Фільтри
Продаж квартир за 70000 доларів в Чернігові
321 оголошення
- найбільша площа
321 оголошення
- найбільша площа

41 000 $
1 007 $/м²
Степана Бандери вул. (Попова), 31-Б
1 кімната
41 / 18 / 13 м²
поверх 10 з 10
2014 рік побудови
сьогодні
В продажу однокімнатна квартира 41 м2 з індивідуальним опаленням, в будинку 2014-го року побудови.
- Локація: вулиця Степана Бандери (колишня Попова) 31Б, поруч з мікрорайоном Шерстянка та мостовим переходом в районі залізничного вокзалу.
- Планування: загальна квадратура 41 м2, кімната 18 м2, кухня 13 м2, просторий передпокій, суміщений санвузол, вихід з кімнати на лоджію. Квартира не кутова, десятий поверх десятиповерхівки, над квартирою повноцінний техповерх.
- Стан: сучасний косметичний ремонт, вбудовані меблі в кімнаті, передпокої та кухні, індивідуальний двоконтурний газовий котел (опалення та гаряча вода у вас свої), наявна техніка, комунікації, сантехніка в гарному стані, повністю с...

31 000 $
904 $/м²
Паркова вул. (Савчука), 11
1 кімната
34 / 18 / 8 м²
поверх 7 з 9
1984 рік побудови
сьогодні
Пропоную на продаж однокімнатну квартиру 34 м2, гарний стан, сьомий поверх дев'ятиповерхівки, роздільний санвузол, простора кухня більше 8 м2, засклений балкон, заходь і живи.
Локація одна з найкращих - район Красного Мосту, вулиця Паркова (колишня Савчука). Базові меблі, лічильники, інтернет та кабельне. Ідеально хоч під проживання, хоч під подальшу здачу в оренду. Ціна вогонь, можемо співпрацювати за державними програмами (сертифікати, ваучери).
Документи в порядку, податків немає, до угоди готові. Нагадаю, пропозиція без комісії для покупця.
Домовитись про перегляд можна, завчасно зателефонувавши за вказаним номером.
Придбати квартиру в Чернігові за 70000 доларів ($)

20 000 $
621 $/м²
Володимира Коваленка вул., 111
1 кімната
32 / 17 / 6 м²
поверх 5 з 5
1979 рік побудови
сьогодні
Пропоную на продаж однокімнатну квартиру в районі вул. Пухова, біля ринку НИВА.
Не кутова, тепла, комунікації та проводка в робочому стані, лічильники на холодну та гарячу воду.
Максимально велика для п'ятиповерхівки загальна площа та площа кухні, наявність балкону та ніши-кладовки у передпокої, роздільний санвузол.
Стан під косметичний ремонт, квартира суха, без проявів плісняви. Документи до продажу готові, прописаних нема.
Телефонуйте завчасно на вказаний в об'яві телефон, щоб домовитись про перегляд. Всі торги тільки після перегляду.

19 000 $
798 $/м²
Михайла Грушевського просп., 179-А
ГАРЯЧЕ
БЕЗ КОМІСІЇ
1 кімната
24 / 11 / 6 м²
поверх 2 з 3
1979 рік побудови
сьогодні
У продажу затишне однокімнатне житло в стані "заходь та живи", квартира 24 м2 на другому поверсі триповерхового цегляного будинку, не кутова, тепла, засклений балкон, меблі, холодильник, бойлер.
Тиха зручна локація з окремим зеленим двором, район навпроти ветклініки по проспекту Михайла Грушевського (вул. 1-го Травня), поруч магазинчики, зупинки транспорту, до ТРЦ ГОЛІВУД вісім хвилин пішки. СВІТЛО НЕ ВІДКЛЮЧАЮТЬ!
Документи до угоди готові, боргів нема, власник один. Захочете переглянути і прийняти правильне рішення - не зволікайте, телефонуйте на вказаний номер завчасно.

19 500 $
629 $/м²
Левка Лук'яненка просп. (Рокоссовського), 48
1 кімната
31 / 17 / 5 м²
поверх 5 з 9
1980 рік побудови
сьогодні
Пропоную на продаж однокімнатну квартиру без ремонту, 31 м2, п'ятий поверх цегляної дев'ятиповерхівки (ліфт) по проспекту Левка Лук'яненка 48, район магазину Електрон.
Кімната 17 м2, кухня 5 м2, газова плита, балкон, суміщений санвузол, кладовка, яка легко перетворюється у шафу-гардеробну з місцем під пральну машинку.
Все робоче, все працює, квартира суха і тепла, без затікань і грибків. Боргів нема, документи для продажу готові. Дуже зручна локація, хоч під проживання, хоч під подальшу здачу в оренду.
Пропоную не гаяти часу, набирайте вказаний номер, перегляньте та прийміть рішення.

20 500 $
837 $/м²
Максима Загривного вул. (Пархоменка), 1а
ВИГІДНО
БЕЗ КОМІСІЇ
1 кімната
25 / 15 / 6 м²
поверх 1 з 5
1980 рік побудови
сьогодні
На продаж пропоную гарний варіант бюджетного однокімнатного житла загальною площею 24.5 м2 зі своїм санвузлом, кухнею та кімнатою 15.1 м2. Теплий цегляний будинок, комфортний перший поверх на високому цоколі, досить гарний косметичний стан, практично не потребуючий змін.
Зручна локація - район Ремзаводу, початок вулиці Загривного. Поруч ринок Шанхай, магазини, відділення пошти, аптеки, зупинки транспорту, дитячий садок, школа.
З особливостей - гаряча вода постійно, завдяки бойлеру, плита електрична. Комунікації, проводка, сантехніка - все в справному, робочому стані.
Документи до угоди готові, перегляд організую за попередньою домовленістю, телефонуйте завчасно на вказаний номер.

25 000 $
553 $/м²
Івана Богуна вул. (Богунського), 52
2 кімнати
45 / 27 / 8 м²
поверх 1 з 2
1957 рік побудови
сьогодні
У продажу бюджетний варіант двокімнатного житла в спальному районі поруч з центром (Градецький-ЦУМ).
Цегляна двоповерхова сталінка на вісім квартир, доброзичливі адекватні сусіди, зелений закритий двір, атмосфери тиші та спокою створює свій вайб. Прекрасна інфраструктура.
Квартира на дві кімнати, перший поверх, загальна площа 45 м2, роздільні кімнати 16.6 та 10.6 м2, досить простора прохідна кухня 8.1 м2, роздільний санвузол (ванна та туалет) в передпокої велика ніша, яку можна обладнати під гардеробну. В квартирі досить простору, висота стелі 3.2 м, високі вікна, багато світла. Гаряча вода буде завжди, завдяки автоматичній газовій колонці. Стан квартири жилий, без ремонту, проводка, комунік...

46 000 $
708 $/м²
Любецька вул., 112
2 кімнати
65 / 34 / 18 м²
поверх 4 з 10
2026 рік побудови
сьогодні
Продаж 2-кімн квартири ЖК Лісовий NEW, 4й поверх, вікна на ліс
Загальна площа квартири 65м2
Опалення індивідуальне газове
Висота стелі 2,7 м
Планування зручне
Вікна на хвойний ліс
Житловий комплекс один з найкращих у місті - з багатою придомовою територією, облаштованою дитячими майданчиками, спорт площадками та зонами відпочинку
Під рукою всі блага цивілізації: найкращі магазини, тренажерні зали та багато іншого
За такими квартирами полюють
Встигніть поки пропозиція актуальна
Шукайте житло в Чернігові за 70000 доларів ($) за фільтрами

59 900 $
845 $/м²
Незалежності вул., 16
БЕЗ КОМІСІЇ
Масани
3 кімнати
71 / 42 / 9 м²
поверх 3 з 9
сьогодні
Пропонується до продажу трикімнатна квартира в районі Масани, розташована на 3 поверсі 9-поверхового панельного будинку. Загальна площа квартири — 71 м², житлова — 42,4 м², кухня — 8,5 м², санвузол роздільний, є балкон.
Квартира в хорошому житловому стані — можна одразу заїжджати та проживати без додаткових витрат. Встановлені металопластикові вікна, стелі вирівняні та потягнуті. На підлозі в кухні та коридорі — плитка, у кімнатах — лінолеум. Є лічильники на воду та електроенергію, на опалення — загальнобудинковий лічильник.
Велика перевага — у квартирі залишається вся меблі та техніка, як на фото. Це чудовий варіант як для власного проживання, так і для здачі в оренду.
Будинок розташован...

17 000 $
256 $/м²
Танкістів вул., 9
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
4 кімнати
67 / 52 / 8 м²
поверх 1 з 1
сьогодні
4 кімнатна квартира вулиця Танкістів (Попова)
- Загальна площа - 66, 5 кв.м, житлова - 52,1 кв.м
- Цегляний будинок одноповерховий
- Автономне опалення
- Вода заведена
- Лічильник на газ, світло
- Санвузол у дворі
- Двір кутовий, огорожен
Телефонуйте, будь ласка, домовимось на перегляд!

56 000 $
896 $/м²
Курсанта Єськова вул., 8-А
2 кімнати
63 / 30 / 9 м²
поверх 8 з 9
2007 рік побудови
сьогодні
Пропонується до вашої уваги затишна двокімнатна квартира, в районі Стрілецької набережної.
На що варто звернути увагу:
1. Охайний стан — можна одразу заїхати і жити
2. Встановлені лічильники та газ, воду, та лічильник тепла на квартиру.
3. Зручне планування: дві окремі кімнати, простора кухня.
4. Будинок обслуговує ОСББ.
5. Локація біля Стрілецької набережної — місце, де приємно гуляти і відпочивати. В пішій доступності є все необхідне для комфортного життя.
Можливий продаж за сертифікатом єВідновлення.
Телефонуйте з додаткових питань та перегляду, квартира варта Вашої уваги

25 900 $
959 $/м²
Івана Мазепи вул. (Щорса), 64 корпус 2
1 кімната
27 / 12 / 10 м²
поверх 3 з 4
сьогодні
Продаж 1-кімн квартири з ремонтом, меблями і технікою
Квартира знаходиться по вул. І. Мазепи на 3му поверсі з 4х
Будинок 2018 року
Загальна площа 30 м2
Квартира з ремонтом меблями і технікою. Залишають холодильник, пральну машину, мікрохвильову піч, плиту, витяжку і бойлер
Світло не вимикають
Квартира не кутова, тепла
Ванна кімната з вікном
Взимку за всі комунальні у сімʼї власника виходило до 3000 грн.
Підходить під єоселю і євідновлення

52 600 $
731 $/м²
Гонча вул. (Горького), 84
БЕЗ КОМІСІЇ
Центр
3 кімнати
72 / 42 / 9 м²
поверх 3 з 9
сьогодні
Продається трикімнатна квартира по вулиці Гончій, у центрі міста. Квартира розташована на 3 поверсі 9-поверхового панельного будинку. Загальна площа — 72 м², кухня — 8,6 м². Усі кімнати окремі, зручне та практичне планування.
Квартира в відмінному стані, повністю готова до проживання — формат «заїжджай і живи». Меблі залишаються, що є додатковою перевагою.
Вигідне розташування в центрі міста забезпечує швидкий доступ до всієї необхідної інфраструктури: магазини, зупинки транспорту, школи, дитячі садки— все поруч.
Телефонуйте для отримання детальної інформації та організації перегляду.

29 990 $
666 $/м²
Жабинського вул., 1
єВідновлення
Ринок "Привокзальний"
2 кімнати
45 / 30 / 6 м²
поверх 5 з 5
сьогодні
Підходить під програму «ЄВідновлення»! Продам двокімнатну квартиру в районі Привокзального ринку. Розташована на 5-му поверсі 5-поверхового панельного будинку. Загальна площа — 45 м², житлова — 30 м², кухня — 6 м². Кімнати окремі.
Квартира у задовільному житловому стані. Встановлені металопластикові вікна, натяжні стелі, засклений балкон. Є лічильники на воду, централізоване водопостачання. Дах у хорошому стані — не протікає.
Залишаються меблі та холодильник. Встановлені якісні броньовані вхідні двері. Охайний під’їзд.
Підходить під програму «ЄВідновлення»!
Телефонуйте для детальної інформації та організації перегляду.

26 500 $
855 $/м²
Космонавтів вул., 10
1 кімната
31 / 17 / 6 м²
поверх 1 з 5
1975 рік побудови
сьогодні
Продаж 1-кімн квартири в районі Лукʼяненка в гарному стані
Знаходиться по вул. Космонавтів на першому поверсі
Загальна площа 31 м2, кімната 17 м2, кухня 6м2
Балкон застеклений
Вікна мп
Залишаються меблі і техніка
Поруч школи, магазини, дитячі садки, зупинки
Двір затишний і зелений

63 000 $
992 $/м²
Красносільського вул., 49
2 кімнати
64 / 30 / 9 м²
поверх 6 з 9
2012 рік побудови
сьогодні
Продаж 2-кімн квартири Масани, ремонт, автономка, єоселя, євідновлення
Квартира знаходиться по вул. Красносільського, перед Атб
Будинок 2011 року
Індивідуальне газове опалення
Особливість квартири - вдале планування
Квадратний хол, гардеробна, простора кухня і кімнати
Залишаються всі меблі і техніка (холодильник, пральна машина, варильна поверхня, витяжка, духова шафа, посудомийна машина)
Квартира двостороння, лоджія застеклена
Гарні сусіди
Все поруч магазини, школа, дитячий садок, зупинки, тренажерний зал
Згодні на продаж по програмі єоселя та є відновлення

60 000 $
1 364 $/м²
Чернігів, Незалежності вул., 7-Б
1 кімната
44 / 20 / 12 м²
поверх 9 з 11
2023 рік побудови
сьогодні
Продаж нової 1-кімн квартири Масани
Квартира знаходиться в ЖК Незалежність - сучасний житловий комплекс
Ремонт авторський, меблі і техніка якісні
Гарний вид з вікна, вітражі
Опалення індивідуальне газове, підлога з підігрівом

2 300 000 грн
32 904 грн/м²
Лісова вул., 42-В
БЕЗ КОМІСІЇ
2 кімнати
70 / 33 / 11 м²
поверх 6 з 10
4 дні тому
Продаж 2х кімнатної квартири у мальовничому куточку міста.
Поруч сосновний ліс, парк "Ялівщина" та річка Стрижень.
Свіже та чисте повітря, тихе та спокійне місце від міського життя та рутини.
! Це вже привід звернути увагу на пропозицію від ВЛАСНИКА !
Квартира розташована на 6 поверсі 10ти поверхового цегляного будинку, з залізобетонним перекриттям!
Площа житла сягає - 69,9 м², висота - 2,7 м².
1 кімната - 16,2 м².
2 кімната - 17 м².
кухня - 11,4 м².
коридор - 15 м².
вбиральня - 1,9 м² і ванна кімната - 3,7 м².
Опалення - індивідуальне газове (двухконтурний газовий котел)
Водопостачання, світло - центральне.
Квартира після будівельників (вирівняні стіни, підлога)
Будинок 2023 будівництв...

53 990 $
643 $/м²
Володимира Коваленка вул., 138
4 кімнати
84 / 70 / 9 м²
поверх 3 з 9
1986 рік побудови
сьогодні
Пропонується 4-кімнатна квартира по вул. Пухова, розташована на 3 поверсі 9-поверхового панельного будинку. Квартира не кутова, світла та тепла, в акуратному житловому стані.
Встановлено частково металопластикові вікна, сучасний кахель у ванній, лінолеум на підлозі, стеля — шпалери. Є лоджія. Залишаються вбудовані меблі. Чиста та доглянута оселя — заїжджайте та живіть.
Зручна локація: поруч зупинка, магазини, школи, дитячі садки — все необхідне у пішій доступності.
Розглядається обмін на 2-кімнатну квартиру з вашою доплатою, можливі різні райони. Розглянемо усі пропозиції — телефонуйте для деталей!

70 000 $
1 094 $/м²
Миру просп., 277
2 кімнати
64 / 37 / 10 м²
поверх 11 з 17
2018 рік побудови
сьогодні
2 кімнатна квартира проспект Миру, 277
- Загальна площа - 64,2 кв.м, житлова - 37,2 кв.м
- Новобудова
- Ремонт
-Меблі, техніка
- Лічильники на всі комунікації
- Встановлений генератор на будинок
- Поверх 11
- Два ліфта, завжди працюють
- Зручний заїзд для колясок
- Будинок утепленний із сучасною власною котельнею
Закритий двір із шлагбаумом, доглянута територія з паркомісцями