Топ оголошень Дергачів
120 000 $
750 $/м²
Папаніна
160 / 80 / 12 м²
2 поверхи
11 сот
4 кімнати
вчора
Продам два будинки на ділянці в Дергачах, район переїзду.
Перший будинок:
- цегляний, утеплений, із сучасним ремонтом. Продається з меблями та технікою. Відеоспостереження.
Дах — металочерепиця.
Загальна корисна площа 160 м².
4 спальні, вітальня, простора кухня, 2 санвузли.
Кімнати просторі та світлі.
Вбудована кухня, побутова техніка від провідних виробників.
У цей будинок можна одразу заїжджати і жити, всі комунікації підключені.
Другий будинок:
- каркасний утеплений, 1 кімната, простора кухня, суміщений санвузол.
Опалення — двоконтурний котел.
Вода — власна свердловина з питною водою.
Ділянка 11 соток, сад із фруктовими деревами. Огороджена парканом по периметру.
Альтанка з мангальною...

45 000 $
500 $/м²
Хлібороба
90 / 70 / 20 м²
1 поверх
15 сот
3 кімнати
2 дні тому
Будинок 90 м² + гостьовий будиночок, Нові Дергачі
Продається житловий будинок у районі Нових Дергачів, загальна площа – 90 м².
Будинок придатний для життя: зроблено 50% ремонту, закуплені матеріали.
Сучасне перепланування:
2 спальні кімнати (10 м² та 16,5 м²)
кухня-студія (30 м²)
місце під гардеробну кімнату
Додатково:
гостьовий будиночок 17 м² з якісним ремонтом (тепла підлога, нові вікна та двері, каналізація та вода під кухню і душову)
погреб
ділянка 15 соток: дві площадки для собак, прибудинкова територія у плитці, частина ділянки не огороджена
гарний асфальтований під’їзд
Будинок ідеально підійде для сім’ї з дітьми чи для тих, хто цінує простір і готовий завершити ремонт під в...

88 000 $
587 $/м²
Хлібороба
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
150 / 130 / 20 м²
2 поверхи
15 сот
5 кімнат
2018 рік побудови
4 дні тому
БУДИНОК НЕ ДЛЯ ВСІХ!
..а саме — для цінителів комфорту, якості та гідного рівня життя.
Той варіант, у якому ідеально все — від грамотно продуманого планування корисного простору до комплектації меблями та технікою люксових виробників. Кожна деталь виготовлялася для себе і під себе.
Авторський проєкт талановитого дизайнера. Стильні і, що важливо, практичні в експлуатації тони.
Відчуття затишку в кожному куточку. Декілька варіантів освітлення, безліч прихованих місць для зберігання, які не забирають жодного зайвого сантиметра.
На 150 метрах нового двоповерхового будинку кожному члену вашої родини знайдеться достатня кількість особистого простору. Якщо у вас велика родина — приємним БОНУСОМ...
100 000 $
508 $/м²
Трудова
єВідновлення
197 / 73.8 / 13.4 м²
2 поверхи
6 сот
5 кімнат
2000 рік побудови
1 тиж. тому
Продам будинок із бомбосховищем в екологічно чистому районі за 7 км від станції метро «Перемога», площа 197 м².
Ділянка 6 соток (кадастровий номер).
Формат: 1-й поверх — кухня, їдальня, суміщений санвузол із підігрівом підлоги, вихід до гаража.
2-й поверх — 4 спальні, спортзал.
Мансарда: кабінет (зимовий сад).
У цоколі: більярдна, котельня.
На подвір’ї: літня кухня, навіс на 3 авто, господарські будівлі.
За 5-7 хв ходьби ліс, міський транспорт, супермаркет, школа, дитячий садок.
Відмінна транспортна розв’язка.
Розглянемо продаж за сертифікатом!
20 000 $
476 $/м²
Садова вул., 10а
єВідновлення
2 кімнати
42 / 23.1 / 5.7 м²
поверх 1 з 5
1 тиж. тому
2к квартира, 42 м², Дергачі, Садова 10А, електроопалення
Продам 2-кімнатну квартиру в Дергачах (вул. Садова 10А).
Площа — 42 м², зручне планування, світлі кімнати.
Вікна
встановлюються нові металопластикові вікна
електроопалення. Є можливість установки котла!
балкон
тихий район
житловий стан (можна заїхати або зробити ремонт під себе)
Поруч з будинком знаходиться гараж. Можна придбати окремо.
Поруч магазини, транспорт, усе необхідне.
Дзвоніть / пишіть — домовимось про перегляд

78 000 $
279 $/м²
сумский шлях, 220
торгівельне приміщення
280 м²
2 тиж. тому
Код: 22653
Продається комерційно жилий обьект. Обьект цікавий .як магазин та кофе, а також з іншого боку, будинок з просторим двором, господарськими спорудами, та 7 соток землі.
На всій території проведена вода, газ, світло, стоїть бойлер, душева кабінка, колонка цей обьект для тих хто,хоче та мріє про своє житло,яке можно реалізувати під бізнес, чи просто зробити житло своєї мрії.
Ціна 78000 $ торг.

130 000 $
956 $/м²
Волошкова вул.
136 / 97 / 13 м²
2 поверхи
10 сот
5 кімнат
1 міс. тому
код 15600
Пропоную добротний 2-поверховий будинок в м. Дергачі (посьолок). S=136 м.кв. евроремонт. Ділянка 10 сот. господарські будівлі, гостьовий будинок, гараж та інше. До метро "Перемога" - 5 км.

75 000 $
481 $/м²
Гагарина вул., 25
156 / 98 / 23 м²
2 поверхи
12 сот
3 кімнати
1 міс. тому
код15597
Продам будинок у Дергачах, капітальна новобудова з ремонтом, 2 поверхи, 156 м².
Адреса: вул. Квітів (Гагаріна), 25.
Ділянка: 12 соток, кадастровий номер.
До центру Дергачів 2,7 км.
Будинок: цегляний, утеплений мінватою. Фундамент утеплений, по всьому 1-му поверху водяна тепла підлога.
1 поверх — простора кухня-вітальня, спальня, гардероб, санвузол.
2 поверх — 2 спальні, більярд, дитяча ігрова зона, гардероб, санвузол, перехід до лазні.
2 тераси, 2 входи до будинку, великий госпблок, підвал, майстерня, гостьова кімната.
На окрему увагу заслуговує планування ділянки: 3 сотки сад, 3 сотки дослідний город з навісом та крапельним поливом і 3 сотки з річковим піском для ігор дітей та в...

70 000 $
714 $/м²
93 бригади вул., 17
98 / 67 / 12 м²
1 поверх
30 сот
5 кімнат
1 міс. тому
код 15595
Продам добротний будинок 98 м2 у центрі Дергачів.
Капітальний ремонт, 5 житлових кімнат, вбиральня, санвузол роздільний.
Велика доглянута ділянка, гараж 40 м2, навіс, вольєр.
Окремий вихід у сад та город.
За бажання можна зробити другий поверх.
Розвинуто інфраструктуру.
У п'яти хвилинній пішій доступності поліклініка та всі держустанови.
Сертифікат розглядають.

65 000 $
537 $/м²
Пушкина вул., 10
121 / 96 / 13 м²
2 поверхи
8 сот
6 кімнат і більше
1 міс. тому
код15594
Продається добротний будинок у Дергачах для родини. Індивідуальне газове опалення, своя скважина,зливна яма. Утеплений мінеральною ватою,оздоблений декоративною штукатуркою. Просторі кімнати,зручне планування. На подвір'ї розташований двоповерховий гараж, альтанка, навіс, тротуарна плитка. Все для комфортного життя. Чекаємо на нового господаря. Покази у зручний час. Відеоогляд за запитом.

67 500 $
675 $/м²
Слобожанська вул., 4
100 / 67 / 15 м²
1 поверх
14 сот
3 кімнати
1 міс. тому
код 15593
Новий будинок чекає на нових власників! Введений в експлуатацію в 2023 році.
Всі матеріали високої якості, будували для себе. Утеплений, економний лічильник день/ ніч.
Ідеальне планування - простора кухня-вітальня, три окремі кімнати, тепла підлога і сучасний санвузол - це все коштує Вашої уваги.

119 800 $
922 $/м²
Василькова
130 / 98 / 18 м²
2 поверхи
10 сот
5 кімнат
1 міс. тому
ID об'єкта : Q51130
Продам будинок у смт Дергачі, вул. Василькова
Будинок розташований на земельній ділянці площею 10 соток.
На території два будинки:
Основний будинок – 130 м², двоповерховий, з якісним сучасним ремонтом, меблями та технікою. 1-й поверх: вхідна зона, кухня, вітальня, даі окремі кімнати та сумісний санвузол; 2-й — дві окремі кімнати і санвузол.
Побудований із білої цегли, повністю утеплений (стіни та дах) пінополіуретаном, обшитий OSB й вкритий бітумною черепицею.
Гостьовий будинок – одноповерховий, 55 м².
Повністю утеплений пінопластом, укріплений дах, обшитий бітумною черепицею.
Планування: кухня-студія, кімната та суміщений санвузол із душовою кабіною.
Є гараж для машини...

35 000 $
577 $/м²
Каштановая, 6А
60.7 / 45 / 10 м²
1 поверх
18 сот
3 кімнати
1 міс. тому
Код об'єкту #14751
Продам половину будинку в центрі Дергачів!
Ціна: 35 000 $
Просторий цегляний будинок 60,7 м ² на 18 сотках узаконеної землі.
На подвір'ї затишна альтанка, зона барбекю, родюча земля — можна збудувати другий будинок або розбити город.
Другий заїзд із власними воротами!
Будинок повністю готовий до проживання:
• Продається з меблями та технікою
• 2-контурний газовий котел, кондиціонер
• Центральна вода, септик
• Ламінат, плитка, свіжий ремонт
• Погріб, комора для консервації та господарства
Поруч ВСЕ:
школа, садок, парк, магазини, зупинка, лікарня, спортмайданчик.
Документи готові - заходь і живи!
Телефонуйте, пишіть - покажу у зручний час!
Всі новобудови