Опис
Здам 1-кімнатну квартиру з гарним дизайнерським ремонтом (друга здача, але були дуже охайні орендарі, все виглядає як нове).
ЖК Варшавський, Виноградар, проспект Європейського Союзу 45А.
Поверх 6/12
Площа 38м2
Кухня: якісні меблі, вбудований холодильник і вбудована пральна машина, мікрохвильова піч, плита з духовкою, інверторний кондиціонер Gree (можна обігрівати приміщення взимку, працює до -20°C, дуже швидко нагріває, але при цьому економний).
Спальня: великий розкладний диван, телевізор, шафа. Є невеликий столик для роботи. Кондиціонер такий самий, як і на кухні.
Ванна кімната з підігрівом підлоги та системою «Аквасторож», яка захищає від протікань.
У коридорі – велика шафа-гардероб.
Також з необхідного: бойлер, пилосос, сушарка для білизни, гладильна дошка.
Будинок теплий, батареї з терморегуляторами, є лічильники на опалення.
Інфраструктура: поруч знаходиться ТРЦ «Ретровіль» із магазинами, кафе, кінотеатром та спортзалом. Також на території ЖК багато затишних кафе, залів для йоги, магазинчиків, салонів краси тощо.
До метро Оболонь, Нивки, Мінська, Сирець – 15 хвилин транспортом.
Деталі
В квартирі 1 кімната. Планування кімнат Суміжно-роздільна. Загальний стан квартири - Дизайнерський ремонт. Комісія за послуги 50 %