аптека, кавʼярня, салон краси, фітнес центр та інші заклади інфраструктури
• Ди...
24 800 $
653 $/м²
Бориса Гмирі вул., (Будинок 8.5-8.6)
1 кімната
38 / 14 / 13 м²
поверх 5 з 9
2026 рік побудови
2 дні тому
Квартира в районі з розвиненою інфраструктурою
Продається квартира площею 38 м² на 5-му поверсі 9-поверхового будинку.
В будинку ліфт.
ідеальний варіант для комфортного проживання або вигідної оренди.
Переваги квартири:
Індивідуальне газове опалення.
Квартира тепла, мінімальні комунальні платежі.
Зручний 5-й поверх - оптимальне розташування в будинку
Ідеальна локація:
Розвинена інфраструктура: поряд торгові центри, супермаркети, ринок, спортивний зал, кінотеатр
Зручна транспортна розв’язка: електричка до Києва, автобуси до КиєваМінська, Академмістечко та Ірпеня
Квартира чудово підійде як для особистого проживання, так і для здачі в оренду.
Телефонуйте для перегляду, поки ще є в наявності...

97 000 $
1 732 $/м²
Нове вул., 8
2 кімнати
56 / 30 / 10 м²
поверх 3 з 9
2014 рік побудови
сьогодні
Продаж просторої квартири в самому центрі Бучі з балконом
в ЖК «Центральний», Буча
Площа: 56 м²
Поверх: 3 з 9
Квартира світла, доглянута та повністю укомплектована, готова до проживання, або під здачу в оренду — можна заїжджати, без додаткових витрат.
Автономне газове опалення
Тепла підлога
Всі меблі та техніка залишаються
Зручне планування + балкон
Вся інфраструктура поруч, магазини, кав'ярні, Макдональдс, Новус.
Зупинки транспорту, банки, відділення пошти.
НЕ ЗВОЛІКАЙТЕ! Телефонуйте для детальної інформації та перегляду!