приміщення для надання послуг, офісне приміщення
412 м²
2012 рік побудови
сьогодні
2 тиж. тому
28 (сьогодні 0,
вчора 0)
Опис
Пропонуємо в оренду сучасні офісні приміщення в новобудові ЖК «Грант» у самому центрі міста. Зручне розташування — лише 7 хвилин пішки до метро Ботанічний сад.
Приміщення з якісним сучасним ремонтом, готові до роботи. Доступні кабінети різної площі — від 28 до 63 м², загально до оренди доступно 412 м 2 що дозволяє підібрати оптимальний формат під будь-який бізнес.
У складі об’єкта:
— просторий кабінет 63 м² (під офіс, IT-команду, коворкінг)
— універсальний простір 30 м² (через рецепцію, під переговори, заходи, фотосесії)
— окремі кабінети 28–46 м²
— друге крило з 5 кабінетами та окремим санвузлом
Додатково:
— можливість оренди рецепції/фоє
— всі покращення обговорюються
Ціна від 200 грн/м². Власники відкриті до пропозицій.
Ідеально під офіс, IT, навчання, студії, послуги або будь-який інший формат бізнесу.
У складі об’єкта:
— просторий кабінет 63 м² (під офіс, IT-команду, коворкінг)
— окремі кабінети 28–46 м²
— друге крило з 5 кабінетами та окремим санвузлом
Додатково:
— можливість оренди рецепції/фоє
— всі покращення обговорюються
Ціна від 200 грн/м². Власники відкриті до пропозицій.
Деталі
Об'єкт комерційної нерухомості, Приміщення в житловому будинку, Офісне приміщення, Приміщення для надання послуг. Об'єкт на 2 поверсі, У будівлі 16 поверхів. Будинок побудований в 2012 році. У приміщенні 6 кімнат або більше. Безбар'єрність: вхід у будинок на рівні землі. Комісія за послуги 50 %

Історія зміни ціни
| 06.05.2026 | + 22 400 грн | 82 400 грн |
| 29.04.2026 | 60 000 грн |