Фільтри
За вашим запитом пропозицій не знайдено
За вашим запитом пропозицій не знайдено
10 оголошень
Ексклюзив в нерухомості
паркомісце за адресою Джинчарадзе пров., 12 паркомісце за адресою Джинчарадзе пров., 12 паркомісце за адресою Джинчарадзе пров., 12
2 600 грн/міс
144 грн/м²

Джинчарадзе пров., 12

ПРЕМІУМ Тополь
гараж
18 м²
3 дні тому
Здам гараж у районі Тополя-1 Вул. Джинчарадзе Гараж металевий Загальна площа 18 м² Висота 1,75 м З ямою, підлога забетонована Зручні під'їзні шляхи Телефонуйте, домовимося про зустріч З повагою, ваш спеціаліст із нерухомості Катерина
Рієлтор
Консалтингове агентство КВ
3 500 грн/міс
194 грн/м²

Набережна Перемоги вул., 128

паркомісце
18 м²
3 дні тому
Здам паркомісце в ЖК Маршал(Соборний р-н вул.Набережна Перемоги ,128 Рівень -1 Секція1 Внаявності декілька паркомісць Вартість 3500грн./міс.+комунальні Телефонуйте [телефон приховано] Дар'я
Рієлтор
Ексклюзив в нерухомості
паркомісце за адресою Запорізьке шосе, 2-А паркомісце за адресою Запорізьке шосе, 2-А паркомісце за адресою Запорізьке шосе, 2-А
2 750 грн/міс
131 грн/м²

Запорізьке шосе, 2-А

ПРЕМІУМ Підстанція
гараж
21 м²
3 дні тому
Здам металевий гараж У чудовій локації Район Підстанції, ТЦ «Дафі» Загальна площа — 21 м² Висота — 1,9 м Ширина — 3,45 м Довжина — 6 м Підлога — бетон Чудовий варіант як для авто, так і для речей Телефонуйте, домовимося про зустріч
Рієлтор
A Estate
5 000 грн/міс
313 грн/м²

Космічна вул., 3

гараж
16 м²
сьогодні
Здам капітальний гараж на Перемозі-4 Гаражний кооператив «Космос» (район «Лавини») 2-поверховий гараж, є світло, територія, що охороняється. Зручний заїзд, друга лінія
Рієлтор
3 500 грн/міс
233 грн/м²

Землеробський пров., (Будинок)

паркомісце
15 м²
5 днів тому
Здам паркомісця в ЖК Good House Клубный будинок, пров. Землеробський 25 Підземний паркінг, 15м2 кожне паркомісце. Є місця для електромобілів! Ціна: 3500 грн. в місяць + комунальні Потурбуйтеся про безпеку своєї машини вже сьогодні
Рієлтор
AVANGARD
3 000 грн/міс
167 грн/м²

Землеробський пров., 25

паркомісце
18 м²
5 днів тому
Оренда паркомісця в клубному будинку, Перемога-4 Пропонується в оренду паркомісце в клубному будинку на ж/м Перемога-4. Переваги: • висота паркінгу — 3 м (підходить для різних типів авто) • зручний заїзд та виїзд • безпечний та доглянутий будинок Ідеальне рішення для комфортного та безпечного зберігання автомобіля. Телефонуйте — відповім на всі запитання.
PRO аккаунт
Рієлтор
4 000 грн/міс
133 грн/м²

Ольгерда Бочковського вул., 32

гараж
30 м²
2 дні тому
Аренда капітального гаража Ул. Ген. Пушкина/Даффи Кооператив Аатолюбитель Охрана, ровная дорога. Эл-во есть Плошадь 25 Ширина ворот 2,5 м Цена 4000 грн + услуги 100%
Рієлтор
5 000 грн/міс
357 грн/м²

Ламана вул., 18

паркомісце
14 м²
2 тиж. тому
Здається в оренду підземний паркінг у новобудові в ЖК «Лофт Вайт». 5000 грн із комунальними послугами.
Рієлтор
Консалтингове агентство КВ
3 500 грн/міс
146 грн/м²

Січеславська Набережна вул., 53

паркомісце
24 м²
4 дні тому
Захистіть вашу автівку, орендуйте паркомісце. В наявності паркомісця в ЖК Маяк, місця широкі, біля стіни, недалеко від ліфту, знаходяться на 1 і 2 рівні паркінгу. Охрана території, відеоспостереження. Вартість оренди від 3500 грн
PRO аккаунт
Рієлтор
Сертифікований рієлтор СФНУ
LEVELS
15 000 грн/міс
138 грн/м²

Дмитра Яворницького просп. (Карла Маркса), 78

гараж
109 м²
вчора
Рієлтор