Топ оголошень Чаєк
560 000 $
1 577 $/м²
Леонтовича вул.
355 / 154 / 19 м²
2 поверхи
14 сот
6 кімнат і більше
1 тиж. тому
‼️ПРОДАЖ БУДИНКУ У с. ЧАЙКИ, КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ‼️БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦІВ‼️
🏡 Продаватиметься прекрасний будинок, який розташований на кордоні з Києвом, у тихому та зеленому селі Чайки по вулиці Леонтовича, оточеному сучасними приватними будинками та порядними сусідами.
📏 - 355 м² - площа будинку
🔲 - 154 м²
👩🍳 - 19 м² кухня
🧑🧑🧒🧒 - 7 кімнат
🛏️ - 4 спальні
🏠 - 2 поверхи
🌏 14 соток участок землі
🏠 Будинок має два поверхи та підвал, а також басейн.
На першому поверсі розташована простора кухня-їдальня, велика вітальня, спальня, кабінет, санвузол, вбиральня, комора, передпокій, камін, велика тераса, гараж та технічна кімната.
На другому поверсі знаходяться майстер-спальня, 2...

63 000 $
851 $/м²
Малишка вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
Автодром "Чайка"
74 / 35 / 25 м²
2 поверхи
1 сот
2 кімнати
2025 рік побудови
2 дні тому
Продаж таунхауса в котеджному містечку в с. Чайки, вул. Малишка - зручна локація поруч із Києвом.
Загальна площа будинку - 74 м²
Земельна ділянка - 1 сотка
Функціональне планування:
Перший поверх - простора кухня-вітальня, місце під гардероб, санвузол.
Другий поверх - дві окремі кімнати та санвузол.
Будинок збудований із газоблоку (300 мм) та утеплений мінеральною ватою, що забезпечує хорошу тепло- та шумоізоляцію.
Дах — дерев’яні перекриття, утеплення мінеральною ватою, покрівля з м’якої бітумної черепиці.
Комунікації:
Підключені вода - свердловина на 5 будинків, електрика 7 кВт, газ та централізована каналізація.
Вартість - 63 000 у.о.
Продаж без комісії, від забудовника.
Додатков...

220 000 $
1 028 $/м²
Валерія Лобановського вул., 24
5 кімнат
214 / 131 / 17 м²
поверх 13 з 15
2016 рік побудови
сьогодні
Ексклюзивна видова 5-кімнатна квартира з панорамними видами у ЖК "Чайка"
Пропонується до продажу простора та статусна квартира площею 213,7 м², розташована на високому 13-му поверсі сучасного будинку. Це ідеальний варіант для тих, хто цінує простір, світло та комфорт міського життя.
Архітектура простору
Квартира вирізняється продуманим плануванням та чітким зонуванням:
велика вітальня для прийому гостей
кілька окремих спалень, що забезпечують приватність кожному члену родини
простора кухня 16,7 м² — ідеальна для сімейних вечерь
два повноцінні санвузли
сауна
гардеробна кімната
просторий хол, що створює відчуття масштабу вже з перших кроків
Висота стелі 2,7 м додає відчуття повітря та сво...
41 500 $
1 041 $/м²
Коцюбинського вул., (Будинок А2)
1 кімната
39.85 / 16 / 10.94 м²
поверх 2 з 9
2025 рік побудови
вчора
Продаж 1-кім квартири в ЖК ОКСВАРД
Будинок А-3 зданий!
Можливо придбати ПО ВСІМ ДЕРЖАВНИМ ПРОГРАМАМ
єОселя, єВідновлення!
Є ГЕНЕРАТОР!
Сучасний британський стиль, тиха зелена локація та бездоганна архітектура — усе це про житловий комплекс Oxford. Тут комфорт, безпека та естетика продумані до найменших дрібниць.
Локація
ЖК розташований у престижному передмісті — село Чайка, всього кілька хвилин до Києва. Район із сформованою інфраструктурою, широкими вулицями, приватним сектором та красивими краєвидами. Поруч — вся необхідна міська зручність, але без шуму та метушні.
Про комплекс
Комплекс вирізняється вишуканою англійською архітектурою, доглянутою територією та продуманими зонами дл...
39 000 $
989 $/м²
Паркова вул., (Будинок Б4)
1 кімната
39.44 / 10.86 / 13.84 м²
поверх 9 з 9
2025 рік побудови
вчора
🔥ЖК OXRORD🔥
Продаж 1-кім квартири
Можливо придбати ПО ВСІМ ДЕРЖАВНИМ ПРОГРАМАМ
Локація
Про комплекс
Комплекс вирізняється вишуканою англійською архітектурою, доглянутою територією та продуманими зонами для відпочинку. Гармонійне освітлення, декоративні елементи,...

41 000 $
1 012 $/м²
Валерія Лобановського вул., (вул. Лобановського, 30в)
1 кімната
41 / 18 / 18 м²
поверх 4 з 13
2022 рік побудови
вчора
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК «Чайки»
вул. Валерія Лобановського, 30-В
Пропонується квартира після будівельників, що дозволяє реалізувати власний дизайн та планування під себе.
Площа – 41,5 м²
Поверх – 4 (зручний середній поверх)
У квартирі вже встановлені лічильники на воду та електроенергію, укладені договори. Будинок має власну котельню, виконана розводка під індивідуальні лічильники тепла.
Житловий комплекс із розвиненою інфраструктурою: поруч магазини, супермаркети, аптеки, кафе, зупинки транспорту — все необхідне для комфортного проживання в пішій доступності.
Ідеальний варіант як для життя, так і під інвестицію.
За деталями — телефонуйте або пишіть.

69 700 $
1 621 $/м²
Валерія Лобановського вул., (Будинок 26)
1 кімната
43 / 9.8 / 9 м²
поверх 8 з 9
2 дні тому
Опис квартири
Площа: 43,3 м².
Завдяки переплануванню простір оптимізований: виділена окрема спальня, що збільшило функціональність і комфорт квартири.
• телевізор
• новий кондиціонер (встановлений цього року, практично не використовувався)
Санвузол
• ванна
• гігієнічний душ
• якісна сантехніка, зокрема змішувачі Ravak
Опалення та гаряча вода
Автономне опалення. У квартирі встановлений газовий котел з клімат-контролем, що дозволяє с...
18 000 грн/міс
Печерська вул., 2
3 кімнати
98 / 60 / 16 м²
поверх 6 з 16
вчора
Пропонується в оренду квартира в ЖК Брест-Літовський, Чайки, Печерська, 6,
Петропавлівська Борщагівка.
Квартира простора, затишна, світла для Вашого комфортного проживання! В ній є все для того, щоб Ваша родина відчувала себе затишно вдома.
Планування: три роздільні кімнати та окремо кухня з виходом на засклену лоджію.
В спальній кімнаті двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом, шафа. Лоджія об‘єднана зі спальнею, де є робоче місце.
В просторій вітальні розкладний диван, меблі.
Дитяча кімната обладнана всіма необхідними меблями, де дитина може відчути комфорт.
З кухні є вихід на балкон з гарним видом.
В квартирі є вся необхідна техніка та меблі.
Техніка:
• два телевізори
• в...

49 000 $
1 244 $/м²
Паркова вул., 3
1 кімната
39.4 / 10.9 / 10.9 м²
поверх 6 з 9
2025 рік побудови
сьогодні
До вашоі уваги, продаж 1-кімнатної квартири, вже з документами, у сучасному, красивому і стильному ЖК “OXFORD” за адресою: Київська обл., с.Чайки, вул. Паркова, 3. Податки сплачує продавець.Також квартира продається за державними програмами Є-Оселя 3% і 7%, та Є-відновлення.
Характеристики квартири:
Знаходиться квартира на 6 поверсі дев'ятиповерхового будинку. Загальна площа: 39,4 кв. м., кімната: 10, 94 кв. м., санвузол: 4, 94 кв. м., кухня: 10,94 кв. м з виходом на лоджію 5, 21 кв. м.
Стан квартири:
Є гідроізоляція підлоги в санвузлі, квартира під чистове оздоблення, лазерна стяжка підлоги, автономне опалення – газовий двоконтурний котел, металопластикові енергозберігаючі вікна, мета...
198 000 $
1 053 $/м²
Лесі Українки вул., 35
188 / 78 / 25 м²
2 поверхи
8 сот
4 кімнати
2008 рік побудови
сьогодні
Продається будинок розташований у КМ "Чайка". Вулиця Лесі Українки. Ділянка 8. 7 соток, обгороджена парканом. Площа будинку 188/78/25.Сусідські будинки сучасні котеджі. Обжитий район. Асфальтований під'їзд до будинку. Будинок 2008 року побудований з цегли з утепленим фасадом і відштукатурений. Дах бітумна черепиця. 100% житловий. Дуже затишно та комфортабельно. Раціональне планування.На першому поверсі гараж, з якого відразу можна пройти в будинок, великий передпокій із вбудованою шафою-купе, с/в з вікном, котельня (двоконтурний котел та генератор аварійного живлення), затишна кухня-їдальня 25 метрів. Вітальня 20 метрів з діючим каміном. Велика засклена веранда 20 метрів. На першому поверсі...

650 $/міс
Валерія Лобановського вул., 28
3 кімнати
87 / 45 / 10 м²
поверх 9 з 12
2015 рік побудови
вчора
Ексклюзивна оренда 3-х кімнатної квартири в ЖК «Чайка», 87 м², 9 поверх
Вишукана квартира, де сучасний дизайн зустрічається з комфортом та затишком. Ідеальне житло для тих, хто цінує стиль та якість у кожній деталі.
Про квартиру:
• Простора планування з трьома кімнатами та двома гардеробними
• Суміжний санвузол з ванною, бойлером та прально-сушильною машиною
• Вбудована кухня з обідньою зоною та заскленим балконом
• Підігрів підлоги – тепло та затишок у будь-яку пору року
Сучасна техніка: два телевізори, мікрохвильова піч, варильна поверхня, духовка, посудомийна машина, фільтри для води, холодильник, чайник, пилосос.
Безпека та комфорт: відеодомофон, сигналізація.
Комплекс: закритий,...

140 000 $
1 609 $/м²
Валерія Лобановського вул., 28
3 кімнати
87 / 45 / 10 м²
поверх 9 з 12
2015 рік побудови
вчора
Ексклюзивний продаж 3-кімнатної квартири в ЖК «Чайка»
Площа: 87 м² | Поверх: 9 з 12
Вишукана квартира, де сучасний дизайн гармонійно поєднується з комфортом та затишком. Ідеальний варіант для тих, хто цінує якість, простір і продуманість у кожній деталі.
Про квартиру:
• Просторе планування: три окремі кімнати та дві гардеробні
• Вбудована кухня з обідньою зоною та заскленим балконом
• Підігрів підлоги — комфорт у будь-яку пору року
Оснащення:
Квартира повністю укомплектована сучасною технікою: телевізори, варильна поверхня, духовка, мікрохвильова піч, посудомийна машина, холодильник, фільтри для води, чайник, пилосос.
Бе...

44 999 $
957 $/м²
Печерська вул., 6
1 кімната
47 / 20 / 17.2 м²
поверх 8 з 15
2010 рік побудови
1 тиж. тому
Розглянемо любі державні програми !!!
До продажу пропонується простора 1-кімнатна квартира в Якісному житловому комплексі ЖК "Брест-Литовський". У квартирі виконано частину чорнових робіт. зроблена шумоізоляція, електрика та сантехнічні роботи, вікна у двір. В будинку ОСББ, цілодобова клініка та підземний паркінг. Навпроти парадного паркова зона та супермаркет "Novus". До метро "Житомирська" - 15 хв.
105 000 $
1 207 $/м²
Валерія Лобановського вул., 24
3 кімнати
87 / 31 / 37 м²
поверх 9 з 12
2016 рік побудови
1 тиж. тому
🔥 Жити біля Києва, але без міського шуму — реально
Уяви:
ранкова кава на тихій території, зелень навколо, і при цьому до метро Житомирська — всього 10 хвилин.
Продається стильна квартира в ЖК Чайка, вул. Лобановського Валерія,24 заміський комплекс поруч з Києвом з неймовірно гарною територією.
Сучасна квартира 87 кв.м з новим ремонтом та меблями, розташована на 9/12 поверсі.
Велика кухня вітальня +дві окремі кімнати.
Вбудовані меблі, побутова техніка: холодильник, варильна поверхня, духова шафа, розкладний диван BlEST, виводи під кондиціонер
Сан вузол роздільний, пральна машинка, бойлер
Лічильники на опалення, холодну та гарячу воду, встановлений фільтр грубої очистки води
Лічильник на с...

349 000 $
997 $/м²
Заньковецької вул.
350 / 170 / 12 м²
2 поверхи
15 сот
6 кімнат і більше
2 тиж. тому
Будинок знаходиться в кооперативному котеджному селищі в селі «Чайки» (17 км від Головпоштампу Житомирською трасою).
Опис будинку та ділянки:
Будинок – 320 м2
Додатковий будиночок для гостей або охорони – 56м2, складається з 2 кімнат, кухні, санвузла, комори для господарських цілей. Будинок готовий до проживання, всі комунікації підведені.
Погріб знаходиться біля будиночка для гостей.
Земельна ділянка – 15,5 соток; однією стороною ділянка «входить» у лісосмугу, другою – на вулицю, по обидва інші сторони – вже збудовані будинки з респектабельними сусідами.
Комунікації – вода, газ, каналізація – централізовані.
Будинок:
введено в експлуатацію,
2-х поверховий (без підвалу),
гараж на 2 машини (в...
300 000 $
993 $/м²
Малишка вул.
302 / 100 / 42.6 м²
2 поверхи
8 сот
5 кімнат
1 тиж. тому
Затишний будинок з гарним, якісним ремонтом. Укомплектований, з терасою. Велика зала з каміном, 5 спалень, 2 ванних кімнати та гостьовий сайнвузол. Додаткова будівля - лазня. На ділянці: ландшафтинй дизайн, плодові та декоративні дерева, є зона для барбекю. Безпосередня близкість до Києва.
Планування:
Цоколь-гараж, бойлерна, тех. приміщення
Перший поверх- ідальня, кухня-вітальня з каміном, спальна кімната, с./в
Другий поверх- master спальня,дві дитячі спальні, кабінет, с/в
Територія- ландшафтний дизайн, декоративні, плодові дерева, автоматичний полив
Бучанський, Чайки (Борщагівська гром.), вул. Малишка, Києво-святошинський район, площа: 302,0 кв.м, 5 кімн., ділянка 8,0 сот

86 000 $
1 237 $/м²
Печерська вул., 6
2 кімнати
69.5 / 35 / 10.7 м²
поверх 15 з 15
вчора
Продаж комфортної , двосторонньої 2-кімн. квартири с.Чайки, ЖК Брест-Літовський, вул. Печерська, буд. б. Загальна площа 69.5 кв.м. 15/15 пов.
❗️Державні програми!
Виконаний ремонт із якісних матеріалів,! Повністю укомплектована меблями та технікою!
Кухня 10.7 кв.м. з виходом на балкон. Комплектація:
Вбудована кухня , варильна поверхня , духова шафа , вбудована витяжка, стіл, стільці, холодильник, мікрохвильова піч.
Кімната 19.7кв.м. Комплектація:
Розкладний диван, вбудовані меблі, шафа-купе, телевізор.
Кімната 15.3 кв.м. кв.м. Комплектація :
Розкладний диван, вбудовані меблі.
Роздільний санвузол 3.7 кв.м та 2.5 кв.м. кв.м.: Комплектація: повноцінна ванна, тумбочка з умивальником і дзеркал...

137 000 $
652 $/м²
Любимовская
210 / 116 / 45 м²
2 поверхи
8 сот
5 кімнат
2 дні тому
Продаж будинка, 4,5 км від станції метро Житомирська, пр. Перемоги, 15-й км. Складається із двох будинків: двоповерхового - 112 м. кв. та одноповерхового-98 м. кв. Гараж на 2 авто - 42 м. кв. Обідві будови мають всі зручності: еленергія 3 фази 380 вольт двохзонна без обмеження потужності використання-1,93 грн. за кВт + сонячна електростанція, опалення: газ природний +автономне-піч на дровах, пеллетах або вугіллі, вода 2 контури: центральне забезпечення від свердловини садового товариства глибиною 115 м ціною 5,03 грн за 1 м. куб. та своя свердловина глибиною 36 м., каналізація: вигріб з системою аерації, що не потребує викачки. Є приміщення 12 м. кв. з сталою температурою +8-11 градусів про...

499 000 $
1 208 $/м²
Печерська вул.
ПРЕМІУМ
Поліцейський відділок
413 / 200 / 18 м²
2 поверхи
8 сот
6 кімнат і більше
2010 рік побудови
2 дні тому
Продається будинок у с.Чайки, 5 км до Києва
(є відеоогляд зовні та всередині)
Топ-локація: асфальтований під’їзд, розвинена інфраструктура, солідні сусіди. До метро Академмістечко та Житомирська - всього 10 хв на авто.
Площа будинку - 413 м² | Ділянка - 8 соток
Будинок із цокольним поверхом, введений в експлуатацію у 2012 році, повністю готовий до проживання.
Гараж на 2 авто, просторий навіс на 1 авто, автоматичні ворота.
Інтер’єр
Класика з характером і якісними матеріалами:
• мармурові сходи з кованими елементами
• меблі з натурального дерева, антикваріат
• камін у вітальні
• кабінет / зброярська кімната + сейф
• паркет, підігрів підлоги
• сигналізація, відеоспостереження
• генератор 8–9...
450 000 $
2 153 $/м²
Нечуя-Левицького вул., 2А
БЕЗ КОМІСІЇ
Котеджне містечко
209 / 111 / 45 м²
2 поверхи
8 сот
5 кімнат
сьогодні
Продається новий, стильний двоповерховий будинок у престижному та затишному місці — котеджне містечко “Сонячний”, с. Чайки (Бучанський район), 10 хвилин до метро Житомирська.
Будинок зданий в експлуатацію у 2021 році, просторий, світлий, з великою терасою та продуманим плануванням.
Про будинок:
Площа будинку — 209 м², житлова — 111 м². Тераса 32м2 та гараж.
Ділянка — 8,5сот по факту 10сот.
Два поверхи, великі панорамні вікна.
В будинку 4 спальні з гардеробними, кабінет або спальня, кухня з вітальню з виходом на терасу, 3 санвузли.
Характеристики будинку:
- стрічковий заармований фундамент утеплений пінополістиролом і обліцований клінкерною плиткою;
- стіни будинку зведені із керамоблоку 25...
Всі райони