Фільтри
Продаж квартир в Бучі (Бучанський район, Київська область) - сторінка 3
77 оголошень
- найбільша площа
77 оголошень
- найбільша площа
57 000 $
1 629 $/м²
Бориса Гмирі вул., 20-А
1 кімната
35 / 18 / 14 м²
поверх 2 з 9
2015 рік побудови
2 дні тому
Локація: Буча, вул. Гмирі, 20-а
Характеристики квартири:
• Площа: загальна площа 35м2, кухня-вітальня площею 14м2
• Кількість кімнат: 1
• Поверх: 2
Стан та ремонт:
• Євроремонт, на стінах шпалери, на підлозі плитка та ламінат
• Вбудована кухня та кухонний гарнітур, розкладний диван, ліжко, шафа-купе та інші меблі
• Облаштоване робоче місце для віддаленої роботи
• Техніка: пралка, холодильник, варочна поверхня, духовка, телевізор
Інфраструктура та локація:
• Будинок обслуговується ОСББ
• У дворі дитячі майданчики та місця для відпочинку, велика територія для парковки авто
• На території ЖК продуктовий маркет, аптека, кавʼярня, салон краси, фітнес центр та інші заклади інфраструктури
• Ди...
24 800 $
653 $/м²
Бориса Гмирі вул., (Будинок 8.5-8.6)
1 кімната
38 / 14 / 13 м²
поверх 5 з 9
2026 рік побудови
3 дні тому
Квартира в районі з розвиненою інфраструктурою
Продається квартира площею 38 м² на 5-му поверсі 9-поверхового будинку.
В будинку ліфт.
ідеальний варіант для комфортного проживання або вигідної оренди.
Переваги квартири:
Індивідуальне газове опалення.
Квартира тепла, мінімальні комунальні платежі.
Зручний 5-й поверх - оптимальне розташування в будинку
Ідеальна локація:
Розвинена інфраструктура: поряд торгові центри, супермаркети, ринок, спортивний зал, кінотеатр
Зручна транспортна розв’язка: електричка до Києва, автобуси до КиєваМінська, Академмістечко та Ірпеня
Квартира чудово підійде як для особистого проживання, так і для здачі в оренду.
Телефонуйте для перегляду, поки ще є в наявності...

64 000 $
1 000 $/м²
Енергетиків вул., 6
3 кімнати
64 / 44 / 15 м²
поверх 2 з 5
сьогодні
ПРОДАЖ! 3-кімнатна квартира! Центр Бучі!
м. Буча, вул. Енергетиків, 14
Квартира розташована у зручній локації з усією необхідною інфраструктурою поруч: школи, садочки, супермаркети, магазини, транспорт, парк та місця для відпочинку — усе в пішій доступності.
• Загальна площа — 64 м²
• Житлова площа — 44,3 м²
• Кухня — 15 м²
Функціональне планування:
— три окремі кімнати
— простора кухня
— комфортний санвузол
— квартира світла та тепла
У квартирі виконаний ремонт, є всі необхідні меблі та техніка.
Продаж повністю укомплектованої квартири — усе залишається новим власникам.
Комунікації та переваги:
— газ
— централізоване опалення
— власна котельня на будинок
— комфортний житловий будинок
—...

58 000 $
1 611 $/м²
Бориса Гмирі вул., 11/5
БЕЗ КОМІСІЇ
Нова Буча
1 кімната
36 / 15 / 9 м²
поверх 4 з 9
2018 рік побудови
сьогодні
ПРОДАЖ! Стильна 1к квартира! Буча!
Продається світла 1-кімнатна квартира Бучі у сучасному будинку
• Площа — 36 м²
• Поверх — 4/9
• Є балкон
Квартира з новим ремонтом, у якій ще ніхто не проживав.
Світла, затишна та з продуманим плануванням — чудовий варіант для комфортного життя або інвестиції.
Переваги квартири:
— новий ремонт
— комфортний середній поверх
— сучасні комунікації
— функціональне планування
— можна одразу заїжджати без додаткових витрат
Локація:
— тихий та зручний район
— поруч магазини та амбулаторія
— у пішій доступності зупинки маршруток та електрички
— швидкий та зручний виїзд до Києва
Квартира чудово підійде:
— для власного проживання
— під орендний бізнес
Продаж по...

66 000 $
1 737 $/м²
Леоніда Бірюкова бульв., 2-А
1 кімната
38 / 16 / 15 м²
поверх 4 з 16
2026 рік побудови
вчора
До продажу сучасна однокімнатна квартира з ремонтом у Бучі, ЖК «Гранд Бурже». Квартира розташована на зручному 4 поверсі із 16, загальна площа становить 38 м². Раціональне планування, світлий простір та приємний стан — ідеальний варіант як для власного проживання, так і для інвестиції.
У квартирі виконаний якісний сучасний ремонт. Для додаткового комфорту встановлена тепла підлога в коридорі, кухні та санвузлі.
Є балкон, який додає простору та світла. Також встановлені кондиціонер та бойлер, що забезпечує комфорт у будь-яку пору року.

66 900 $
836 $/м²
Миколи Мозгового вул., 2
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Continent Ray
2 кімнати
80 / 41 / 21 м²
поверх 9 з 10
2025 рік побудови
2 дні тому
Продається простора двокімнатна квартира в м. Буча, ЖК «Континент Рей»
Пропонується стильна та світла квартира з продуманим плануванням у сучасному житловому комплексі, де поєднуються комфорт, затишок і безпека.
Загальна площа — 80 м²
Розташована на 9 поверсі з 10 — оптимальний варіант для тих, хто цінує гарний вид з вікон та багато природного світла.
Планування квартири:
— велика кухня-вітальня 21,12 м² — ідеальний простір для сімейних вечорів та зустрічей з друзями
— дві окремі кімнати, що забезпечують комфорт для кожного члена родини
— два санвузли — максимум зручності у повсякденному житті
Встановлений індивідуальний газовий котел, що дозволяє самостійно контролювати температуру в кв...

41 500 $
1 182 $/м²
Михайла Матюшенка вул., 16-В
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Новатор
1 кімната
35 / 17 / 9 м²
поверх 5 з 5
2012 рік побудови
2 дні тому
Продається 1-кімнатна квартира в ЖК «Новатор».
Площа: 35 м²
Поверх: 5
Квартира з зручним плануванням: простора кімната, кухня та балкон. Легко перепланувати або облаштувати під себе.
Будинок у тихому районі, доглянутий житловий комплекс з приємною атмосферою.
Поруч вся інфраструктура: магазини, транспорт, усе необхідне для життя.
Ідеально під інвестицію — можлива оренда від 10 000 грн/міс
Підійде як для життя, так і під здачу
Можливий торг
Телефонуйте
Пишіть у Viber / Telegram
102 000 $
2 008 $/м²
Вишнева вул., (Будинок 1)
2 кімнати
51 / 12 / 21 м²
поверх 2 з 5
2021 рік побудови
2 дні тому
Ваша ідеальна квартира в Бучі вже чекає! ✨ ЖК «Аврора» вул. Вишнева, 37.
Шукаєте житло, куди можна заїхати лише з особистими речами? Ця пропозиція саме для вас!
Стильна 2 к квартира Євродвушка, де кухня інтегрована у єдиний простір, що обусоблює у собі кухню-вітальню-з дизайнерським ремонтом.
Підходить під єОселя!
Авторський проект, де кожен метр використано раціонально.
Зручний 2-й поверх: Найбільш затребуваний варіант у сьогоднішніх реаліях — легкий доступ до квартири незалежно від роботи ліфта.
Планування:
Простора кухня-вітальня (20.5м²) з панорамними вікнами та окрема затишна спальня (11.8 мкв). Квартира має два балкони!
Оснащення:
Повна комплектація меблями та технікою (холодильни...
70 490 $
1 175 $/м²
Вишнева вул., 33
2 кімнати
60 / 33 / 15 м²
поверх 2 з 10
2021 рік побудови
сьогодні
оселя! Держпрограми! Постанови!
Від забудовника!
2-кімнатна квартира в самому центрі Бучі!
Закритий ЖК Модуль, розташований поруч з Авенір Плазою.
4/10 поверх
60м2 - 2 роздільні кімнати, велика кухня-вітальня з панорамною лоджією, санвузол та прихожа.
В квартирі зроблений стартовий ремонт- стяжка штукатурка.
Житлові тарифи! Всі комунікації функціонують. Будинок заселений!
Автономне газове опалення!
Комплекс має велику зелену територію, парковку, дитячий майданчик та зону відпочинку.
Ціна від : 70490$ Без комісії! Працюємо по державним програмам.

130 000 $
1 605 $/м²
Лесі Українки вул., 3
3 кімнати
81 / 39 / 23 м²
поверх 9 з 16
2021 рік побудови
сьогодні
Простора трьокімнатна квартира в сучасному на популярному житловому комплексі Гранд бурне
Новий ремонт, укомплектована меблями та технікою
На будинок (ліфт, котельню, охорону території, загальні зони) підключені генератори
Опалення автономне плюс тепла підлога та кондиціонери
У будинку є підземний паркінг (укриття)
Поруч: державні школи та садочки, ТРЦ, кав'ярні, магазини, нова пошта, ринок, зручна транспортна розв'язка
Можливий продаж по державним програмам!
Для детальної інформації телефонуйте!

64 500 $
1 500 $/м²
Яснополянська вул., 48-А
1 кімната
43 / 20 / 16 м²
поверх 2 з 6
2015 рік побудови
сьогодні
Буча продаж 1 кімнатної квартири з ремонтом та меблями
Поруч з бучанським парком
вулиця Яснополянська
площею 43.5 м. кв.
кімната 20 м. кв.
кухня 16 м. кв.
С/в сумісний, ванна.
Опалення індивідуальне
двух контурний котел
Розташована на 2 поверсі.
Все залишається. Оформлення 2%
ціна 64500 $
всі державні програми -так
62 999 $
1 002 $/м²
Нове вул., 11-А
БЕЗ КОМІСІЇ
McDonald's
2 кімнати
63 / 34 / 11 м²
поверх 7 з 9
1974 рік побудови
сьогодні
Індивідуальне газове опалення!
Оформлення 2%
Дві просторі кімнати.
В квартирі є дві лоджії, об'єднані відповідно з кімнатою та кухнею.
Та окремо засклена велика лоджія по периметру квартири з трьох сторін.
Це дає хороше збереження тепла
Розширена кухня за рахунок лоджії
Санвузул роздільний
Центральні комунікації
Проводиться прибирання квартири від старих меблів та не потрібних речей
В той же час в квартирі можна проживати та виконувати ремонт
Самий центр Бучі. До всього піша доступність
Зацікавила пропозиція? Тоді звертайтесь
37 000 $
1 000 $/м²
Бориса Гмирі вул., (Будинок 7.5)
1 кімната
37 / 20 / 6 м²
поверх 5 з 9
2026 рік побудови
сьогодні
Панорамні вікна на ліс
Правильна (квадратна) форма квартири
Індивідуальне газове опалення
Ще переуступка 500$
Право власності 500$
Документи будуть швидко
Зацікавила пропозиція? Тоді звертайтесь
Всі мої об’єкти продаються БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ!
ТЕЛЕФОНУЙТЕ В ЗРУЧНИЙ ДЛЯ ВАС ЧАС, без вихідних.
Оперативно відповідаю за номером тел/вайбер/телеграм.
ЗАВЖДИ ПІДБЕРУ ІНШІ ВАРІАНТИ СХОЖОГО ЖИТЛА.
Кваліфікований ріелтор з досвідом роботи в сфері нерухомості понад 20 років.
З них близько 5 років на ринку нерухомості Ірпінського регіону.
Повний юридичний супровід, консультація та допомога при оформленні угоди будь-якої складності.

137 000 $
1 651 $/м²
Вишнева вул., 16
2 кімнати
83 / 36 / 36 м²
поверх 1 з 2
2019 рік побудови
сьогодні
В самому центрі Бучі площею 78 кв.м. плюс гардеробна та веранда. Квартира дворівнева. Індивідуальне опалення та гаряче водопостачання забезпечує двоконтурний газовий котел. Покриття всього першого поверху керамограніт з вбудованою системою теплої підлоги по всій площі, покриття другого поверху якісний ламінат. На першому поверсі передпокій з шафою купе, кладова з великою кількістю поличок, великий санвузол та простора кухня-вітальня. На другому поверсі дві кімнати з гардеробною. Встановлено кондиціонування кімнат та великі панарамні вікна з енергозберігаючим склопакетом. Взимку тепло , влітку прохолодно. Зроблено вихід на горище ,яке має площу 30кв.м та освітлення, де можуть зберігатись чемо...
42 508 $
1 181 $/м²
Вишнева вул., 35
1 кімната
36 / 16 / 15 м²
поверх 5 з 10
сьогодні
Продам простору 1-кімнатну квартиру в центрі Бучі!
Новий якісний ЖК "Модуль" закритого типу з власною великою прибудинковою територією, парковкою та інфраструктурою.
Загальна площа квартири - 36 м2.
Раціональне планування: простора затишна спальна кімната, велика кухня-вітальня, санвузол, вмістка прихожа.
Квартира з наповненням: маячна штукатурка на стінах, фінішна стяжка підлоги, лічильники на всі комунікації.
Будинок вже заселений. Всі тарифи житлові.
Поруч з комплексом ТРЦ "Авенір Плаза", школи, садочки, супермаркети та ін.
Вигідна ціна - 42508 у.о.
Прямий продаж від забудовника.
Без комісії для покупця.
Є розтермінування в індивідуальному порядку.
54 436 $
1 183 $/м²
Вишнева вул., 35
1 кімната
46 / 18 / 15 м²
поверх 5 з 10
сьогодні
Продам велику 1-кімнатну квартиру в кращому ЖК "Модуль" в самому центрі Бучі! Поруч з ТРЦ "Авенір Плаза", садочками, школами, супермаркетами та ін.об'єктами інфраструктури.
5/10 поверх
Загальна площа квартири 46 м2.
Розумне раціональне планування: простора затишна спальна кімната, велика кухня-вітальня з виходом на лоджію, санвузол та вмістка прихожа.
Квартира максимально підготовлена до ремонтних робіт: оштукатурені стіни, стяжка на підлозі, введені всі комунікації., встановлені всі лічильники.
Сусіди вже живуть.
Краще розташування - поруч вся інфраструктура, дуже зручна транспортна розв'язка.
Цна - 54436 $ Без комісії. Прямий продаж.
65 960 $
1 178 $/м²
Вишнева вул., 35
2 кімнати
56 / 32 / 16 м²
поверх 7 з 10
сьогодні
ЄОселя! Сертифікат!
Продам готову 2-кімнатну квартиру в самому центрі Бучі - поруч з «Авенір Плазою»!
ЖК «Модуль» - закритий комплекс, готовий, зданий в експлуатацію, де діють лише житлові тарифи!
Продаж від забудовника!
9/10 поверх
Велика 2-кімнатна квартира з видом на місто!
Загальна площа: 55 м2
Квартира має комплектацію: штукатурка, стяжка, розвід опалення під радіатори та теплої підлоги, розвід води.
Потребує мінімальних вкладень в ремонт!
Просторі 2 окремі кімнати, велика кухня-вітальня з панорамною лоджією, санвузол, вмістка прихожа.
Автономне опалення!
Ціна: 65960 $
Можливе розтермінування від забудовника!
Можливий продаж по державним програмам, сертифікатам, постановам.
Без комісії...

65 000 $
1 548 $/м²
Олекси Тихого пров., 4 к1
1 кімната
42 / 31 / 11 м²
поверх 5 з 10
2018 рік побудови
сьогодні
Пропонується до продажу затишна 1-кімнатна квартира з сучасним ремонтом та повністю облаштованою кухнею. Це чудовий варіант для тих, хто шукає комфортне житло без зайвих вкладень — можна одразу заїжджати та жити.
Квартира світла, тепла та доглянута. Кухня виконана у приємних світлих тонах, обладнана меблями та технікою. Продумане планування забезпечує максимальний комфорт у повсякденному житті, а стильний інтер’єр створює атмосферу затишку з перших хвилин перебування.
У квартирі залишається все необхідне для комфортного проживання. Якісний ремонт, акуратний стан та приємна атмосфера роблять цю пропозицію ідеальною як для власного проживання, так і для інвестиції під оренду.
Поруч є магазини,...

41 500 $
1 186 $/м²
Михайла Матюшенка вул., 16
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Новатор
1 кімната
35 / 16 / 9 м²
поверх 5 з 5
2012 рік побудови
сьогодні
Пропонується однокімнатна квартира площею 35 м².
Розташована на п’ятому поверсі сучасного житлового комплексу «Новатор».
Квартира має вдале та функціональне планування: простора кімната, зручна кухня та балкон.
Раціонально продуманий простір дозволяє легко облаштувати житло під власні потреби.
Будинок розташований у тихому та спокійному місці.
ЖК «Новатор» - дуже гарний і доглянутий комплекс з приємною атмосферою.
Поруч уся необхідна інфраструктура для комфортного життя.
Квартира чудово підійде як для проживання, так і для інвестиції.

37 000 $
902 $/м²
Яблунська вул. (Кірова), 233
1 кімната
41 / 16 / 15 м²
поверх 3 з 10
вчора
!!!ПЕРЕУСТУПКА!!!
Є варіанти на різних поверхах
Продаж квартири в ЖК “Міленіум Парк”, м. Буча — будинок на етапі завершення будівництва
Пропонується до продажу простора та світла квартира в одному з найкомфортніших житлових комплексів Бучі — ЖК “Міленіум Парк” на вул. Яблунівська. Будинок активно добудовується, введення в експлуатацію заплановане найближчим часом (2 кв. 2026)
Основні переваги:
• Сучасний комплекс із закритою територією, відеоспостереженням та власною інфраструктурою.
• Поруч ліс та затишні прогулянкові зони — ідеальне місце для життя в тиші та комфорті.
• Зручний доступ до центральних локацій Бучі та Ірпеня, швидкий виїзд на Варшавську трасу.
• Новий будинок із пок...