Фільтри
Продаж квартир за 40000 доларів в Чернігові
141 оголошення
- найбільша площа
141 оголошення
- найбільша площа

31 000 $
904 $/м²
Паркова вул. (Савчука), 11
1 кімната
34 / 18 / 8 м²
поверх 7 з 9
1984 рік побудови
сьогодні
Пропоную на продаж однокімнатну квартиру 34 м2, гарний стан, сьомий поверх дев'ятиповерхівки, роздільний санвузол, простора кухня більше 8 м2, засклений балкон, заходь і живи.
Локація одна з найкращих - район Красного Мосту, вулиця Паркова (колишня Савчука). Базові меблі, лічильники, інтернет та кабельне. Ідеально хоч під проживання, хоч під подальшу здачу в оренду. Ціна вогонь, можемо співпрацювати за державними програмами (сертифікати, ваучери).
Документи в порядку, податків немає, до угоди готові. Нагадаю, пропозиція без комісії для покупця.
Домовитись про перегляд можна, завчасно зателефонувавши за вказаним номером.

20 000 $
621 $/м²
Володимира Коваленка вул., 111
1 кімната
32 / 17 / 6 м²
поверх 5 з 5
1979 рік побудови
сьогодні
Пропоную на продаж однокімнатну квартиру в районі вул. Пухова, біля ринку НИВА.
Не кутова, тепла, комунікації та проводка в робочому стані, лічильники на холодну та гарячу воду.
Максимально велика для п'ятиповерхівки загальна площа та площа кухні, наявність балкону та ніши-кладовки у передпокої, роздільний санвузол.
Стан під косметичний ремонт, квартира суха, без проявів плісняви. Документи до продажу готові, прописаних нема.
Телефонуйте завчасно на вказаний в об'яві телефон, щоб домовитись про перегляд. Всі торги тільки після перегляду.
Купити квартиру в Чернігові за 40000 доларів ($) - Продаж квартир до 40000 у.о.

19 000 $
798 $/м²
Михайла Грушевського просп., 179-А
ГАРЯЧЕ
БЕЗ КОМІСІЇ
1 кімната
24 / 11 / 6 м²
поверх 2 з 3
1979 рік побудови
сьогодні
У продажу затишне однокімнатне житло в стані "заходь та живи", квартира 24 м2 на другому поверсі триповерхового цегляного будинку, не кутова, тепла, засклений балкон, меблі, холодильник, бойлер.
Тиха зручна локація з окремим зеленим двором, район навпроти ветклініки по проспекту Михайла Грушевського (вул. 1-го Травня), поруч магазинчики, зупинки транспорту, до ТРЦ ГОЛІВУД вісім хвилин пішки. СВІТЛО НЕ ВІДКЛЮЧАЮТЬ!
Документи до угоди готові, боргів нема, власник один. Захочете переглянути і прийняти правильне рішення - не зволікайте, телефонуйте на вказаний номер завчасно.

19 500 $
629 $/м²
Левка Лук'яненка просп. (Рокоссовського), 48
1 кімната
31 / 17 / 5 м²
поверх 5 з 9
1980 рік побудови
сьогодні
Пропоную на продаж однокімнатну квартиру без ремонту, 31 м2, п'ятий поверх цегляної дев'ятиповерхівки (ліфт) по проспекту Левка Лук'яненка 48, район магазину Електрон.
Кімната 17 м2, кухня 5 м2, газова плита, балкон, суміщений санвузол, кладовка, яка легко перетворюється у шафу-гардеробну з місцем під пральну машинку.
Все робоче, все працює, квартира суха і тепла, без затікань і грибків. Боргів нема, документи для продажу готові. Дуже зручна локація, хоч під проживання, хоч під подальшу здачу в оренду.
Пропоную не гаяти часу, набирайте вказаний номер, перегляньте та прийміть рішення.

20 500 $
837 $/м²
Максима Загривного вул. (Пархоменка), 1а
ВИГІДНО
БЕЗ КОМІСІЇ
1 кімната
25 / 15 / 6 м²
поверх 1 з 5
1980 рік побудови
сьогодні
На продаж пропоную гарний варіант бюджетного однокімнатного житла загальною площею 24.5 м2 зі своїм санвузлом, кухнею та кімнатою 15.1 м2. Теплий цегляний будинок, комфортний перший поверх на високому цоколі, досить гарний косметичний стан, практично не потребуючий змін.
Зручна локація - район Ремзаводу, початок вулиці Загривного. Поруч ринок Шанхай, магазини, відділення пошти, аптеки, зупинки транспорту, дитячий садок, школа.
З особливостей - гаряча вода постійно, завдяки бойлеру, плита електрична. Комунікації, проводка, сантехніка - все в справному, робочому стані.
Документи до угоди готові, перегляд організую за попередньою домовленістю, телефонуйте завчасно на вказаний номер.

25 000 $
553 $/м²
Івана Богуна вул. (Богунського), 52
2 кімнати
45 / 27 / 8 м²
поверх 1 з 2
1957 рік побудови
сьогодні
У продажу бюджетний варіант двокімнатного житла в спальному районі поруч з центром (Градецький-ЦУМ).
Цегляна двоповерхова сталінка на вісім квартир, доброзичливі адекватні сусіди, зелений закритий двір, атмосфери тиші та спокою створює свій вайб. Прекрасна інфраструктура.
Квартира на дві кімнати, перший поверх, загальна площа 45 м2, роздільні кімнати 16.6 та 10.6 м2, досить простора прохідна кухня 8.1 м2, роздільний санвузол (ванна та туалет) в передпокої велика ніша, яку можна обладнати під гардеробну. В квартирі досить простору, висота стелі 3.2 м, високі вікна, багато світла. Гаряча вода буде завжди, завдяки автоматичній газовій колонці. Стан квартири жилий, без ремонту, проводка, комунік...

17 000 $
256 $/м²
Танкістів вул., 9
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
4 кімнати
67 / 52 / 8 м²
поверх 1 з 1
сьогодні
4 кімнатна квартира вулиця Танкістів (Попова)
- Загальна площа - 66, 5 кв.м, житлова - 52,1 кв.м
- Цегляний будинок одноповерховий
- Автономне опалення
- Вода заведена
- Лічильник на газ, світло
- Санвузол у дворі
- Двір кутовий, огорожен
Телефонуйте, будь ласка, домовимось на перегляд!

25 900 $
959 $/м²
Івана Мазепи вул. (Щорса), 64 корпус 2
1 кімната
27 / 12 / 10 м²
поверх 3 з 4
сьогодні
Продаж 1-кімн квартири з ремонтом, меблями і технікою
Квартира знаходиться по вул. І. Мазепи на 3му поверсі з 4х
Будинок 2018 року
Загальна площа 30 м2
Квартира з ремонтом меблями і технікою. Залишають холодильник, пральну машину, мікрохвильову піч, плиту, витяжку і бойлер
Світло не вимикають
Квартира не кутова, тепла
Ванна кімната з вікном
Взимку за всі комунальні у сімʼї власника виходило до 3000 грн.
Підходить під єоселю і євідновлення
Купити житло в Чернігові за 40000 доларів ($) - Продаж нерухомості до 40000 у.о.

29 990 $
666 $/м²
Жабинського вул., 1
єВідновлення
Ринок "Привокзальний"
2 кімнати
45 / 30 / 6 м²
поверх 5 з 5
сьогодні
Підходить під програму «ЄВідновлення»! Продам двокімнатну квартиру в районі Привокзального ринку. Розташована на 5-му поверсі 5-поверхового панельного будинку. Загальна площа — 45 м², житлова — 30 м², кухня — 6 м². Кімнати окремі.
Квартира у задовільному житловому стані. Встановлені металопластикові вікна, натяжні стелі, засклений балкон. Є лічильники на воду, централізоване водопостачання. Дах у хорошому стані — не протікає.
Залишаються меблі та холодильник. Встановлені якісні броньовані вхідні двері. Охайний під’їзд.
Підходить під програму «ЄВідновлення»!
Телефонуйте для детальної інформації та організації перегляду.

26 500 $
855 $/м²
Космонавтів вул., 10
1 кімната
31 / 17 / 6 м²
поверх 1 з 5
1975 рік побудови
сьогодні
Продаж 1-кімн квартири в районі Лукʼяненка в гарному стані
Знаходиться по вул. Космонавтів на першому поверсі
Загальна площа 31 м2, кімната 17 м2, кухня 6м2
Балкон застеклений
Вікна мп
Залишаються меблі і техніка
Поруч школи, магазини, дитячі садки, зупинки
Двір затишний і зелений

37 300 $
724 $/м²
Лісова вул., 42-В
1 кімната
52 / 20 / 13 м²
поверх 2 з 10
сьогодні
ЕКСКЛЮЗИВНА ПРОПОЗИЦІЯ! ЗДАЧА в ЕКСПЛУАТАЦІЮ ЛЮТИЙ_БЕРЕЗЕНЬ 2024
НОВОБУДОВА ЖК "ЛІСОВИЙ" пропонує продаж квартири на 2 поверсі 10ти поверхового цегляного будинку
Квартира площею 51,5м² має простору кімнату - 20м² та кухню - 13,2м².
Ремонту немає, звичайне оздоблення будівельниками після будівництва: стяжка, шпаклювання стін.
Встановлений газовий котел (Protherm Jaguar 24), мідь/нержавійка, потужністю 24кВт, двоконтурний, управління електронне, виробник Словаччина; і радіатор сталевий Rens 22 тип, Д*В - 500х500 мм, теплова потужність - 560 Вт, тип панельний, виробник Україна.
Встановлений лічильник на газ, виведені труби для підключення води, встановлені розетки та вимикачі світла.
Є ІНШІ...

37 000 $
841 $/м²
Гонча вул. (Горького), 59-Б
1 кімната
44 / 16 / 16 м²
поверх 8 з 10
2022 рік побудови
сьогодні
1 кімнатна квартира, новобудова, знаходиться по вулиці Гонча 59 - Б
- Паркомісця для авто
Будь ласка, телефонуйте в зручний для Вас час, домовимось на перегляд!

27 000 $
614 $/м²
Волковича вул., 23а
1 кімната
44 / 20 / 9 м²
поверх 9 з 10
2022 рік побудови
сьогодні
1 кімнатна квартира по вулиці Волковича 23 - А
- Новобудова
- Автономне опалення
- Лічильники
- Будинок заселений
- Документи зареєстровані
- Гарний вигляд на місто
- Дитячий майданчик
Для перегляду квартири, будь ласка, телефонуйте!

29 500 $
686 $/м²
Багряного вул., 39
1 кімната
43 / 17 / 11 м²
поверх 10 з 11
2026 рік побудови
сьогодні
Продаж 1-кімн квартири в свіжому будинку біля Епіцентру
Опалення двоконтурний газовий котел - автономне опалення та гаряча вода, самостійне регулювання температури та витрат
Загальна площа: 42 м²
Кухня - 11 м², з виходом на лоджію
В квартирі:
- Металопластикові вікна та балконні блоки
- Розведена електрика та опалення, встановлені радіатори
• Стяжка підлоги, штукатурка стін
Під боком ТЦ «Епіцентр», магазини, зупинки транспорту, парк.
Вартість квартири 29500$
(З врахуванням всіх доплат)
Продаж по переуступці, здача будинку протягом 3-х місяців

29 000 $
924 $/м²
Козацька вул. (50 років ВЛКСМ), 3а
1 кімната
31 / 14 / 10 м²
поверх 1 з 5
вчора
Продам 1 - но кімнатну квартиру по вул.Козацька 3 -а .Затишна та тепла квартира ,загальна площа
31.4м,житлова 14.4м.,кухня 9.7м. Встроена кухня,газова плита,бойлер,сан вузел,душова кабіна,метало пластикові вікна,ліжко,тв.
Розглянемо по програмі Е-відновлення

37 300 $
724 $/м²
Лісова вул., 42-В
1 кімната
52 / 20 / 13 м²
поверх 2 з 10
Є ІНШІ...

33 000 $
733 $/м²
Незалежності вул., 21
1 кімната
45 / 18 / 15 м²
поверх 10 з 11
2025 рік побудови
сьогодні
Пропонуємо чудову 1-кімнатну квартиру в центрі р-ну Масани.
вул. Незалежності, 21
Поверх - 10/11 (зверху повноцінний житловий поверх)
Загальна площа - 45 м2
Кухня - 15 м2, з виходом на балкон.
Кімната - 18 м2
С/в об`єднаний.
Стан - від забудовника.
Чорнова стяжка підлоги та, частково, стін.
Виконано розводку електрики.
Опалення - ІНДИВІДУАЛЬНЕ ГАЗОВЕ.
Встановлено двоконтурний газовий котел, радіатори.
Лічильники - світло, вода, газ.
Документи готові до продажу.
Підходить під програму Є-Оселя (Іпотека 3/7%) , Є-Відновлення (Сертифікат за зруйноване майно) та інші держ.програми.
Запрошуємо на перегляд!
Телефонуйте за номером, вказаним в об`яві.

32 500 $
739 $/м²
Любецька вул., 112
1 кімната
44 / 17 / 17 м²
поверх 3 з 10
2026 рік побудови
сьогодні
Продам 1 кімнатну квартиру в новобудові на Масанах ЖК Лісовий NEW. Енергоефективний ,щойно зданий цегляний будинок, з сучасними технологіями.
Основні переваги даної квартири
- 3 поверх
- автономне опалення
- кухня 17,5 м2
- якісні вікна та двері
- висота стелі 2.8 м.
Поруч з будинком знаходяться сосновий парк, багато дитячих та спортивних майданчиків, зони для відпочинку. Основні транспортні вулиці проходять достатньо далеко від житла , що є безумовною перевагою для спокійного життя і здоров'я.
Мікрорайон з чудово розвиненою інфраструктурою, де кожен знайде собі все , що потрібно для комфортного життя: торгові центри, салони краси, фітнес клуби, ліс, школа, дитячі садки, кафе, ресто...

19 000 $
725 $/м²
Гетьмана Полуботка вул., 130-А
1 кімната
26 / 14 / 5 м²
поверх 1 з 1
сьогодні
Затишна 1-кімнатна квартира в одноетажному будинку | вул. Гетьмана Полуботка, Чернігів (біля “Гусачка”), район Педуніверситету/Стоматклініки.
Продається доглянута та акуратна 1-кімнатна квартира в одноповерховому теплому будинку. Є власний під"їзд і тамбур на дві квартири — тихо, спокійно та мінімум сусідів.
Площа: 26.2 м²
Опалення: індивідуальне газове, нові радіатори Korado
Стан: жилий, чистий, сухий
Переваги квартири:
- Металопластикові вікна з гарною теплоізоляцією
- Сонцезахисні рулети на вікнах
- Сучасні пластикові підвіконня
- Роздільні ванна та туалет
- Невеличка кладовка всередині квартири
- Повністю облаштована меблями: стіл, стільці, шафа, ліжко та інше
- Побутова техніка: нови...

33 000 $
825 $/м²
Незалежності вул., 21
1 кімната
40 / 17 / 11 м²
поверх 4 з 11
2025 рік побудови
сьогодні
НОВИНКА НА РИНКУ!
1-кімнатна квартира в новому будинку на Масанах вул. Незалежності, 21 Чернігів.
Продається сучасна 1-кімнатна квартира загальною площею 40 м² у зданому 10-поверховому будинку в молодіжному, перспективному та динамічно розвиваючомуся районі міста.
Вдале планування:
простора кухня 11,2 м² з виходом на балкон
світла кімната 17,2 м²
4 поверх із 10 — найзручніший варіант
квартира не кутова, тепла та затишна
Автономний комфорт:
індивідуальне газове опалення
встановлений двоконтурний газовий турбований котел.
Ви самі контролюєте тепло та витрати .
Стан — після забудовника!
Це великий плюс, а не мінус:
-жодних чужих ремонтів
- зробите ремонт повністю під свій смак
-ідеально як д...