Фільтри
Продаж кімнат в Харкові (вторинний ринок)
90 оголошень
- найбільша площа
90 оголошень
- найбільша площа

7 800 $
115 $/м²
Молочна вул. (Кірова), 1 к2
1 кімн. в 3 кімн.
68 / 12 / 8 м²
поверх 9 з 16
сьогодні
Код обʼєкта 23201
Фактично це 1-КІМНАТНА квартира з можливістю викупу ще 2 КІМНАТ!
Продам 1 кімнату у 3-кімнатній квартирі у панельному 16-прверховому будинку. Квартира розташована на 9 поверсі, має закритий тамбур на 2 квартири (дуже порядні сусіди).
Кімната квадратна (3,43 на 3,73), дуже тепла і світла, вікно виходить на Кінний ринок і супермаркет "Рост".
Великою перевагою є той факт, що власниця інших двох кімнат виїхала закордон, не повернеться, її кімнати не приватизовані, тож ви будете мати право викупити інші кімнати ПО ЗАКОНУ в першу чергу!!! Усі кімнати роздільні, загальна площа квартири 68,6 м2.
Кухня велика та світла, 8,3 м2, пічка електрична. Санвузол роздільний - душ та ту...

6 000 $
400 $/м²
Солдатський пров., 32
1 кімн. в 1 кімн.
15 / 10 / 5 м²
поверх 2 з 2
сьогодні
Код обʼєкта - 24272
Пропонуємо до продажу затишну 1 кімнату в гостьовому будинку, розташовану на другому поверсі. Загальна площа кімнати становить 15 м². Приміщення світле та компактне. Кухня та санвузол разом із сусідами. Сусіди привітні та тихі.
Придбати кімнату в Харкові
7 900 $
376 $/м²
Молочна вул. (Кірова), 1 к2
1 кімн. в 2 кімн.
21 / 12 / 9 м²
поверх 4 з 16
сьогодні
Продам кімнату в 2-х кімнатній квартирі, вул. Молочна, буд. 1. Будинок панельний. У кімнаті косметичний ремонт, МПО, при продажу залишаються всі меблі. Кухня та сан. вузол спільний. Гарна сусідка. Три станції метро: Захисників України, Метробудівників, Спортивна, наземний транспорт, школа, садок, ринок, магазини, торгові центри в пішій доступності. Поверх 4/16. Площа 21/12 м. кв. Вартість 7900 у.о. Усі питання по телефону!

4 500 $
237 $/м²
Харків, Олександрівський просп. (Косіора), 156
1 кімн. в 3 кімн.
19 / 12 / 3 м²
поверх 4 з 5
сьогодні
Продаж 1-кімнатної гостинки на ХТЗ
метро Тракторний завод
пр. Олександрівський, 156, навпроти ринку
Кімната 12 м², з косметичним ремонтом.
Нові вхідні двері, МПО (металопластикові вікна), радіатор, труби, не кутова.
Блок чистий, сусіди порядні.
Поруч зупинка транспорту, хороша транспортна розв'язка, супермаркети, ринок, парк.
До метро 25 хвилин пішки.

5 500 $
327 $/м²
Глобинська вул. (Маршала Батицького), 20
1 кімн. в 1 кімн.
17 / 12 / 2 м²
поверх 6 з 9
сьогодні
Продам 1 кімнату в будинку готельного типу в районі Старої Салтівки по вулиці Глобинська (Маршала Батицького).
Метро Турбоатом 15 хвилин пішки або 1 зупинка на транспорті.
ТЦ Французький бульвар 10-15 хвилин.
6-й поверх 9-поверхового будинку.
Загальна площа 17 м², житлова 12 м², кухня 2 м².
Кімната з косметичним ремонтом.
Санвузол на двох.
Загальна кухня.
Залишається техніка та меблі: плита.
З усіх питань телефонуйте за номером, вказаним в оголошенні.

15 000 $
492 $/м²
Харків, Шекспіра вул., 24
2 кімн. в 5 кімн.
31 / 21 / 7 м²
поверх 3 з 5
сьогодні
Продам 2 кімнати у 5-кімнатній комунальній квартирі на Павловому Полі
вул. Шекспіра, 24
3 поверх 5-поверхового будинку
Загальна площа — 30,5 м²
Житлова площа — 20,7 м²
Кухня — 7 м²
Квартира має великий коридор та вбудовані шафи, що забезпечують додатковий простір для зберігання речей.
В кварирі залишаються меблі і техніка.
Чудове місце розташування:
✔️ метро «23 Серпня» — 5 хвилин пішки
✔️ поруч супермаркети «Чудо Маркет» та «Клас»
✔️ ринок
✔️ парк для відпочинку
✔️ зупинки громадського транспорту
Гарний варіант як для власного проживання, так і під оренду.
Телефонуйте для перегляду та детальної інформації!
АН «Харків-рієлтор» — найкращий помічник у сфері нерухомості!

8 000 $
289 $/м²
Індустріальний просп. (Фрунзе), 29
1 кімн. в 6 кімн.
28 / 15 / 4 м²
поверх 1 з 2
сьогодні
Продам 1 кімнату в будинку готельного типу в районі ХТЗ по проспекту Індустріальному.
Метро Тракторний завод — 15 хвилин пішки.
Ринок ХТЗ — 3 хвилини від будинку.
1-й поверх 2-поверхового будинку.
Загальна площа 27 м², житлова 15 м², кухня 4 м².
Висота стелі — 3,10 м.
М/п вікна, металеві двері, стіни обшиті гіпсокартоном, утеплені.
Дуже тепла. Домофон. Велика комора.
У кімнаті містка антресоль.
Кімната з косметичним ремонтом.
Санвузол спільний.
Спільна кухня.
Залишається техніка та меблі: плита, холодильник.
ТОРГ.

15 000 $
357 $/м²
Сергіївська вул., 8
2 кімн. в 2 кімн.
42 / 28 / 9 м²
поверх 6 з 9
2003 рік побудови
сьогодні
Код обʼєкта 21384
Продам 2 кімнати (2-кімнатну квартиру в гуртожитку) у районі за універмагом Харків, у пішій доступності до станцій метро Київська або Площа повстання (10-15 хвилин пішки). Квартира розташована на 6 поверсі 9-ти поверхового цегляного будинку, є ліфт, що працює. Зручна інфраструктура зі всім необхідним поруч.
Кімнати на блоці з 4 квартир, у двох інших ніхто не проживає, є можливість їх викупити, також можна відокремити власний санвузол.
У загальному санвузлі встановлено власну пральну машинку "Індезіт" та власний бойлер на 50 літрів.
В одній з кімнат облаштовано мінікухню. Загальна кухня велика, є власна тумба і підвісна шафка, пічка електрична власна. На зараз з комунальних...
9 000 $
208 $/м²
Бойчукістів пров. (Ползунова), 3/5
2 кімн. в 3 кімн.
43 / 24 / 2 м²
поверх 3 з 3
сьогодні
Продаються 2 кімнати в 3-кімнатній квартирі в районі Південного вокзалу
Поверх: 3-й у 3-поверховому будинку
Стан: Скромний, потребує ремонту
Вікна: МПВ
Балкон: Є
Перевага: Можливість викупу ще однієї кімнати для перетворення на шикарну 3-кімнатну квартиру
Додатково: Величезний техповерх для створення зимового саду
Сусід: Скромний літній чоловік, не п'є і не палить
Можливості: Чудовий варіант для бізнесу або оренди
Подарунок: Комора в підвалі та міжкімнатні двері на заміну
Район: Тихий, у пішій доступності магазини, до центру 15 хвилин на трамваї
Ціна: 10 000 у. о. (торг можливий, готові розглянути продаж під програми)
Якщо потрібні додаткові деталі або хочете поставити запитання, дайте знат...
6 000 $
143 $/м²
Академіка Філіппова вул., 62
1 кімн. в 1 кімн.
42 / 27 / 2 м²
поверх 1 з 2
сьогодні
Продам кімнату біля м. Масельського — великий метраж, доступна ціна і величезний потенціал!
Шукаєш недорогий варіант, який можна перетворити на ідеальний особистий простір? Ця кімната — знахідка!
Вулиця Академіка Філіппова, всього за кілька хвилин від метро Масельського.
Розташована на 1 поверсі 2-поверхового будинку — зручно, без зайвих підйомів.
Площа — цілих 27 м²!
Це не просто кімната — це простір, який можна перетворити на повноцінну смарт-квартиру.
️ Є можливість підвести воду та комунікації — готовий варіант для перепланування під студію.
Вікно МПВ.
Стан — скромний житловий, але з чудовим фундаментом для ремонту «під себе».
За домовленістю можемо залишити меблі та техніку.
Гото...
8 000 $
296 $/м²
Льва Ландау просп. (50-річчя СРСР), 46
1 кімн. в 5 кімн.
27 / 19 / 3 м²
поверх 3 з 5
сьогодні
Продам простору кімнату 19 м² (вул. Олімпійська / Ландау)
Продається тепла і світла кімната в цегляному будинку. Відмінний варіант як для життя, так і під оренду!
Основні характеристики:
Розташування: Перехрестя пр. Льва Ландау та вул. Олімпійської.
Поверх: 3/5 (найзатребуваніший середній поверх).
Площа: Загальна 27 м², житлова — 19 м².
Стан: Скромний житловий, встановлені металопластикові вікна (МПВ). Кімната дуже тепла.
Особливості блоку:
Служби (душ і санвузол) на 5 кімнат.
Важлива перевага: На даний момент у блоці проживає лише один сусід.
Бонус: У користування покупцю залишається пральна машина та бойлер.
Умови продажу:
Ціна: 8 000 $ (торг реальному покупцю на місці).
Держпр...

10 500 $
525 $/м²
Плетнівський пров., 2
1 кімн. в 2 кімн.
20 / 15 / 3 м²
поверх 3 з 4
сьогодні
Продаж затишної кімнати в самому серці міста — провулок Плетнівський
Пропонується до продажу простора та світла кімната площею 21 м², розташована на 3 поверсі 3-поверхового будинку у престижному районі міста. Це чудова можливість придбати нерухомість у центрі — як для власного проживання, так і для вигідної інвестиції.
Кімната тепла та доглянута, з приємною атмосферою. Встановлено нове вікно, що забезпечує хорошу шумо- та теплоізоляцію. Завдяки вдалому розташуванню та поверху приміщення наповнене природним світлом протягом усього дня.
Кухня — загального користування (3 м²), санвузол розташований на коридорі. Місця спільного користування підтримуються в охайному стані, сусіди порядні та сп...

3 700 $
176 $/м²
Дванадцятого Квітня вул., 32
1 кімн. в 5 кімн.
21 / 18 / 3 м²
поверх 5 з 5
сьогодні
Продаж 1 кімнатної гостинки, по вулиці 12 квітня 32.
Метро Тракторний завод – 10 хвилин на транспорті.
5/5 поверх, не кутова.
Загальна площа 21м2, житлова площа 18м2.
Квартира в житловому стані.
У кімнаті є умивальник, відведення під пральну машинку, своя комора.
У вартість такж входить холодильник, пральна машина, шафа.
У блоці душова, санвузол та коридор в житловому стані, чисті.
В блоці сусідів немає.
З питань телефонуйте за номером вказаним в оголошенні.
Показ за домовленістю. Ключі на руках.
Є відео-огляд.

4 800 $
209 $/м²
Тракторобудівників просп., 160б
1 кімн. в 3 кімн.
23 / 16 / 7 м²
поверх 9 з 9
сьогодні
Продам кімнату у 3 кім квартирі пл.16м2 у чудовому стані є сусідка одна жінка,ремонт у підьїзді,біля дому супермаркет,ринок 5 хв.транспорт 2 хв.
9 500 $
264 $/м²
Бориса Чичибабіна вул., 7 (п6-п9)
1 кімн. в 3 кімн.
36 / 19 / 7 м²
поверх 2 з 5
сьогодні
Продам 1 кімнату в 3х кімнатній квартирі площею 19м² +кімнати загального користування.Квартира знаходиться на другому поверсі, п'яти поверхового будинку.В кімнаті житловий стан,МПВ,меблі залишаються новому власнику,техніка по домовленості.

6 500 $
433 $/м²
Харків, Дванадцятого Квітня вул., 32
1 кімн. в 5 кімн.
15 / 11 / 4 м²
поверх 4 з 5
сьогодні
Продам 1-кімнатну гостинку на ХТЗ
Метро «Тракторний завод», «Індустріальна».
Цегляний будинок, кімната з ремонтом, меблями та технікою.
МПВ, вбудована шафа, холодильник, пральна машина.
Кухня та вигоди на п'ять кімнат (сусіди порядні).
На кухні свій куточок із меблями.
Поруч зупинка транспорту, супермаркет, школа, парк.
7 000 $
393 $/м²
Отакара Яроша пров., 11
1 кімн. в 1 кімн.
18 / 17 / 1 м²
поверх 5 з 5
сьогодні
У продажу кімнати в комунальній квартирі на пров. Отакара Яроша, 11. Поверх 5/5.
Площа кімнати - 17,8 кв.м.
Дім з цегли, перекриття - залізобетон.
Зроблено гарний косметичний ремонт, металопластикове вікно
Всі меблі , які на фото, залишаються при продажу. Служби спільні. Уся необхідна інфраструктура в пішій доступності: магазини, супермаркети, кафе, банківські установи, зупинка транспорту та станція метро.
Продаж від Власника
Пропонуйте торг, розглянемо Всі варіанти
5 000 $
294 $/м²
Шекспіра вул., 13
1 кімн. в 5 кімн.
17 / 10 / 3 м²
поверх 2 з 5
сьогодні
Терміново! Продам дуже гарну доглянуту кімнату на Павловому Полі вул. Шекспіра 13. Квартира розташована на 2-му поверсі/ 5-ти поверхового, цегляного будинку, площа кімнати 10м2, в кімнаті зроблено гарний ремонт, сан. вузол загальний. але з капітальним ремонтом, все супер чисто та доглянуто, гарний будинок чистий під’їзд. Дуже рідкісний варіант! Гарна ціна!
7 500 $
278 $/м²
Харків, Китаєнка вул., 5в
єВідновлення
Нова Баварія
1 кімн. в 5 кімн.
27 / 20 / 5 м²
поверх 3 з 4
вчора
Продам 1 к. гостинку в центрі Нової Баварії. Сталінка.
Вул. Кітаєнко, 5В
Поверх 3/4, площа кімнати 19,5 кв.м., загальна - 27. кв.м.
Висота стелі - 3 м.
Кап.ремонт в кімнаті - 10 років. Проводка, МПВ, кондиціонер, холодильник, ПМА, вбудовані меблі.
Служби та кухня на 3-х. Зараз проживає 1 жінка.
17 000 $
347 $/м²
Харків, Біологічна вул., 1а
єВідновлення
Диканівка
2 кімн. в 3 кімн.
49 / 28 / 7 м²
поверх 3 з 3
вчора
Продаються дві просторі кімнати в 3-кімнатній квартирі на вул. Біологічній.
Висота стель — 3 метри. Кімнати роздільні, є новий балкон!
Залізобетонні перекриття (що рідкість для таких будинків) та абсолютно новий дах.