1
120 000 $
1 290
$/м²
Ляпунова вул., 16
Опис
Продам повноцінну двокімнатну квартиру у затребуваній новобудові преміумкласу ЖК «Авантаж», ст. м. «Наукова».
Загальна площа — 93 м².
ФОРМАТ: квадратний хол, окрема кухня, вітальня, спальня з гардеробною та робочою зоною, комора, 2 санвузли (гостьовий та господарський).
Якісний ремонт — вічна класика, яка залишатиметься актуальною і через 10 років: світлі тони, дерево, дорогі меблі та техніка (робили для себе). Грамотно продумане планування. Високі стелі додають простору.
Невисокий поверх, вікна виходять у тихий двір.
У будинку власна котельня, охорона, підземний паркінг, зона відпочинку.
У пішій доступності вся необхідна інфраструктура для комфортного проживання. ЖК розташований між екологічно чистим районом парку Горького та активним рухом проспекту Науки.
Цінник на 50% нижчий за довоєнний.
Чудове вкладення як для власного проживання, так і для інвестиції.
Співпрацюємо за сертифікатами «єВідновлення».
Не пропустіть свій шанс, телефонуйте, чекаємо на вас на переглядах. Є відеоогляд цього об'єкта.
Загальна площа — 93 м².
Невисокий поверх, вікна виходять у тихий двір.
Цінник на 50% нижчий за довоєнний.
Співпрацюємо за сертифікатами «єВідновлення».
Деталі
В квартирі 2 кімнати, Технологія будівництва - Цегляна. Планування кімнат Суміжно-роздільне. У квартирі є Підігрів підлоги, Кондиціонер, Пральна машина, Душова кабіна, Ванна, Холодильник, Посудомийна машина. Загальний стан квартири - З ремонтом. Кількість санвузлів: 2. Інтернет бездротовий. Комісія за послуги 5 %
У квартирі є
Історія зміни ціни
| 20.10.2025 | + 2 000 $ | 120 000 $ |
| 29.09.2025 | - 1 900 $ | 118 000 $ |
| 26.09.2025 | + 4 900 $ | 119 900 $ |
| 17.09.2025 | - 10 000 $ | 115 000 $ |
| 18.06.2025 | - 15 000 $ | 125 000 $ |
| 01.05.2025 | 140 000 $ |