✅ Ексклюзивна 2-рівнева дизайнерська квартира в ЖК «Комфорт Таун»
Площа: 91 м²
Формат: 2 рівня зі «другим світлом» + велика тераса
⸻
📌 Основні характеристики
• Другий світ: висота стін на два поверхи, створює відчуття простору та світла
• Унікальний авторський дизайн від Lauri Brother у скандинавському стилі
• Абсолютно готова для життя – продається з меблями і технікою
⸻
🏡 Планування
• Простора кухня-вітальня з другим світлом та винтовою дизайнерською драбинкою на другий рівень (зона для кабінету, лаунжу або комори)
• Велика дитяча кімната з другим світлом і другим рівнем (ігрова зона з TV)
• Затишна господарська спальня 14 м² з міні-гардеробом (скляна перегородка з металевим ка...
Продам світлу, затишну 2к квартиру по вул.Чупринки 8а.
Дніпровський р-н, район Дарницької площі, сучасний чудовий зелений район з гарно розвиненою інфраструктурою: 10 хвилин транспортом чи 20 хвилин пішки метро Дарниця, Лівобережна, Чернігівська, гарна транспортна розв'язка на правий берег 20 хвилин транспортом Поділ, Печерськ. Поряд школи, дитсадки, торгівельний центр, ринок, кафе, ресторани, банки тощо.
Теплий цегляний будинок (хрущівка) знаходиться подалі від доріг, всі вікна виходять у двір. В під'їзді новий ремонт. Квартира загальною площею 43.2 кв.м. розташована на 5 поверсі 5 поверхового будинку, без ліфту. Кімнати прохідні 16.7 та 12 кв.м. (за бажанням можливе перепланування в окрем...
Продаж двокімнатної квартири, в ЖК Комфорт таун, загальною площею 56.8м2.
Квартира знаходиться на 8 поверсі з 9-ти.
Ця квартира ідеально підійде для сім'ї з дитиною або пари!
Квартира в чудовому стані, чекає на Вас!
Планування квартири:
-дві окремі кімнати (19м2 та 11м2)
-кухня
-вмістка кладова
-роздільний санвузол
-лоджія
Запрошуємо Вас на перегляд!
#A14840
Затишна двокімнатна квартира у зеленому районі
Пропонуємо до продажу двокімнатну квартиру на 3-му поверсі 5-поверхового будинку. Квартира розташована в спокійному та затишному районі з розвиненою інфраструктурою.
Особливості квартири:
Простора та затишна: Квартира має зручне планування, роздільний санвузол та засклений балкон, що додають комфорту та функціональності.
Теплий будинок: У квартирі завжди тепло та затишно.
Доброзичливі сусіди: Тихий та спокійний під'їзд, де панує атмосфера добросусідства.
Розвинена інфраструктура: Поруч розташовані школи, дитячі садки, магазини, ЦНАП, зупинки громадського транспорту (автобуси, трамвай).
Зручна транспортна розв'язка: До станцій метро "Харківськ...
Продаж 2-кімнатної квартири | Ярослава Гашека, 6 | 46 м² | Косметичний ремонт
Простора та світла квартира в затишному зеленому районі, готова до заселення. Ідеальний варіант для комфортного життя або орендного бізнесу.
Квартира вільна, без дітей та інших обтяжень
Особливості квартири:
2 окремі кімнати
Засклений балкон
Кладовка
Багато вікон — квартира світла та простора
Нові вікнаТуалет і ванна нормальної площі
Інфраструктура поруч (до 500 м):
Дитячий садок, школ
Дитячий майданчи
Бювет
Магазини, кіоск
Зупинка громадського транспорту
Продається 2-кімнатна квартира без ремонту у новому житловому комплексі "Дніпровська Мрія" Сосюри, 6. Новобудова
Загальна площа - 60.2 м²
житлова площа - 30.5 м²
кухня 13.6 м²
Розташована на 24 поверсі 26-поверхового будинку. 2 санвузла.
Зручне розташування поруч з метро Дарниця та спальними районами. Підземний паркінг - завжди знайдете місце для автомобіля. Поруч з будинком вся необхідна для комфортного життя інфраструктура!
На підлозі стяжка, стіни штукатурка, вхідні двері металеві, вікна металопластикові, проводка мідний кабель, опалення - своя власна газова дахова котельня, встановлені сталеві емальовані радіатори.
В секції встановлені три ліфти.
Будинок введений в експлуатацію! Надана...
Пропонуємо комфортну та теплу квартиру з авторським ремонтом, розташовану на 1-му поверсі 5-поверхового цегляного будинку.
- Площа: загальна – 42 м², кухня – 6 м²
- Будинок: чисте парадне, привітні сусіди, домофон
- Двір: охайний, зелений, розташований у тихому місці, подалі від дороги
Локація: район Дарницької площі
Поруч: школа, дитячий садок, супермаркети, торговий центр, банк, зупинки громадського транспорту.
Транспортна доступність:
до ст. метро Дарниця — 15 хв пішки
до міської електрички — 8 хв
до Русанівської набережної — 5 хв машиною
до центру Києва — близько 20 хв
Документам більше 3х років.
НАЙКРАЩША ПРОПОЗИЦІЯ 2-х кімнатної в ЖК"Комфорт Таун"ТЕРМІНОВО!!!
Київ, Регенераторна, 4корп.1Спецпроект 2011-2015 рр;
метро "Дарниця" та "Лівобережна" - 5 хвилин; ЖК "Комфорт Таун"
Двокімнатна квартира 60,5 кв.м з ремонтом ,меблями та технікою.Дві окремі кімнати, вітальня з зонуванням простору, кухня 12 м², суміжний санвузол, велика вбиральня, комора, засклена лоджія.
Євроремонт із використанням преміальних матеріалів, кухня з натурального дерева, меблі на замовлення,техніка Bosch – посудомийна машина, холодильник, варильна панель, духова шафа, пральна машина.
Гарний вид на сквер з квітучими деревами. Панорамні вікна.ЖК закритого типу з розвиненною інфраструктурою та охороною. Ціна: 112 0...
Пропонуємо до вашої уваги простору та сучасну двокімнатну квартиру загальною площею 60,5 м² у престижному житловому комплексі Комфорт Таун 🏡
Характеристики:
🏢 6-й поверх (зручний середній поверх)
🛏️ 2 окремі кімнати — ідеально для сім’ї чи оренди
🌅 Лоджія — зручно для зберігання речей
📦 Комора — де сховані пральна та сушильна машини
🛠️ Якісний ремонт — сучасний дизайн, готова до заселення
🛋️ Повністю мебльована — усе, що потрібно для комфортного життя
Про ЖК "Комфорт Таун":
🛡️ Закрита територія з охороною
🌳 Зелена зона, дитячі та спортивні майданчики
🏫 Розвинена інфраструктура: школи, садки, магазини, спортклуби, кафе — все поруч!
Ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт, безпеку та...
Продаж двокімнатної Квартири
Дніпровський район
Вул Соборності 4
2 поверх
45м2
Гарний житловий стан
Є маленька гардеробна)
2.75 висота стелі.
В підʼїзді зроблений ремонт
Вікна у двір
Одна з найкращих локацій
Маршрутка
До центру міста 20хв
Торговий дім Дарниця
Школи, сквер.
45.000$
ПРОДАЖ світлої 2-кімнатної квартири в ЖК «Комфорт Таун»!
Планування: 2 окремі кімнати + простора кухня.
Квартира з оновленим ремонтом повністю готова до проживання. Все, що ви бачите на фото, залишається новим власникам!
ЖК «Комфорт Таун» – комплекс формату «місто в місті». Тут розвинена інфраструктура: територія, що охороняється, зелені зони, кафе, супермаркети NOVUS і Сільпо, фітнес-клуб і дитячі майданчики та ін. Комплекс знаходиться під цілодобовою охороною, в'їзд по перепустках.
Чудова транспортна розв'язка та близькість до центру міста.
Телефонуйте та записуйтесь на перегляд - квартира чекає на свого нового власника!
ID: 86860
Ексклюзив! Без комісії для покупця!
У продажу затишна 2-кімнатна квартира в ЖК "Комфорт Таун"!
Світлий інтер'єр, свіжий та стильний ремонт, продумане планування.
Дві окремі кімнати, велика кухня-вітальня, два санвузли. Встановлено теплу підлогу.
Все зроблено із турботою про комфорт.
Квартира повністю укомплектована – все, що на фото, залишається новим власникам!
ЖК «Комфорт Таун» – комплекс формату «місто в місті». Тут розвинена інфраструктура: територія, що охороняється, зелені зони, кафе, супермаркети "NOVUS" і "Сільпо", фітнес-клуб, дитячі майданчики, школи та ін. Комплекс знаходиться під цілодобовою охороною, в'їзд по перепустках.
Відмінна транспортна розв'язка та близькість до центр...
ЕКСКЛЮЗИВ. Покупець комісію не сплачує.
Продаж 2к квартири біля ЖК Комфорт Таун.
Вулиця Каунаська 4/1.
1 поверх /5
Будинок Цегляний, не панелька.
2 окремі кімнати.
Кухня збільшена за рахунок добудованої тераси. Тераса (добудова) УЗАКОНЕНА, утеплена та оздоблена, з ремонтом.
Загальна площа 52 м2.
Замінено проводку по всій квартирі. Замінено сантехніку на пластикову. Зроблено освітлення нове.
Всі вікна пластикові.
Стіни рівні, косметичний ремонт робився перед війною.
Тихий та спокійний двір. Поряд школа, дарницька площа, проспект Соборності, вул. Харківська, Регенераторна, Липи, Ярослава Гашека, проспект Миру. В пішій доступності Русанівка та Березняки.
Покази за попередньою домовленістю. Дзв...
ЕКСКЛЮЗИВ!
Покупець комісію не сплачує!
ЖК закритого типу з закритою територією.
Продаж 2-к квартири в ЖК Комфорт Таун
Регенераторна 4, Корпус 2
62 м2
8 поверх /9
2 окремі спальні + кухня
Чудове тристороннє планування з панорамним видом на ЖК та у внутрішній двір.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою. Заходь і живи!
2 окремі великі кімнати, з меблями та ремонтом.
Гардероб. Лоджія. Роздільний санвузол з вікнами та сонячним світлом.
Чудові сусіди, зіркові.
Біля будинку Novus, фонтан, мельниця, променад, Sportlife. Можна прогулюватись до змійки на Соборності та скверів на вул. Березнева та Юрія Липи.
Є відеоогляд квартири.
Покази за попередньою домовленістю.
Дзвоніть.
ID: 85283
Продаж 2-кімнатної квартири 73 кв.м. в ЖК Дніпровська Мрія. по вул. Сосюри. Два санвузли, у коридорі гардеробна кімната, кухня з лоджією, 10-й поверх. 2-а секція, квартира всередині будинку, двостороння, вид з вікон на правий і лівий берег. Стіни-червона цегла, утеплення-мінеральна вата. Монолітно-каркасна технологія будівництва. Лазерна стяжка підлоги, штукатурка стін, лічильники на воду, електрика, опалення, радіатори, металопластикові вікна, металеві вхідні двері. На території комплексу охорона, відеоспостереження, озеленення та благоустрій, дитячі та спортивні майданчики, велодоріжки, зони відпочинку, підземний та гостьовий паркінги, власна котельня, на перших поверхах магазини, кафе, са...
Продаж просторої 2-кім квартири 74, 7 кв. м. (дві спальні) в ЖК Комфорт Тун, вул. Ю. Липи 6
Поверх 3/9
Двостороння квартира зі збільшеною кухнею-вітальнею та двома окремими спальнями, площа квартири 74,7 кв. м. (велика кухня-вітальня - 25,8 кв. м., передпокій - 10,2 кв. м., спальня - 16,5 кв. м., спальня - 11,9 кв. м., балкон та два санвузли 3,6 кв. м., та 4,0 кв. м.).
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою (телевізор - SMART TV, інтернет, кондиціонери в кожній кімнаті, холодильник, мікрохвильова піч, пральна та посудомийна машина, скляна варильна поверхня, витяжка, духова шафа, диван який трансформується в спальне місце, шафи-купе, двоспальні ліжка).
Кондиціонери в кожній кі...
Нова квартира з видом на Дніпро!
Продається 2-кімнатна квартира, розташована на 14 поверсі 25-поверхової новобудови на вулиці Володимира Сосюри, 6, у житловому комплексі «Дніпровська мрія», що знаходиться на стадії здачі. Стан помешкання — під ремонт, що є чудовою нагодою створити унікальний дизайн відповідно до ваших смаків та потреб.
Квартира продається без меблів та побутової техніки, що дозволяє вам самостійно обрати наповнення вашої майбутньої оселі.
Основною перевагою цієї пропозиції є можливість придбати абсолютно нову квартиру, не зіпсовану чужим ремонтом, та втілити в ній усі свої дизайнерські ідеї.
Оскільки будинок є новобудовою на стадії здачі, всі комунікації та інженерні сис...
2 кімнатна квартира біля метро Дарниця на бульварі Верховної Ради.
Будинок цегляний, спецпроект з індивідуальними плануванням квартир.
Квартира продається з усіма меблями, побутовою технікою.
Будинок знаходиться далеко від галасливих вулиць, і в той же час за п'ять хвилин ходьби від двох станцій метро: Дарниця та Чернігівська, ТРЦ Проспект, школи, садки.
Всі документи підготовлені.
Продам 2-кімнатну квартиру | Харківське шосе, 4 | Дніпровський район, Київ
💰 Ціна: 65 000 $ (можливий торг)
📍 Адреса: Харківське шосе, 4
🏢 Поверх: 2 з 5
📐 Загальна площа: 44,6 м²
🛏 Кімнати: суміжні
🚿 Стан: косметичний ремонт – заїжджай і живи!
✅ Переваги квартири:
Повністю мебльована
Вся побутова техніка: пральна машина, холодильник, мікрохвильова піч, духова шафа, плита, бойлер, кондиціонер
Балкон
Вікна виходять у затишний двір
Тихі, приємні сусіди
Дитячий майданчик у дворі
🌳 Локація та інфраструктура:
Неподалік ліс, Русанівський канал, ріка Дніпро – ідеально для прогулянок та активного відпочинку
Зупинка транспорту — біля будинку
До метро — 15–20 хв транспортом (зручний доступ д...
Продажа по переуступке 2 комнатной квартиры в новом ЖК Дніпровська Мрія, площадью 73 м2. 10 этаж 26 этажного дома. Двухсторонняя планировка — окна во двор на спортплощадку и на город в сторону Дарницы.
2я секция. Дом сдан (получен сертификат, присвоен адрес). Ремонт — после строителей: штукатурка, лазерная стяжка, металлические двери, м/п окна, счетчики. Санузел по центру квартиры, что позволяет кухню и комнату расположить по желанию. Балкон один, застеклен.
Цена 75000 у.е.
Публікація оголошень доступна для зареєстрованих користувачів в ролі “Рієлтор” чи “Власник“.
Якщо на вашій сторінці АН залишились оголошення, які ви хочете опублікувати, будь ласка, напишіть нам за ким із рієлторів вашого агентства їх закріпити.
Зареєструйте рієлторів АН на RIELTOR.UA, та привʼяжіть їхні акаунти до акаунту АН, щоб:
бачити сукупну статистику та витрати по оголошенням ваших рієлторів,
поповнювати баланс вашим рієлторам,
бачити в кабінеті всі оголошення, створені вашими рієлторами,
оголошення рієлторів були брендовані логотипом вашого АН