Оренда елітної 3-кімнатної квартири в ЖК Central Park, Печерськ
- Елегантний авторський ремонт у класичному стилі із преміальних матеріалів
- Меблі від італійського бренду Provasi, натуральна паркетна дошка
- Розкішна кухня Megaros, привезена з Італії
- Техніка Miele, сантехніка від Devon&Devon і THG
- Система прихованого кондиціонування, вентиляція та тепла підлога для вашого максимального комфорту
- Затишна тераса для відпочинку
2 просторі спальні, Стильна кухня-вітальня, Гардеробна кімната з мокрою точкою та пральнею, Просторий санвузол з ванною та душем
ЖК Central Park — це бізнес-клас із власною службою експлуатації, цілодобовою охороною, пропускною системою, консьєрж-сервісом, підземним паркінгом та дитячим майданчиком. Ваша безпека, комфорт та престиж — на найвищому рівні.
КОД ОГОЛОШЕННЯ: A 6 3 4 8
Деталі
Будинок - Українська цегла, в квартирі 3 кімнати. Вид з вікон у двір, на місто. Планування кімнат Суміжно-роздільна. Немає газу, кухонна плита електрична. Є гаряча вода. Є опалення. Суміщений санвузол, туалет/ванна/душ. Сантехніка нова. Є підігрів підлоги. Є балкон. Вікна металопластикові, нові. В квартирі є Телевізор, Шафа, Холодильник, Ліжко, Пральна машина, Посуд, Кондиціонер. Будинок побудований в 2017 році. Загальний стан квартири - Чудовий стан. Консьєрж, Охорона. Поруч є школа, дитсадок, зупинки, розважальні заклади, супермаркет, парк. Сантехніка нова. Комісія за послуги 50 %
- 2 просторі спальні
- кухня-вітальня
- гардероб з мокрою точкою та пральною
- суміщений с/в з душем та ванною
- тераса
Будинок і двір
ЖК Central Park — бізнес-клас у центрі Києва.
Розташування — Печерськ, поруч метро «Либідська». Чотири будинки, закрита територія, двір без авто, зелена зона на стилобаті. Дворівневий підземний паркінг. Консьєрж-сервіс, охорона 24/7. Розвинена інфраструктура: магазини, кав’ярні, дитячий майданчик. Висока якість будівництва від забудовника KAN Developmen
Інфраструктура
ТРЦ Ocean Plaza — 5 хвилин пішки
Метро Либідська — 7 хвилин
Супермаркети: Сільпо, Novus
Спортивні клуби: Sport Life, Athletic Gym
Парки: ім. Марії Заньковецької, Малевича
Кафе, ресторани, салони краси, аптеки
Приватні клініки, дитячі садки та школи поблизу
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:
1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.
Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:
1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.
Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Вітаємо! Рекомендацію зараховано!
Незабаром рекомендація зʼявиться на сторінці рієлтора.
Рекомендацію не зараховано.
Ви вже залишали рекомендацію даному рієлтору.
В пропозиції є незбережені дані.
Додати оголошення
Публікація оголошень доступна для зареєстрованих користувачів в ролі “Рієлтор” чи “Власник“.
Якщо на вашій сторінці АН залишились оголошення, які ви хочете опублікувати, будь ласка, напишіть нам за ким із рієлторів вашого агентства їх закріпити.
Зареєструйте рієлторів АН на RIELTOR.UA, та привʼяжіть їхні акаунти до акаунту АН, щоб:
бачити сукупну статистику та витрати по оголошенням ваших рієлторів,
поповнювати баланс вашим рієлторам,
бачити в кабінеті всі оголошення, створені вашими рієлторами,
оголошення рієлторів були брендовані логотипом вашого АН