30 000 грн/міс
Опис
ПЕРША ЗДАЧА!
Здається в оренду 1-кімнатна квартира з ремонтом в ЖК «Нова Англія» бізнес-класу, будинок «Лінкольн»
2-й поверх з 21
Площа квартири – 42 м², з яких 12 м² – житлова, 18 м² – кухня.
Квартира в чудовому стані після ремонту високої якості в пастельних відтінках. Підлога – вініл преміум класу, натяжна стеля матова в чорному профілі. Стіни пофарбовані спеціальною фарбою Caparol. Установлені двері Папа Карло з фурнітурою AGB Italy.
Є кондиціонер Cooper&Hunter, система «тепла підлога» з датчиком та Wi-Fi, а також фільтр для зворотного осмосу.
На кухні вбудована техніка Indesit та Gorenje, 2 телевізори Samsung 4K. Всі меблі виготовлені на замовлення з австрійських матеріалів, фурнітура Blum. Просторі шафи: гардеробна при вході та шафа в спальні.
Квартира знаходиться в престижному та спокійному районі. У ній ще ніхто не проживав. Ідеальний варіант для комфортного життя.
Деталі
В квартирі 1 кімната. Планування кімнат Роздільне. Загальний стан квартири - Перша здача. Комісія за послуги 50 %