Фільтри
За вашим запитом пропозицій не знайдено
За вашим запитом пропозицій не знайдено
20 оголошень
13 000 $
650 $/м²

Добровольців пров., 3

гараж
20 м²
сьогодні
В продажу капітальний гараж, який знаходиться на провулку Добровольців, буд. 3 (г/к "Перемога-6"). Загальною площею 20,2 м2. В гаражі є світло, місце для зберігання гуми ти різних ваших речей. Є відеоогляд. Записуйтесь на перегляди )
Рієлтор
Home Dev
23 200 $
1 547 $/м²

Набережна Перемоги вул., 128

паркомісце
15 м²
3 тиж. тому
В продажу 2 паркомісця в ЖК MARSHALL кожне 15м2. Можна придбати як окремо так і два разом. (розташовані поруч)
Рієлтор
16 000 $
1 067 $/м²

Науки просп. (Гагаріна), 112

паркомісце
15 м²
1 міс. тому
Продаж паркомісця у ЖК «Рибінський» Пропонується паркомісце площею 15 м², розташоване на 2-му поверсі, місце №137. Зручне розташування, безпечне та доглянуте місце для вашого авто. Ідеально підходить для власників квартир у ЖК або як інвестиція для здачі в оренду. Телефонуйте для деталей та перегляду.
Рієлтор
KVADRATGROUP realty
18 000 $
1 200 $/м²

Науки просп. (Гагаріна), 112-А

паркомісце
15 м²
сьогодні
Продам паркінг в ЖК Рибінський. 1 поверх, у стіни. 15 м2. Дуже зручне паркомісто біля входу.
Рієлтор
AVANGARD
8 500 $
531 $/м²

Мандриківська вул., 136

паркомісце
16 м²
вчора
Паркинг | Набережний квартал, Виктори холл, Мандриковский У вас є квартира в Набережному кварталі, Вікторі Холл або Мандриківському, але немає де паркувати своє авто- пропоную до продажу Паркомісця у паркингу (вул. Мандриківська,136) Розташований в 4 хвилинах пішки від цих ЖК 1 хвилина- Мандриківський. Є паркомісця на 0, 2 та 3 рівнях Площа- 16 м2 Цілодобова охорона Відеоспостереження БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ!
Рієлтор
25 000 $
1 429 $/м²

Набережна Перемоги вул., 42

гараж
18 м²
1 міс. тому
Продається гараж з ремонтом Локація: ЖК Рівер Парк, зовнішня сторона комплексу, навпроти гуртожитку Площа: 17,5 м² Особливості: • Стелаж залишається при продажу • Автоматичне освітлення • Можливість підключення зарядки для електромобіля Ціна: 25 000 $
Рієлтор
KVADRATGROUP realty
25 000 $
1 429 $/м²

Дніпро, Набережна Перемоги вул., 42

гараж
18 м²
2021 рік побудови
сьогодні
Продаж гаража з ремонтом у ЖК Рівер Парк Площа: 17,5 м² Гараж знаходиться із зовнішнього боку ЖК, навпроти гуртожитку. Стелаж залишається при продажі. Автоматичне світло. Є можливість підключити зарядку для електромобіля. Ціна: 25 000 $
Рієлтор
"DOSVID" Агенція нерухомості
3 500 $
146 $/м²

Арбатська вул., 32г

гараж
24 м²
1 міс. тому
Недорого продам гараж на правом берегу рн Рабочей и Криворожской 23 кв м яма в гараже есть
Рієлтор
Сертифікований рієлтор СФНУ
14 500 $
1 115 $/м²

Севастопольський узвіз, 8-б

паркомісце
13 м²
вчора
Продам паркомісце/паркінг, Севастопольський узвіз, 8-б (ж/м Перемога-1), між житловими комплексами «Бест Хаус» та «Рівер Парк»!!! Цілодобова охорона, прибирання. Є ліфт! Ціна 14 500$
Рієлтор
ResidenT
13 000 $
260 $/м²

Міського Лісу вул. (Нахімова), 53

гараж
50 м²
4 дні тому
Капітальний гараж 50 м² з документами. Вул. Міського Лісу (Нахімова), 91. Декілька хвилин від проспекту Поля. Капітальний гараж, бетонні перекриття, свіжа покрівля. Спланований у 40 м² верхній рівень та 10 м² сухий підвал. Якісні ворота, є дві оглядові ями, заведено електрику, також встановлено сигналізацію. Право власності, усі документи. Рівний асфальтований заїзд, до проспекту О. Поля 2 хвилини їзди. Вартість 13 000$. Готові розглянути Ваші пропозиції. Телефонуйте для уточнення деталей та запису на перегляд.
Рієлтор
Рієлтор Дніпро
5 000 $
208 $/м²

Леоніда Каденюка вул. (Космонавта Волкова), 2-в

БЕЗ КОМІСІЇ Придніпровськ
гараж
24 м²
3 тиж. тому
Продам великий капітальний гараж з підвалом ж/м Придніпровськ Адреса: вул. Леоніда Каденюка, 2в (колишня назва — вул. Космонавта Волкова) Гаражно-Будівельний кооператив «Теплоенергетик» Продається просторий цегляний гараж з повноцінним сухим підвалом. Чудовий варіант як для власного користування, так і для інвестиції. Характеристики гаража: * Цегляний, капітальна забудова * Загальна площа гаража 24 м² * Електрика * Місткий — може вмістити декілька автомобілів або авто + майстерню * Зручний заїзд Підвал: * Під гаражем повністю розташований підвал із залізобетонних блоків * Площа підвалу 21,6 м² * Поділений на 2 окремі приміщення * Капітальні металеві сходи * Глибокий, сухий, без вологи...
Рієлтор
20 000 $
667 $/м²

Академіка Чекмарьова вул., 7

гараж
30 м²
2 тиж. тому
Продам капитальный гараж, Нагорка, р-н химико-технологического университета, с документами! Продам капитальный гараж, 30 кв.м, шлакоблок, утеплён пенопластом 100-ка. Высота ворот: 3 метра, утеплены пенопластом 50-ка, ОСБ. Кровля профлист, утеплена ватой 200-ка, ОСБ. Подогрев полов, кафель, окна, розетки, вывод слива под умывальник, погреб, бетонированный въезд. Можно использовать под бизнес. Размер гаража: 3.6 м * 8 м Цена: 20 000 долл, торг.
Рієлтор
10 000 $
541 $/м²

Надії Алексєєнко вул. (Чичеріна), 100г

Відеотур Робоча-верх
гараж
19 м²
сьогодні
ПРАВО ВЛАСНОСТІ !!! З ДОКУМЕНТАМИ !!! Продам капітальний цегляний гараж у гаражному кооперативі «Автолюбитель», район вулиці Робочої. Характеристики гаража: Площа 18,5 м² (3,26х5,68 м). Висота 2,5 м. Перекриття залізобетон. У гаражі є електрика, розетки. Полиці для зберігання. Кооператив із цілодобовою охороною, відеоспостереженням, закритою територією та регулярним вивезенням сміття. Відмінне розташування — зручний під'їзд з вулиць Робочої, Уральської (Національної Гвардії), Савченка, Філософської, Лесі Українки (пр. Пушкіна). Паркінг можна використовувати як укриття.
Рієлтор
Сертифікований рієлтор СФНУ
Concept Estate
5 500 $
278 $/м²

Дніпро, Роторна вул., 1

гараж
20 м²
сьогодні
Продам гараж у кооперативі. Ж/М Придніпровськ. Роторна. Рудниченка. 6,35 м довжина вглиб 3,33 м ширина Висота 2,55 м Залізобетонне перекриття 19,8 м² Висота воріт 2,32 м Ширина воріт 2,5 м Запрошуємо на показ!
Рієлтор
KVADRATGROUP realty
19 999 $
1 600 $/м²

Дмитра Яворницького просп. (Карла Маркса), 5

паркомісце
13 м²
сьогодні
Продам 2 паркомісця, вул. Дмитра Яворницького, 5 (Карла Маркса), ЖК «Магнат». Є розетки для зарядки електромобілів.
Рієлтор
"DOSVID" Агенція нерухомості
3 500 $
146 $/м²

Арбатська вул., 32Г

гараж
24 м²
3 тиж. тому
Продам гараж, верх вул. Робочої ГК «Автолюбитель» 24 кв. м, є яма, капітальний цегляний
Рієлтор
Сертифікований рієлтор СФНУ
Home Dev
24 000 $
1 600 $/м²

Володимира Моссаковського вул. (Клари Цеткін), 7

паркомісце
15 м²
3 тиж. тому
Продам парко место в ЖК IQ HOUSE секция 2, уровень -1, 15м2. Стоимость 24000$ ( торг). В наличии 3 парко места. Звоните!
Рієлтор
20 000 $
667 $/м²

Науки просп. (Гагаріна), 2

гараж
30 м²
2 тиж. тому
Продам капитальный гараж в отличном месте — Нагорка, рядом с Химико-технологическим университетом. Все документы в порядке, готов к продаже. Площадь — 30 м². Стены — шлакоблок, утеплены пенопластом (100 мм), крыша — профлист с утеплением (вата 200 мм + ОСБ). Ворота — высота 3 метра, утеплены пенопластом (50 мм) и обшиты ОСБ. Пол с подогревом, выложен кафелем. Есть окна, розетки, вывод слива под умывальник, а также погреб. Въезд бетонирован. Размер: 3.6 м х 8 м. Отлично подойдёт не только для хранения авто, но и под мастерскую или бизнес. Цена: 20 000 $ — возможен торг.
Рієлтор
Concept Estate
5 500 $
275 $/м²

Тодося Осьмачки вул., 1

гараж
20 м²
3 тиж. тому
Продам гараж у кооперативі. Ж/М Приднепровськ. Роторна. Рудниченка. + 6, 35 довжина вглиб + 3.33 ширина + Висота 2, 55 + Залізобетонне перекриття + 19.8 м2 + Довжина воріт 2, 32 + Ширина воріт 2, 5 Ціна: 5500$ + Комісія АН 1000$ Запрошуємо на показ!
Рієлтор
Concept Estate
5 500 $
278 $/м²

Тодося Осьмачки вул., 1

Відеотур Чаплі
гараж
20 м²
3 тиж. тому
Продам гараж у кооперативі. Ж/М Придніпровськ. Роторна. Рудниченка. + 6,35 довжина вглиб + 3,33 ширина + Висота 2,55 + Залізобетонне перекриття + 19,8 м² + Висота воріт 2,32 + Ширина воріт 2,5 Ціна: 5500$ + Комісія АН 1000$ Запрошуємо на показ!
Рієлтор