Без комісії
Оренда дворівневої 5-кімнатної квартири з терасою та каміном
ЖК “Севен”, вул. Дніпровська набережна 16д
Площа: 165 м² | 25–26 поверхи | Пентхаус
Ціна: 1900 $/міс | Без комісії
Пропонується в оренду простора та стильна дворівнева квартира у престижному житловому комплексі “seven”, з приголомшливим панорамним видом на Дніпро, Києво-Печерську Лавру та Батьківщину-Мати.
Планування та зони:
Перший рівень:
• При вході – гостьовий санвузол з туалетом та умивальником
• Вбудовані місткі шафи для верхнього одягу
• Простора кухня-вітальня з диваном, обідньою зоною, вбудованою побутовою технікою
• Камінна зона з діючим каміном
• Три кімнати:
• Одна кімната вільного призначення (спальня,...
Здається в оренду преміальний 5-кімнатний 2-рівневий пентхаус з дизайнерським ремонтом в ЖК Seven.
Пропонується в оренду розкішний 5-кімнатний пентхаус площею 165 м² у сучасному ЖК Seven, що поєднує елегантний стиль та комфорт для найвибагливіших клієнтів. Це ідеальний варіант для тих, хто шукає простір, затишок і максимальний комфорт.
Планування:
1-й рівень: простора кухня-вітальня з каміном, 3 окремі кімнати (з яких 2 дитячі), 2 санвузли.
2-й рівень: розкішна спальня з виходом на терасу і власною сауною, кабінет, великий санвузол з ванною та душем, окрема гардеробна кімната.
Особливості квартири:
Якісний дорогий ремонт, виконаний з використанням найкращих матеріалів.
Вся техніка – п...
49757
Здається в оренду пентхаус 300 м2 2 рівні 23 і 24 поверх на Бажана 14
На 1 поверсі: вітальня, кухня, санвузол із ванною і окремо гостьовий
постірочная, гардеробная сходи на 2 поверх
На 2 поверсі: 5 окремих спалень, кабінет і 4 балкони, санвузол із джакузі, гардероб, серверна.
Квартира після косметичного ремонту меблі після хімчистки.
Квартира з гарними панорамними вікнами. Гарний краєвид.
Внизу консьєрж. 2 ліфта: пассажирський і вантажний.
Будинок в гарній локації. В дворі є дитячий майданчик і спортивний майданчик.
Район облаштований поруч магазинами, аптеками, салонами.
Агенція нерухомості "Dorogogo" - весь перелік рієлторських послуг.
Квадратні метри - щасливі моменти.
Пропоную квартиру в довгострокову оренду в ЖК «Севен».
3 кімнати.
Перша здача.
2 окремі спальні і кухня-студія. 2 санвузли.
90 м2.
Вся необхідна побутова техніка.
Поруч неймовірна інфраструктура: салони, кав'ярні, магазини.
ЖК «Seven» розташований біля води, поблизу метро, із зручною інфраструктурою для комфортного проживання.
Закрита територія буде під охороною. Облаштовані зони відпочинку, дитячі ігрові майданчики, спортмайданчики, а також багаторівневе паркування та гостьова стоянка, зроблять життя мешканців комплексу максимально зручним.
Пішки можна дістатися кількох станцій метро: 5 хвилин до метро "Осокорки", 11 хвилин до "Славутича", 19 хвилин пішки до "Позняки". Поблизу також є зруч...
• Зручне планування: простора кухня-вітальня, спальня, дитяча кімната, кабінет, два санвузли
• квартира дуже стильна, світла, затишна, все продумано до дрібниць для Вашого комфорту
• ЖК з охороною ,відеоспостереженням, є резервне живлення ліфту
• на території ЖК гімназія Inventor, приватний садочок, клініки, аптеки, салони краси, кавярні та ресторани, магазини, різні майстерні та гуртки, відділення Нової пошти, футбольний та баскетбольний майданчик, великі сучасні дитячі майданчики, спортивні зони, та багато іншого
1200$ Без комісійних для орендаря
Шановні колеги,будь ласка,без дублів в рекламі.
Пропонується в оренду 3кім-студіо квартира. ЖК Seven. Повністю укомплектована меблями та технікою, посудомийна. Зручна транспортна розв'язка. Фотографії повністю відповідають дійсності. Готова до переглядів.
Перша здача в ЖК Севен. Дніпровська набережна 20А.
Квартира після ремонту, з краєвидом на озеро та Дніпро. В квартирі вбудована кухня- вітальня, та спальня окремо, необхідна мебель, двухспльне ліжко з ортопедичним матрасом, 2 шафи, комплект побутової техніки, посудимийна, машина, кондиціонер, бойлер, холодильник, пральна машина, простора лоджія, лічильники на все, охорона. Поруч, супермаркет, ТРЦ Рівер Мол, озеро, паркінг, набережна, метро осокорки 5-7хв. пішки
Ціна 28000грн+ком.посл.
Комісія 50%
Контактна особа Михайло
Оренда 2к євродвушки на ЖК SEVEN, Дніпровська набережна 20а.
Площа 45/13/21 кв.м., 21/25 поверх.
Все нове, чудовий краєвид на Дніпро.
Вся необхідна техніка та меблі. Кондиціонер, посудомийка, бойлер.
БЕЗ КОМІСІЇ 28000 грн
Перша здача стильної однокімнатної квартири в ЖК «Seven».
Дарницький район, Дніпровська набережна, 20-А.
Загальна площа: 45,2 м2
13/25 пов.
Комфортне та функціональне планування:
- прихожа;
- кухня-вітальня;
- окрема спальна кімната;
- санвузол з душовою;
Меблі та техніка:
- повноцінне ліжко з підйомним механізмом та новим комфортним матрацом;
- диван розкладний;
- шафи в спальні та в коридорі;
- укомплектована кухня (посудомийна машина, холодильник, вбудована духова шафа, індукційна плита, витяжка, раковина, підсвітка та багато місця для зберігання кухонних речей);
- інвенторний кондиціонер;
- бойлер;
- душова кабіна;
- пральна машина;
- швидкісний інтернет;
- домофон.
Все абсолютно н...
Актуально! Можливі перегляди!
Стильний ремонт
Санвузли: 2 повноцінних
Стан: сучасний ремонт
Побутова техніка: повністю укомплектована
Інфраструктура та будинок:
– Централізована охорона 24/7, відеоспостереження
– Чотири ліфти (пасажирські та вантажні)
– Власний генератор у будинку
– Велика територія з дитячими та спортивними майданчиками
– Багаторівнева парковка поруч + супермаркет NOVUS
– Розвинена інфраструктура: магазини, аптеки, стоматології
– ТРЦ Аркадія та River Mall в пішій доступності
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером
Пропонується в оренду 3-к квартира в ЖК Севен
Планування:
-кухня-вітальня
-спальня
-кабінет/дитяча кімната
-санвузол з ванною
-гардероб
Вся необхідна техніка присутня, генератор в будинку є, вид на Дніпро. Також є -1 поверх, служить як укриття. Відео також є.
Спальня + кухня-студия в ЖК Seven, ул. Днепровская набережная 18 А, м. Оскорки 5 мин. пешком.
46 кв.м., 17/25 этаж.
Стильная квартира. Функциональная планировка: кухня-гостиная, спальня, гардеробная, санузел (душевая). В ремонте использовались качественные дорогостоящие материалы. Установлена вся необходимая мебель и техника. Жилой комплекс «Seven» имеет собственную развитую инфраструктуру, придомовую территорию с благоустройством. В пешей доступности все необходимое для жизни: магазины, аптеки, отделение почты, банковские отделения, учебные заведения, рестораны, кафе, метро "Осокорки".
Актуально! Можливі перегляди!
Здам у довгострокову оренду квартиру видову 15
Квартира має вітальню з лоджією, спальню, дитячу, сан вузол з ванною (господарський) і другий сан вузол (гостьовий). Новий ремонт за проектом продумано все для комфортного життя, економічна побутова техніка, домофон, розумний будинок (індивідуальне опалення через wi-fi термоголовки, термостати, тепла підлога, кондиціонери з подвійним інвертором до -20); wi-fi - 1 Гігабіт; фільтр для води; бойлер на 100 літрів із подвійним сухим теном; посуд; ліжко; рушники все включено та укомплектовано до дрібниць; пральна іашина + сушильна машина, посудомийка... Здам для сім'ї або пари з дітьми... Будинок запитаний резервним генер...
Квартира має передпокій, кухню-вітальню з лоджією, спальню, дитячу, сан вузол з ванною (господарський) та другий сан вузол (гостьовий). Новий ремонт за проектом продумано все для комфортного життя, економічна побутова техніка, домофон, розумний будинок (індивідуальне опалення через wi-fi термоголовки, термостати, тепла підлога, кондиціонери з подвійним інвертором до -20); wi-fi - 1 Гігабіт
2к. Срибнокильская 20.
Ведомственный кирпичный комфортный дом. 11/18эт, 70/35/10м
1й дом от м Осокорки! Отличный ремонт, все раздельно. Первая сдача! Современная мебель. Квартира просторная, холл, глубокая гардеробная.
2 застекленных лоджии. Стиральная, большой холодильник, телевизор, нагревательная поверхность с духовкой. Посудомоечная машина!! В гостиной раскладной диван, в спальне 2спальная кровать с качественным матрасом. Красивый вид, напротив нет домов. Цена 15500грн, торг зависит от состава арендаторов. Риэлтор. Свободна. Записывайтесь на просмотр! Без животных, 2м парням не сдают.
Вашему вниманию предлагаю в аренду двухкомнатную квартиру ул. Днепровская набережная 18а, ЖК Севен.
Уютная квартира в новом доме в 5-ти минутах пешком от метро Осокорки, новый ремонт.
Укомплектована новой мебелью и бытовой техникой.
Просторная, светлая, большие окна с видом на залив Днепра.
Кухня-гостиная с панорамным окном + большая отдельная спальня.
Мебель - двуспальная кровать с ортопедическим матрасом, широкий выдвижной диван, 2 шкафа-купе, встроенная кухня, столы (в том числе и компьютерный), стулья, кресло, сушилка для белья, гдадильная доска, москитные сетки на окнах.
Техника - холодильник, стиральная машина, бойлер, 2 кондиционера, микроволновка, варочная панель, духовка, посудо...
Здається в довгострокову оренду повноцінна двокімнатна квартира в ЖК Севен/Seven, вул. Дніпровська набережна, 16Д! 5 хвилин метро Осокорки! 11 поверх, 74 метри. Дві окремі кімнати: спальня та дитяча/кабінет + велика кухня-студія. Повністю укомплектована для життя. Є пральна та сушильні машини, холодильник, кондиціонер, посудомийна машина, камін, бойлер гарячої води, WiFi, домофон. Поруч ТЦ Аркадія, ТРЦ River Mall, школи, садки, в комплексі є продуктові магазини, чудові дитячі та спортивні майданчики. У будинку є власна коляскова, велосипедна, цілодобова охорона, відеоспостереження. В Будинку встановлений Генератор, завжди є опалення, вода, Інтернет та працює ліфт!
Здам в довгострокову оренду простору квартиру в сучасному ЖК Севен. Квартира з функціональним плануванням, оснащена всією технікою та меблями. Три окремі спальні, кухня-вітальня, два санвузла. Є ванна та душ. Квартира знаходиться на 3 поверсі. Одностороння. Всі вікна у двір- на дитячий майданчик. Будинок теплий. Є генератор. 4 ліфти. Цілодобова охорона. В комплексі багато кафе, магазинів, стоматології. Поруч ТЦ Рівер Мол, Аркадія. Можемо передати оренду паркомісце за 4000 грн.
На жаль, без тварин.
Публікація оголошень доступна для зареєстрованих користувачів в ролі “Рієлтор” чи “Власник“.
Якщо на вашій сторінці АН залишились оголошення, які ви хочете опублікувати, будь ласка, напишіть нам за ким із рієлторів вашого агентства їх закріпити.
Зареєструйте рієлторів АН на RIELTOR.UA, та привʼяжіть їхні акаунти до акаунту АН, щоб:
бачити сукупну статистику та витрати по оголошенням ваших рієлторів,
поповнювати баланс вашим рієлторам,
бачити в кабінеті всі оголошення, створені вашими рієлторами,
оголошення рієлторів були брендовані логотипом вашого АН