Фільтри
Продаж квартир в Чайках (Бучанський район, Київська область)
17 оголошень
- найбільша площа
17 оголошень
- найбільша площа
41 500 $
1 041 $/м²
Коцюбинського вул., (Будинок А2)
1 кімната
40 / 16 / 11 м²
поверх 2 з 9
2025 рік побудови
сьогодні
Продаж 1-кім квартири в ЖК ОКСВАРД
Будинок А-3 зданий!
Можливо придбати ПО ВСІМ ДЕРЖАВНИМ ПРОГРАМАМ
єОселя, єВідновлення!
Є ГЕНЕРАТОР!
Сучасний британський стиль, тиха зелена локація та бездоганна архітектура — усе це про житловий комплекс Oxford. Тут комфорт, безпека та естетика продумані до найменших дрібниць.
Локація
ЖК розташований у престижному передмісті — село Чайка, всього кілька хвилин до Києва. Район із сформованою інфраструктурою, широкими вулицями, приватним сектором та красивими краєвидами. Поруч — вся необхідна міська зручність, але без шуму та метушні.
Про комплекс
Комплекс вирізняється вишуканою англійською архітектурою, доглянутою територією та продуманими зонами дл...

69 700 $
1 621 $/м²
Валерія Лобановського вул., (Будинок 26)
1 кімната
43 / 10 / 9 м²
поверх 8 з 9
сьогодні
Опис квартири
Площа: 43,3 м².
Завдяки переплануванню простір оптимізований: виділена окрема спальня, що збільшило функціональність і комфорт квартири.
• телевізор
• новий кондиціонер (встановлений цього року, практично не використовувався)
Санвузол
• ванна
• гігієнічний душ
• якісна сантехніка, зокрема змішувачі Ravak
Опалення та гаряча вода
Автономне опалення. У квартирі встановлений газовий котел з клімат-контролем, що дозволяє с...
39 000 $
989 $/м²
Паркова вул., (Будинок Б4)
1 кімната
39 / 11 / 14 м²
поверх 9 з 9
2025 рік побудови
сьогодні
🔥ЖК OXRORD🔥
Продаж 1-кім квартири
Можливо придбати ПО ВСІМ ДЕРЖАВНИМ ПРОГРАМАМ
Локація
Про комплекс
Комплекс вирізняється вишуканою англійською архітектурою, доглянутою територією та продуманими зонами для відпочинку. Гармонійне освітлення, декоративні елементи,...

41 000 $
1 012 $/м²
с. Чайки, Валерія Лобановського вул., (вул. Лобановського, 30в)
1 кімната
41 / 18 / 18 м²
поверх 4 з 13
2022 рік побудови
сьогодні
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК «Чайки»
вул. Валерія Лобановського, 30-В
Пропонується квартира після будівельників, що дозволяє реалізувати власний дизайн та планування під себе.
Площа – 41,5 м²
Поверх – 4 (зручний середній поверх)
У квартирі вже встановлені лічильники на воду та електроенергію, укладені договори. Будинок має власну котельню, виконана розводка під індивідуальні лічильники тепла.
Житловий комплекс із розвиненою інфраструктурою: поруч магазини, супермаркети, аптеки, кафе, зупинки транспорту — все необхідне для комфортного проживання в пішій доступності.
Ідеальний варіант як для життя, так і під інвестицію.
За деталями — телефонуйте або пишіть.

49 000 $
1 244 $/м²
Паркова вул., 3
1 кімната
39 / 11 / 11 м²
поверх 6 з 9
2025 рік побудови
сьогодні
До вашоі уваги, продаж 1-кімнатної квартири, вже з документами, у сучасному, красивому і стильному ЖК “OXFORD” за адресою: Київська обл., с.Чайки, вул. Паркова, 3. Податки сплачує продавець.Також квартира продається за державними програмами Є-Оселя 3% і 7%, та Є-відновлення.
Характеристики квартири:
Знаходиться квартира на 6 поверсі дев'ятиповерхового будинку. Загальна площа: 39,4 кв. м., кімната: 10, 94 кв. м., санвузол: 4, 94 кв. м., кухня: 10,94 кв. м з виходом на лоджію 5, 21 кв. м.
Стан квартири:
Є гідроізоляція підлоги в санвузлі, квартира під чистове оздоблення, лазерна стяжка підлоги, автономне опалення – газовий двоконтурний котел, металопластикові енергозберігаючі вікна, мета...

57 000 $
933 $/м²
2 кімнати
61 / 31 / 11 м²
поверх 10 з 13
2021 рік побудови
сьогодні
Вигідна 2-к квартира 60 м² | 10 поверх | ЖК «Чайки» | Без ремонту | Без Комісії
Ціна = можливість зробити квартиру своєї мрії без переплат за чужий ремонт.
вул. Валерія Лобановського, 30В
60 м2 ідеальне планування під себе.
10 поверх світло, тиша, гарний вид.
без ремонту економите тисячі $ на демонтажі та робите все під себе.
Головна перевага повна свобода планування: можна зробити стильну кухню-вітальню + спальню або класичну 2-кімнатну.
ЖК «Чайки» заміський комплекс поруч з лісом та Києвом:
• закрита територія + цілодобова охорона безпечно та спокійно;
• до Києва всього 7 км (5 хв на авто);
• метро Житомирська 10 хв транспортом;
• поруч зупинка (автобус 37).
Будинок:
• новий, зданий,...

44 999 $
957 $/м²
Печерська вул., 6
1 кімната
47 / 20 / 17 м²
поверх 8 з 15
2010 рік побудови
1 тиж. тому
Розглянемо любі державні програми !!!
До продажу пропонується простора 1-кімнатна квартира в Якісному житловому комплексі ЖК "Брест-Литовський". У квартирі виконано частину чорнових робіт. зроблена шумоізоляція, електрика та сантехнічні роботи, вікна у двір. В будинку ОСББ, цілодобова клініка та підземний паркінг. Навпроти парадного паркова зона та супермаркет "Novus". До метро "Житомирська" - 15 хв.

56 999 $
919 $/м²
Валерія Лобановського вул., 30
2 кімнати
62 / 32 / 10 м²
поверх 10 з 13
2022 рік побудови
сьогодні
Продаж двокімнатної квартири у затишному ЖК Чайка по вул. Валерія Лобановського, 30
Адреса:
— ЖК Чайка
— вулиця Валерія Лобановського, 30
Київська обл., 02000
Параметри квартири:
— загальна площа 62m2
— 10 поверх 13 поверхового будинку
— висота стелі 2.8m
— металопластикові вікна
— індивідуальні лічильники на тепло, світло, воду
— пожежна сигналізація
Переваги та особливості житлового комплексу:
— критий паркінг та автостоянки
— спортивне містечко
— власна кер...
Шукайте нерухомість в Чайках (Бучанський район, Київська область) за фільтрами
42 150 $
989 $/м²
Паркова вул., (Будинок Б2)
1 кімната
43 / 11 / 14 м²
поверх 5 з 11
2025 рік побудови
сьогодні
🔥ЖК OXFORD🔥
Продаж 1-кім квартири в
Можливо придбати ПО ВСІМ ДЕРЖАВНИМ ПРОГРАМАМ( єОселя, єВідновлення)
Локація
Про комплекс
Комплекс вирізняється вишуканою англійською архітектурою, доглянутою територією та продуманими зонами для відпочинку. Гармонійне освітлення...

65 000 $
739 $/м²
Валерія Лобановського вул., (вул. Лобановського, 30б)
3 кімнати
88 / 54 / 10 м²
поверх 3 з 13
2022 рік побудови
сьогодні
Без комісії для покупця!
Продаж 3-кімнатної квартири в ЖК 'Чайка' | вул. Лобановського, 30-Б | $65 000 | Без комісії для покупця
Продається простора трикімнатна квартира в сучасному житловому комплексі «Чайка».
Поверх: 3 із 12
Загальна площа: 88,2 м²
Житлова: 54,1 м²
Кухня: 10,9 м²
Планування: двостороння,три ізольовані кімнати, 2 санвузли, балкон з кухні
Стан: після будівельників
Будинок цегляний, 2022 року забудови. Опалення автономне (дахова котельня), встановлені лічильники, гаряча вода централізована.
Комплекс «Чайка» належить до житла комфорт-класу:
закрита територія з цілодобовою охороною
власні магазини, кав’ярні, дитячі та спортивні майданчики
школи, садочки
підземний...

53 000 $
1 366 $/м²
Паркова
1 кімната
39 / 11 / 16 м²
поверх 7 з 9
2025 рік побудови
сьогодні
Продаж 1-кім. квартири 39 кв.м. с.Чайки,в ЖК Oxford, Київська обл. 7/9пов.
Забудовник Royal House – група компаній, яка збудувала у Києві ЖК «Британський квартал» та ЖК «Нова Англія».
За площею є наступні варіанти 1 кім. квартир:
- 38.79 м2;
- 39.85 м2;
- 43.06 м2;
та 2 кім. квартир:
- 61.68 м2;
- 65.30 м2;
- 66.70 м2;
- 71.06 м2.
Квартира з автономним газовим опаленням (встановлено двоконтурний газовий котел). Лічильники на воду, газ, світло. Стяжка підлоги.
В будинку у разі відключення світла встановлені генератори на ліфти. Технологія будівництва сучасні стінові модулі.
Про комплекс: п'ятнадцять будинків комфорт класу на 14 га. Своя загальноосвітня школа. Закрита територія комплексу з о...
60 000 $
893 $/м²
Печерська вул., 24
2 кімнати
67 / 37 / 9 м²
поверх 2 з 4
сьогодні
ЖК Сонцтаун, с. Чайки, вул. Печерська 24
ЖК побудований і зданий в 2017 році, вже повністю заселений. На території є магазини, кафе та аптеки, відділення пошти, банки. Розташоване на достатній відстані від трасси, в комплексі спокійно та тихо. До метро Житомирська 6км, ходить транспорт.
Зручне планування, роздільні просторі кімнати та роздільний санвузол, 2 балкони які можна стеклити, та ще два закритих приміщення-кладові.

43 500 $
946 $/м²
Валерія Лобановського вул., 30
1 кімната
46 / 20 / 10 м²
поверх 7 з 13
сьогодні
ЖК "Чайка" - заміський комплекс поруч з лісом та Києвом, з закритою територією, під цілодобовою охороною - буде безпечно та спокійно. Місто Київ - зовсім поруч, всього 7 км (5хв на авто), а до найближчої станції метро Житомирська 10 хвилин їзди на транспорті. Поряд зупинка громадського транспорту(автобус №37). Новий, вже зданий та підключений до всіх комунікацій будинок з цегли, а значить теплий та якісний, можливо змінити планування квартири під свої потреби. Можна робити ремонт та заселятися, сусіди вже проживають. Загальний стан квартири - від будівельників, під чистове оздоблення. Гаряча вода - централізована. Опалення автономне (На даху є власна котельня). Лічильники на тепло, електроен...

46 000 $
1 186 $/м²
Паркова вул., 2
1 кімната
39 / 10 / 10 м²
поверх 6 з 9
2025 рік побудови
сьогодні
Пропонується до продажу затишна 1-кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі "Оксфорд", с. Чайки (передмістя Києва).
Локація: зручне розташування поруч із Києвом, швидкий виїзд до міста, розвинена інфраструктура району.
Характеристики квартири:
• Стан: після будівельників.
• Планування: простора кімната, кухня, санвузол, лоджія
✨ Переваги:
• Новий сучасний житловий комплекс
• Охорона
• Дитячі та спортивні майданчики
• Поруч магазини, аптеки, школи.
• Зручне транспортне сполучення.
63 000 $
1 400 $/м²
Валерія Лобановського вул., (Будинок 26)
1 кімната
45 / 18 / 9 м²
поверх 5 з 12
4 дні тому
☝️Нова пропозиція! Продаж квартири з автономним опаленням та газом! Завжди тепло і недорого!
📌ЖК «Чайка», вул. Лобановського, 26. Зручний та безпечний 5-й поверх.
📐Загальна площа 45 м². Квартира світла, з гарним якісним ремонтом, усією побутовою технікою та меблями. Будинок обжитий, економія на комунальних платежах.
✅Зонована на спальну зону з повноцінним двоспальним ліжком та кімнату з розкладним двоспальним диваном. Санвузол сумісний, також є окрема велика гардеробна.
З кухні вихід на балкон.
✅Тільки реальні фото! Чистий продаж.
💰Ціна 63 000 доларів. Держпрограми не розглядаємо! Агентство 5%.
✅Перегляд за попередньою домовленістю! Запрошуємо до співпраці власників квартир. Вигідно продамо,...

46 000 $
1 150 $/м²
Паркова вул., 1
1 кімната
40 / 11 / 14 м²
поверх 2 з 9
2025 рік побудови
4 дні тому
Продаж просторної 1к квартири, селище Чайки, Київська область, Бучанський район, вулиця Паркова, 1, ЖК Оксфорд (Будинок А-1)
Пропонується на продаж, просторна 1к квартира загальною площею 39,85м2, що знаходиться на 2 поверсі з 9-ти поверхового будинку. Стан від забудовника. Можна заходити на ремонт. Будинок зданий, введений в експлуатацію в 1 кв. 2025 році.
Встановлено двухконтурний газовий котел. Висота стелі 2,7 м.
В ЖК є сучасні обладнані бомбосховища та встановлено генератори для ліфтів.
69 000 $
1 500 $/м²
Валерія Лобановського вул., 13
2 кімнати
46 / 20 / 9 м²
поверх 9 з 16
2016 рік побудови
1 тиж. тому
Пропонується в перше до продажу гарна 2 кімн квартира заг пл.46 м.кв на ЖК Чайка вул.Лобановського 13.Будинок на верхній частині Чайці давно обжитий, вхід по кодовому замку.Затишна дуже функціональна видова квартира,не кутова дуже тепла та охайна квартира.