Топ оголошень Чорноморська (Ільчівська)

45 000 $
804 $/м²
Парусна вул. (Героїв Сталінграду), 20
1 кімната
56 / 25.9 / 16.8 м²
поверх 7 з 21
1 тиж. тому
Мрієте про свою затишну оселю в серці міста? Є для вас чудова пропозиція! Продається простора та комфортабельна 1-кімнатна квартира з неймовірним видом на місто.
Основні характеристики: у квартирі є повноцінна спальня та кухня - вітальня
Продаж з меблями та всією технікою.
Загальний стан: квартира з незакінченим свіжим ремонтом - світла та чиста, заходь та живи.
Особливості:
Сучасний та стильний дизайн інтер'єру
Велика кількість природного світла завдяки великим вікнам
Оптимальне планування, що надає просторості
Зручності:
Централізоване опалення
Сучасна кухонна зона з усіма необхідними меблями.
Зручна транспортна розв'язка, неподалік зупинки громадського транспорту
Поруч є суперма...

100 000 $
1 157 $/м²
Лазурна вул. (Гайдара), 1г
ПРЕМІУМ
єВідновлення
3 кімнати
86.4 / 48.6 / 11.3 м²
поверх 1 з 7
вчора
Запрошуємо Вас купити унікальну квартиру проекту АББО у закритому мікрорайоні Чорноморська, Одеської області!
Можливий продаж за сертифікатами та ваучерами.
Особливою перевагою цієї трикімнатної квартири є її розташування поблизу моря, що дозволить насолоджуватися легкодоступними прекрасними видами і свіжим морським повітрям.
Простора та стильна квартира на низькому зручному поверсі вражає своїми перевагами та можливостями, які зроблять ваше життя комфортним та незабутнім.
Загальна площа квартири та її планування зручне для проживання великої родини, у приємному просторі для комфортного життя. Гідна якість ремонту, з дизайном, що створює світлий простір та індивідуальний стиль.
Дитяча, спаль...
65 520 $
900 $/м²
Хантадзе вул., 1
ПРЕМІУМ
ПЕРЕУСТУПКА
єВідновлення
Відеотур
2 кімнати
72.8 / 51 / 12.2 м²
поверх 2 з 8
2019 рік побудови
1 тиж. тому
Пропозиція для тих, хто шукає простір, якість та можливість втілити власний дизайн-проект!
Продається простора квартира в надійному цегляному новобудові. Квартира здається під чистове оздоблення, що дає унікальний шанс створити будинок своєї мрії без необхідності демонтажу чужих рішень.
Виконано розведення електрики, встановлено радіатори.
Мрія: Дивовижний вид на море і близькість до парку гарантують, що ви житимете в наймальовничішому місці Чорноморська.
Надійність: Закритий, впорядкований двір, якісне будівництво.
Створіть свій ідеальний інтер'єр у місці, де вам завжди буде спокійно та красиво. Встигніть забронювати свій стандарт комфорту.
Привабливість цих квартир - це мальовничі панорамн...
35 000 $
921 $/м²
Данченка вул., 3в
єВідновлення
1 кімната
38 / 19.6 / 8.6 м²
поверх 5 з 16
2008 рік побудови
сьогодні
Квартира в морському квадраті-7 хвилин до моря пішки.
Аналогів немає на цій вулиці та в радіусі 2 км. Пiдходить пiд прграму єВідновлення.
Ідеальне поєднання локації, планування та ціни – варіант який довго не затримається на ринку.
Загальна площа 38 м 2.
Зручний середній поверх.
Продумане планування:
- простора житлова кімната
- окрема кухня
- санвузол
- зручна передпокій
- Балкон.
Квартира в хорошому стані, виконаний акуратний ремонт, встановлені пластикові вікна, надійні вхідні двері. Будинок доглянутий, чистий під'їзд, спокійні сусіди. У дворі є парковка та зелена зона відпочинку. У кроковій доступності магазини, зупинки громадського транспорту, школи, дитячі садки та інші об'єкти інфраст...

10 500 $
422 $/м²
Данченка вул., 15
1 кімната
24.9 / 15.3 / 9.6 м²
поверх 2 з 5
сьогодні
Продається найбільша кімната в секції в самому центрі Чорноморська — затишне та доступне житло з усіма зручностями.
Кімната розташована на 2 поверсі, з якісним ремонтом, броньованими дверима, металопластиковим вікном та власним бойлером для гарячої води.
За вікном — сушарки, всередині — світло, тепло й комфортно.
Гарні сусіди та спокійна атмосфера роблять цю пропозицію ще привабливішою. Усе поруч: магазини, транспорт, набережна.
Ідеальний варіант як для проживання, так і для оренди.
Телефонуйте — покажемо в зручний для вас час!
Код 368130

110 000 $
879 $/м²
провулок Хантадзе, 4
3 кімнати
125.2 / 62 / 12 м²
поверх 13 з 14
сьогодні
Продам квартиру в провулку Хантадзе
Загальна площа 125м2, ідеально підходить для ведення орендного бізнесу.
Квартира поділена на дві незалежні:
- однокімнатна студія 40м2, зі своїм санвузлом та кухнею, вбудовані шафи, двоспальне ліжко та розкладний диван.У квартирі вся необхідна техніка: холодильник, варильна поверхня, витяжка, мікрохвильова піч, посудомийна машина, кондиціонер.
- двокімнатна 80м2 складається з кухні, двох санвузлів і двох незалежних кімнат з лоджіями.
У кожній кімнаті є двоспальне ліжко та розкладний диван, а також вся необхідна техніка.
Квартира двостороння, з видом на море. Поруч Приморський парк, до моря 5 хвилин.
Телефонуйте, домовимося про показ.
Код 232958

35 000 $
437 $/м²
Парусна вул. (Героїв Сталінграду), 3
2 кімнати
80.04 / 39.37 / 13.09 м²
поверх 11 з 23
сьогодні
Двокімнатна квартира м. Чорноморськ (Іллічівськ).
Продається двокімнатна квартира в м. Іллічівську Одеської області. Квартира у стані від будівельників. Стіни - штукатурені, підлоги - цементна стяжка. В квартиру заведені: електрика, водопровід, каналізація. Металопластикове оздоблення. Квартира двостороння. Вид з вікон на море. Спальний район. Близькість магазинів різного товарного призначення, ринків, школи, дитсадка.
Код 65590-10

57 000 $
953 $/м²
Захисників України вул. (1-го Травня), 19
1 кімната
59.8 / 22 / 12.3 м²
поверх 12 з 16
сьогодні
У продажу однокімнатна квартира, з якісним ремонтом.
Квартира тепла та затишна. По всій квартирі панорамне скління вікон із шикарним видом на місто та море.
Санвузол суміщений, встановлено новий лічильник. Квартира обладнана бойлером та кондиціонерами. Виконано якісний ремонт із вмонтованою кухнею.
Капітальний тамбур, просторий та чистий.
Поряд Ви знайдете всю необхідну інфраструктуру для комфортного життя: міська лікарня, стоматологія, гіпермаркет, аптеки, відділення пошти, супермаркети.
Не пропустіть свій шанс мати омріяну нерухомість - телефонуйте прямо зараз і дізнайтесь більше про цю унікальну квартиру в Чорноморську!
Код 380903

80 000 $
893 $/м²
Хантадзе вул., 4
2 кімнати
89.6 / 39.8 / 21.3 м²
поверх 4 з 14
сьогодні
Пропонуємо придбати простору двохкімнатну квартиру в новобудові, м. Чорноморськ.
Розташована на зручному середньому поверсі, в середині будинку, тепла будь-якої пори року.
У квартирі виконано якісний ремонт та продумане гармонійне просторе планування.
При висоті натяжної стелі 3 м відчувається приємна свобода простору.
На поверсі три квартири, свій простір із двома ліфтами та сходами.
Квартира знаходиться під охороною.
У ванній кімнаті теплі підлоги. Є кондиціонер. Встановлено теплолічильник та регулятори на радіаторах опалення.
Новому власнику залишається повний комплект меблів та побутова техніка.
У дворі є дитячий майданчик та паркувальні місця.
Поруч парк, та міський пляж у 200 м.
Непода...

55 000 $
1 100 $/м²
Парусна вул. (Героїв Сталінграду), 1н
1 кімната
50 / 35 / 11 м²
поверх 5 з 6
сьогодні
Продаєтья квартира в Чорноморську, район Моноліта
Розташована в сучасному новому 6-ти поверховому будинку.
Простора кухня з вбудованими меблями. Велика кімната та передпокій.
Квартира продається разом з усіма меблями та технікою.
Чудова транспортна розв'язка. Зручне розташування надає легкий доступ до магазинів, ресторанів та інших закладів.
Квартира ідеально підходить як для постійного проживання, так і для інвестицій.
Телефонуйте. І я покажу вам цю квартиру.
Не проґавте цю чудову нагоду придбати власний затишний куточок
Код об'єкту: [телефон приховано]

69 000 $
920 $/м²
Парусна вул. (Героїв Сталінграду), 17
2 кімнати
75 / 29 / 25 м²
поверх 17 з 18
сьогодні
Двокімнатна квартира в Чорноморську з панорамним видом на море. Зручне планування, два санвузли, простора кухня-студія. З кожної кімнати є розкішний вид на море. Дві спальні з виходом на лоджії. Вікна із трикамерним профілем. Поруч супермаркет, ринок, лікарня, зупинка. Гарний сучасний будинок із просторими сходовими майданчиками.
Телефонуйте!

1 300 $/міс
Виноградна вул.
114 / 78 / 25 м²
2 поверхи
2 сот
4 кімнати
2 тиж. тому
Здається будинок у Бугово біля Чорноморська, район б/в Сокіл.
БУДИНОК, у якому все враховано, все є, і найголовніше — море.
На сьогодні це дуже важливо!!!
У будинку є генератор, резервуар для води, газ та автономне опалення.
Усі деталі за телефоном 0939325050
57 000 $
1 075 $/м²
Парусна вул. (Героїв Сталінграду), 1г
2 кімнати
53 / 40 / 6 м²
поверх 3 з 10
сьогодні
🔥 МОРЕ ПОРУЧ! Готова квартира — заїжджай і живи 🌊
Продається затишна 2-кімнатна квартира в ЖК «Моноліт»
Чорноморськ — один із найкращих районів міста!
✔ 3 комфортний поверх із 10
✔ Площа — 53 м²
✔ Дві окремі кімнати + кухня
✔ Є кладовка
Квартира зі свіжим сучасним ремонтом — ідеальний варіант без зайвих витрат ✨
Повністю укомплектована всім необхідним:
• кондиціонер ❄️
• сигналізація (пульт охорони) 🔐
• меблі та техніка 🛋️
Будинок з власною котельнею та обслуговуванням — комфорт у будь-яку пору року 🔥
До моря всього 10 хвилин пішки — ідеально для життя або оренди 🌊
Ціна 57 000$
[телефон приховано]Ірина
44 000 $
710 $/м²
Парусна вул. (Героїв Сталінграду), 1-С
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Морський
2 кімнати
62 / 45 / 10 м²
поверх 11 з 12
2024 рік побудови
сьогодні
🔥 Продам 2-кімнатну квартиру в новому ЖК «Морський»
✔ Вікна на захід
Поруч школа, садок, магазини та транспорт 🚍
💰 44 000$
📞 [телефон приховано]Ірина
118 650 $
791 $/м²
Лазурна вул. (Гайдара), 2-Б К3
4 кімнати
150 / 110 / 25 м²
поверх 9 з 10
2024 рік побудови
сьогодні
🌊 Простора дворівнева квартира біля моря в ЖК «Парус» — ідеальний варіант для великої родини або інвестиції!
150,1 м² з можливістю перепланування під себе:
✔ 4–5 спалень
✔ велика кухня-вітальня
✔ індивідуальне газове опалення (є можливість встановити котел)
🏢 Новий будинок, ліфт, вже заселений
🌊 До моря — 2 хвилини пішки
🏪 Поруч магазини, кафе, школа та садочок
💥 Найнижча ціна серед аналогів у цьому ЖК!
💰 118 650$
📞 [телефон приховано]Ірина
Телефонуйте — квартира варта перегляду!
56 000 $
824 $/м²
Парусна вул. (Героїв Сталінграду), 17
2 кімнати
68 / 40 / 15 м²
поверх 8 з 16
сьогодні
🏡 Простора 2-кімнатна квартира в спальному районі Чорноморська — готова до заселення ✨
Світла та тепла квартира з хорошим плануванням для комфортного життя 💛
✔️ Площа — 68 м²
✔️ Середній поверх
✔️ Косметичний ремонт
✔️ У кімнатах ламінат, на кухні плитка
✔️ Металопластикові вікна та балкон
✔️ Є закритий тамбур на двох сусідів
✔️ Залишається меблі та техніка 🛋️
Квартира простора, затишна та дуже тепла. Поруч супермаркети, магазини, ринок, зручна транспортна розв’язка. До моря — лише 15 хвилин пішки 🌊
💰 Ціна: 56 000$
📞 [телефон приховано]Ірина
4 500 $
76 $/м²
Радісна вул., 21
БЕЗ КОМІСІЇ
1 кімната
59 / 30 / 13 м²
поверх 11 з 13
сьогодні
0% комісії для покупця!
Продам 1-кімнатну квартиру 59 м² з видом на море.
Квартира у стані від будівельників, вільне планування. Вихід на балкон із кухні, також гарний вид на море та місто.
Чистий під'їзд, доглянута територія, два ліфти (вантажний та пасажирський).
Квартира не кутова.
Є генератор на будинок, живить ліфт при відключенні електрики.
Поруч супермаркет «Копійка», школа, садок.
У кроковій доступності море.

100 000 $
1 000 $/м²
Парусна вул. (Героїв Сталінграду), 12
100 / 30 / 20 м²
5 поверхів
12 сот
1 кімната
сьогодні
Капітальний будинок поблизу моря. Продам новий, капітальний будинок на 10 сотках землі в СК Ветеран. Два рівні. Побудований з газобетону, дах – металопрофіль. У будинку 3 кімнати, тепла підлога, вікна МТП. Зручності у будинку, система "розумний дім". Є інтернет. Огороджений парканом із металопрофілю. Лічильники світла, воду. До моря 7 хвилин пішки прямою асфальтованою дорогою. Обжита вулиця, довкола живуть сусіди. Ск Ветеран знаходиться за кілометр до м. Чорноморська. Варіант як для дачі так і для проживання цілий рік.
43 000 $
1 132 $/м²
Захисників України вул. (1-го Травня), 40-Б
1 кімната
38 / 27 / 10 м²
поверх 10 з 10
2018 рік побудови
вчора
🏡 1-кімнатна квартира з євроремонтом біля моря! Чорноморськ 🌊
Шукаєш готове житло без вкладень? Це саме той варіант — зроблено якісно, для себе 👇
✨ ЖК «Кольоровий Бульвар»
✨ Сучасний євроремонт
✨ Нова квартира в новому будинку
✨ Все продумано до деталей
✨ Біля дому: супермаркет, магазини, кав’ярні ☕
✨ Зручна транспортна розв’язка
💰 Ціна: 43 000$
📞 [телефон приховано]Ірина
👉 Телефонуйте вже зараз — такі квартири швидко продаються!
39 000 $
709 $/м²
Радісна вул., 21
2 кімнати
55 / 22 / 18 м²
поверх 2 з 12
вчора
🔥 1-кімнатна квартира 55 м² біля моря — вигідна пропозиція!
Шукаєте простору квартиру в новому будинку поруч із морем? Це саме той варіант, який варто побачити 👇
🏡 м. Чорноморськ
📐 Площа — 55 м²
✨ Новий зданий будинок
✨ Чистий під’їзд з ремонтом, працюючий ліфт
✨ Стан від забудовника — ідеально під ваш дизайн
✨ Можна легко перепланувати в 2-кімнатну
🌊 До моря — всього 10 хвилин пішки
📍 Поруч: супермаркет, Нова пошта, пекарня, школа та дитячий садок — усе для комфортного життя
💰 Ціна: 39 000$
📞 [телефон приховано]
Ірина
📲 Телефонуйте вже зараз — така площа біля моря за ці гроші довго не затримається!
Всі орієнтири