1 600 $/міс
Михайла Бойчука 19 а, 17
75 / 55 / 15 м²
поверх 4 з 11
Роздільне
Дизайнерський ремонт
вчора
вчора
2 (сьогодні 0, вчора 2)
Опис
Пропонується в оренду дуже стильна 2-кімнатна квартира в ЖК "52 Перлина", розташована за адресою вул. Бойчука, 19-А. Ця простора квартира знаходиться на 4 поверсі, та є двосторонньою, з видом на двір та ліс.

Планування:

• кухня
• велика вітальня
• спальня
• затишна тераса

В квартирі зроблений дизайнерський ремонт. Також вона укомплектована новими, стильними меблями та побутовою технікою (кондиціонер, бойлер, пральна машина, духова шафа, варильна поверхня, посудомийна машина, холодильник).
Просторий санвузол з душем надає додатковий комфорт для мешканців. Велика вітальня та окрема простора кухня створюють враження відкритості та комфорту , а меблі з сучасними акцентами створюють стильний і затишний інтер'єр.
Вікна забезпечують відмінне освітлення , звідки можна побачити чудовий краєвид.

Спальня оформлена з урахуванням індивідуальних вподобань, зручно розташована та оздоблена так, щоб забезпечити спокій і затишок. Підігрів підлоги дозволяє відчути затишок та тепло всьому простору.

ЖК "52 Перлина" — це ЖК преміум класу з закритою територією, яка цілодобово знаходиться під охороною. Внутрішній двір обладнаний як зона відпочинку та прогулянок. Комплекс знаходиться під постійним контролем власної служби експлуатації.

ВАЖЛИВО зазначити , що ЖК має повністю автономне забезпечення, власну систему опалення, дизельні генератори та резервуари запасу води. У під'їзді є 3 ліфти та дворівневий підземний паркінг.

Інфраструктура навколо дуже розвинена: поруч розташовані супермаркети, кафе, ресторани, магазини, навчальні заклади, бізнес-центри, банки. Зручне розташування поряд із станцією метро "Звіринецька" (7 хв) дозволить вам легко дістатися до будь-якої точки міста.
Буде вільна 03.06
Запрошуємо вас на перегляд цієї стильної та комфортної квартири.

КОД ОБ'ЄКТУ : #A16953
Деталі
В квартирі 2 кімнати. Планування кімнат Роздільне. В квартирі є Телевізор, Кабельне ТБ, Шафа, Холодильник, Ліжко, Пральна машина, Мікрохвильовка, Кондиціонер, Супутникове ТБ, Душова кабіна. Загальний стан квартири - Дизайнерський ремонт. Працює без світла - ліфт. Комісія за послуги 50 %
В квартирі є
  • Душова кабіна
  • Супутникове ТБ
  • Кондиціонер
  • Мікрохвильовка
  • Пральна машина
  • Ліжко
  • Холодильник
  • Шафа
  • Кабельне ТБ
  • Телевізор
THE Capital
Верифікований профіль
1
Рік досвіду
2
Дні на сайті
Активних оголошень 8
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 2682
Останній візит на сайт вчора
Рекомендувати
Адреса
Київ, Михайла Бойчука 19 а, 17, Печерський р-н
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Вітаємо!
Рекомендацію зараховано!
Незабаром рекомендація зʼявиться на сторінці рієлтора.
Рекомендацію не зараховано.
Ви вже залишали рекомендацію даному рієлтору.
В пропозиції є незбережені дані.