21 364 $
1 017
$/м²
Комісія 5%
Цегляна
Новобудова
2 тиж. тому
2 міс. тому
80 (сьогодні 0,
вчора 4)
Опис
квартира-студія в будинку на першій лінії від моря.
4/8 пов. будинку (ліфт є)
21м
стан - під чистові роботи (електрику вже розведено)
Варіант який підходить для інвестицій у прибуткову оренду , або для свого куточка біля моря
4/8 пов. будинку (ліфт є)
21м
стан - під чистові роботи (електрику вже розведено)
Деталі
В квартирі 1 кімната, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Новобудова. Немає балкона. Загальний стан квартири - Частковий ремонт. Кількість санвузлів: 1. Тип кухні - кухня-студія. Кількість спален: 1. Комісія за послуги 5 %

Побережець Вікторія
Рієлтор
| Активних оголошень | 18 |
| Ексклюзивних об'єктів | 0 |
| Рекламна активність | 0 |
| Останній візит на сайт | 3 дні тому |
Рекомендувати
Планування

Історія зміни ціни
| 06.03.2026 | + 654 $ | 21 364 $ |
| 02.03.2026 | 20 710 $ |