Оренда 1 кімнатної квартири в ЖК Варшавський квартал 3.
Адреса- вул. Олександра Олеся 17.
-10/25 поверх
-45м загальна площа
Новий дизайнерський ремонт 2025р. Повна комплектація побутової техніки та мʼяких меблів. Велика шафа, простора кухня-вітальня, яка має розкладний диван, гардеробна. Встановлено систему кондиціонування по всій квартирі, підігрів підлоги в санвузолі та коридорі.
Будинок розташований в сучасному Варшавському масиві Подільського району м. Київ. Розвинута інфраструктура поруч з комплексом та на його території. Наявність в пішій доступності всього необхідного для комфортного проживання в квартирі. Метро Нивки та Сирець найближчі станції метро.
З колегами по даному обʼєкту не співпрацюю.
Ключі на руках, організуємо перегляд.
Деталі
Будинок - Бетонно монолітний, в квартирі 1 кімната. Вид з вікон на стіну. Квартира стандартна, планування кімнат Роздільне. Немає газу, кухонна плита електрична. Гаряча вода - електричний бойлер. Опалення центральне. Суміщений санвузол, Туалет/душ. Сантехніка нова. Є підігрів підлоги. Немає балкона. Вікна металопластикові, нові. В квартирі є Телевізор, Праска, Холодильник, Ліжко, Пральна машина, Мікрохвильовка, Кондиціонер, Лічильники. Будинок побудований в 2023 році. Загальний стан квартири - Дизайнерський ремонт. Поруч є розважальні заклади, супермаркет, парк. Надання документів. Сантехніка нова. Є автономна електроенергія - . Інтернет бездротовий. Зовнішнє утеплення стін. Працює без світла - вода, опалення, інтернет. Комісія за послуги 50 %
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:
1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.
Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:
1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.
Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Вітаємо! Рекомендацію зараховано!
Незабаром рекомендація зʼявиться на сторінці рієлтора.
Рекомендацію не зараховано.
Ви вже залишали рекомендацію даному рієлтору.
В пропозиції є незбережені дані.
Додати оголошення
Публікація оголошень доступна для зареєстрованих користувачів в ролі “Рієлтор” чи “Власник“.
Якщо на вашій сторінці АН залишились оголошення, які ви хочете опублікувати, будь ласка, напишіть нам за ким із рієлторів вашого агентства їх закріпити.
Зареєструйте рієлторів АН на RIELTOR.UA, та привʼяжіть їхні акаунти до акаунту АН, щоб:
бачити сукупну статистику та витрати по оголошенням ваших рієлторів,
поповнювати баланс вашим рієлторам,
бачити в кабінеті всі оголошення, створені вашими рієлторами,
оголошення рієлторів були брендовані логотипом вашого АН