Фільтри
Продаж 2-кімнатних квартир в Харкові
1 519 оголошень
- найбільша площа
1 519 оголошень
- найбільша площа

68 000 $
1 308 $/м²
Чернишевська вул., 85
2 кімнати
52 / 27 / 8 м²
поверх 2 з 9
1980 рік побудови
сьогодні
Продається квартира в центрі Харкова, розташована на другому поверсі житлового будинку з ліфтом. Зручне розташування - вікна виходять на вулицю Чернишевська, що забезпечує швидкий доступ до міської інфраструктури та ділової частини міста.
Квартира чудово підійде як для комфортного проживання, так і для інвестиції. У пішій доступності знаходяться магазини, кафе, транспортні зупинки та інші необхідні об’єкти. Вдале поєднання центральної локації та зручного поверху робить цей варіант особливо привабливим.
У квартирі виконане продумане планування: кухня-студія та окрема спальня. Оселя повністю укомплектована технікою - вся техніка залишається новому власнику, встановлена електрична плита....

19 000 $
475 $/м²
Байрона просп., 8/1
2 кімнати
40 / 30 / 6 м²
поверх 2 з 4
сьогодні
Продам 2-кімнатну квартиру на Одеській. Біля будинку супермаркет КЛАСС, SUN MALL, ринок, магазини, зупинка транспорту.
Квартира на зручному 2 поверсі в теплому цегляному будинку. Стан чистий, охайний, можна зайти і жити або відразу здати в оренду, а з часом зробити ремонт.
Торг можливий після перегляду, показ швидкий, ключі на руках, телефонуйте!
Придбати 2-кімнатну квартиру в Харкові

31 000 $
585 $/м²
Селянська вул., 30
єВідновлення
Новожаново
2 кімнати
53 / 35 / 9 м²
поверх 9 з 9
вчора
КОД ОБʼЄкту 25278
🏡 Продається затишна 2-кімнатна квартира по вул. Селянська
✨ 9 поверх із 9
📐 Площа — 53 м²
Світла та простора квартира з гарним плануванням. Окремі кімнати, охайний стан, багато простору для комфортного життя. В квартирі зроблений ремонт, встановлені металопластикові вікна, сучасна сантехніка та кухня.
✔️ Простора кухня
✔️ Роздільний санвузол
✔️ Великий коридор
✔️ Засклений балкон
✔️ Чистий під’їзд та хороші сусіди
Квартира тепла та дуже затишна, ідеально підійде як для сім’ї, так і під інвестицію. Гарне розташування — поруч магазини, транспорт, школа та все необхідне для комфортного життя.
📩 Деталі та перегляд — у повідомлення або за телефоном.

40 000 $
930 $/м²
Вознесенська вул. (Фейєрбаха), 4д
2 кімнати
43 / 25 / 15 м²
поверх 1 з 3
2012 рік побудови
вчора
Код об'єкта19871
Продається квартира в самому центрі Харкова вул. Вознесенська, біля ст. м. Бекетова та Майдан Конституції
Ціна: 40 000 $
Площа: 42, 9 м (спальня 12 м, кухня-студія 24 м)
Поверх: 1 з 3
Планування: євро-двушка
Стан: після нового ремонту
Повністю облаштована меблями та технікою:
Великий бойлер
Інверторний кондиціонер CH (працює до -15°C)
Сучасна пральна машина LG
Простора шафа на всю стіну
Тепла електрична підлога в душовій кімнаті
Додаткові переваги:
Бронеплівка на вікнах
Надійні двері з якісними замками
Є місце для паркування біля підїзду
Локація:
Квартира розташована у центрі Харкова, в пішій доступності до метро Бекетова та Майдан Конституції. Поруч ТРЦ «Нікольський», шк...

24 000 $
545 $/м²
Мереф'янське шосе (Новопролетарська), 24
2 кімнати
44 / 26 / 7 м²
поверх 5 з 5
сьогодні
Найвигідніша пропозиція на ринку! 2-кімнатна квартира за суперціною — $24 000 🔥
Пропонується до продажу затишна та світла 2-кімнатна квартира за адресою: Мерефянське шосе, 24. Цегляний будинок, квартира розташована в середині будинку на 5 поверсі — тепло, комфортно та без зайвого шуму.
Функціональне планування: дві роздільні кімнати, суміжний санвузол. Загальна площа — 44 м². Квартира в акуратному житловому стані — ідеальний варіант, щоб заїхати і жити з першого дня. Вже замінені металопластикові вікна та труби, відсутні сторонні запахи. Дах у відмінному стані — без жодних проблем!
Є газова колонка — гаряча вода завжди, незалежно від сезону.
ПРОДАЖ ЗІ ВСІЄЮ КОМПЛЕКТАЦІЄЮ
Доглянута прибуди...

40 000 $
909 $/м²
Олександра Олеся вул., 10
2 кімнати
44 / 24 / 7 м²
поверх 5 з 5
1960 рік побудови
вчора
Код об'єкта #25186
Продаж 2-кімнатної квартири, м. Харків, вул. Олександра Олеся
Продається затишна 2-кімнатна квартира на 5-му поверсі (останній) у житловому будинку. Загальна площа 43, 9м.
Квартира в хорошому стані, готова до проживання:
У 2020 році виконано капітальний ремонт даху всього будинку
Повністю замінені системи опалення, водопостачання та каналізації (пластик)
Нова електропроводка по всій квартирі
Якісні металопластикові вікна, засклений балкон
Комфорт та зручності:
Ламінат на підлога
Підігрів підлоги на кухні та у ванній кімнаті
Суміжний санвузол
Гаряча вода: централізована + бойлер
Лічильники на воду та двозонний електролічильник(день/ніч)
Оснащення:
Вбудовані меблі,
Інверторн...

26 000 $
591 $/м²
Нескорених вул., 68
2 кімнати
44 / 26 / 6 м²
поверх 11 з 12
сьогодні
Код об'єкта 19132
Продається простора 2-кімнатна квартира на вул. Героїв Праці, біля ЦНАПу.
Квартира розташована на 11-му поверсі 12-поверхового будинку з гарним видом із вікон.
Площа дозволяє комфортно організувати простір для всієї родини.
Квартира в житловому стані: можна заїхати одразу або зробити сучасний ремонт на свій смак.
Великий плюс – усе, що ви бачите на фото, залишиться для нових власників.
Район із розвиненою інфраструктурою: поруч школи, магазини, зупинки транспорту, все необхідне для щоденного життя в кроковій доступності, ЦНАП, Урбанпарк.
Це чудовий варіант для тих, хто цінує комфорт і вдале розташування!

78 000 $
975 $/м²
Мирослава Мисли вул. (Цілиноградська), 50е
2 кімнати
80 / 54 / 16 м²
поверх 6 з 9
2 тиж. тому
Співпрацюю
Є-Відновлення розглядаємо!!!
✅️Простора квартира з душею — улюблена Олексіївка, новобудова від “Авантаж”!
Продаж сучасної 2-кімнатної квартири площею 80 м² у новобудові по вул. Мирослава Мисли, 50 Е.
Будинок газифікований, збудований авторитетним харківським забудовником "Авантаж", якого обирають за стабільну якість, стиль і надійність.
✅️Локація — одна з найкращих у місті:
До станції метро “Олексіївська” — лише 100 метрів, 2 хвилини неспішної ходи. Поруч — ринок, супермаркети, магазини, затишні кафе, доглянуті зелені двори з тінистими алеями, дитячі майданчики, асфальтовані доріжки.
Тихий, закритий двір з автоматичними воротами, освітленням у темну пору та великою кількістю мі...
Шукайте 2-кімнатну нерухомість в Харкові за фільтрами

45 000 $
625 $/м²
Роганська вул., 89
2 кімнати
72 / 40 / 10 м²
поверх 14 з 14
сьогодні
Продам 2-кімнатну квартиру, НОВОБУДОВА по вул. Роганська, 5 хв до метро Індустріальна на маршрутці. Біля будинку зупинка, супермаркет.
Новий теплий цегляний будинок із двома ліфтами. Квартира простора, світла, двостороння, з чудовим плануванням — 2 роздільні кімнати, велика кухня, лоджія та другий балкон. Зроблено капітальний ремонт, встановлено кондиціонери, бойлер, теплу підлогу в коридорі, кухні, санвузлі. Повністю утеплено лоджію, зроблено як третю кімнату — виведено додаткові батареї та також встановлено теплу підлогу.
Залишається все, що на фото — меблі та техніка, вбудована кухня, меблі лоджії. Можна одразу зайти та жити.
Можна придбати за сертифікатом та ваучером, торг можливий, п...

65 000 $
890 $/м²
Клочківська вул., 258
2 кімнати
73 / 30 / 9 м²
поверх 3 з 24
сьогодні
Код об'єкту: 13364
Продається шикарна та затишна 2-кімнатна квартира в ЖК "Адмірал" на 3 поверсі– комфорт та стиль в одному просторі
Житловий комплекс бізнес-класу, біля Олексіївського водосховища, дарує відчуття безпеки та комфорту.
Закрита територія, паркінг, що охороняється, цілодобове відеоспостереження, консьєрж-сервіс та чотири сучасні ліфти.
Ідеальний простір для життя: квартира з дизайнерським ремонтом, тепла, світла, затишна з теплою підлогою та швидкісним інтернетом (оптоволокно)
Ізольована спальня з офісною зоною для роботи, величезна кухня-студія з гостьовою зоною та великим балконом, з якого ви можете милуватися озером.
Ця квартира – втілення елегантності, функціональності та з...

28 000 $
523 $/м²
Наталії Ужвій вул., 70
2 кімнати
54 / 30 / 8 м²
поверх 9 з 16
сьогодні
Пропонуємо об'єкт у стані незавершеного ремонту. Ви бачите реальний стан стін і комунікацій, а не приховані дефекти під дешевими шпалерами.
Це ідеальний варіант для тих, хто не хоче переплачувати за чужий смак і готовий внести фінальні штрихи самостійно.
Стіни готові під фарбування або обклеювання шпалерами. МПВ (металопластикові вікна) у всіх кімнатах, замінено проводку, сантехніку, труби частково. Усе, що бачите на фото, залишається покупцям. У кімнаті запаковані дві нові шафи-купе. В одній із кімнат новий якісний лінолеум. Чекаємо на вас на перегляд у зручний для вас час за адресою вул. Наталії Ужвій, 70.

129 000 $
1 613 $/м²
Клочківська вул., 117
2 кімнати
80 / 40 / 25 м²
поверх 14 з 21
2021 рік побудови
сьогодні
Апартаменти зі стильним сучасним інтер'єром у новобудові бізнес-класу ЖК «Павлівський квартал», вул. Клочківська, 117.
Загальна площа 80 м². Планування передбачає: 2 спальні, кухня-вітальня, 2 санвузли, гардеробна, передпокій, лоджія.
В апартаментах виконано дорогий люксовий ремонт із високоякісних матеріалів.
Апартаменти укомплектовані побутовою технікою для комфортного сімейного проживання.
Про ЖК: закритий двір, дитячий майданчик, дворівневий підземний паркінг.
Район із розвиненою інфраструктурою та зручною транспортною розв'язкою. Найближчі станції метро «Наукова», «Держпром».
Надійний забудовник «Житлобуд-2».
ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ, подробиці за телефоном! Оперативний показ за домовле...

77 000 $
1 149 $/м²
Отакара Яроша пров., 22
2 кімнати
67 / 40 / 20 м²
поверх 5 з 16
2016 рік побудови
сьогодні
Продам 2-кімнатну квартиру у стилі LOFT, новобудова бізнес-класу ЖК «Оптима», адреса: провулок Отакара Яроша, 22. Станція метро «Ботанічний сад» — за 5 хвилин пішки.
Загальна площа: 67 м².
Формат квартири: кухня-вітальня, 2 окремі спальні, санвузол, передпокій.
Квартира після капітального ремонту, укомплектована меблями та побутовою технікою для комфортного проживання.
Перевага: підземний паркінг.
Район із розвиненою інфраструктурою та зручною транспортною розв’язкою. Саржин Яр — у пішій доступності.
Забудовник: Житлобуд-2.
Оперативний показ за дзвінком.
Готові до діалогу, готівковий розрахунок.

34 000 $
717 $/м²
Каденюка вул., 8а
2 кімнати
47 / 30 / 5 м²
поверх 5 з 5
сьогодні
Продам затишну та світлу 2-кімнатну квартиру на Каденюка, 8 (Танкопія)
Продається дуже тепла та доглянута квартира за адресою вул. Каденюка, 8 (район Танкопія).
🔹 Загальна площа — 47,4 кв.м
🔹 5 поверх
🔹 Кімнати роздільні
🔹 Гарний косметичний ремонт
🔹 Металопластикові вікна
🔹 Нові труби та повністю оновлена розводка
🔹 Капітальний ремонт даху
🔹 Капітально зроблений балкон
Квартира світла, затишна та дуже тепла.
Всі меблі та техніка залишаються — можна заїжджати та жити без додаткових витрат.
Ідеальний варіант як для власного проживання, так і для оренди.
Телефонуйте для перегляду!

47 000 $
1 068 $/м²
Гвардійців-Широнінців вул., 59а
ТОРГ
Салтівка
2 кімнати
44 / 29 / 6 м²
поверх 4 з 5
сьогодні
3807-ІК Продам 2 кімнатну квартиру на Салтівці
Студентська 608 м/р
Гвардійців Широнінців 59-Б
Поверх: 4/5
Площа: 44/29/6м2
Планування: одностороння окремі кімнати
Тип будинку: панельний, 5-ти поверхівка
капітальний ремонт, МПВ, санвузол суміщений, є гардеробна, продаж з меблями та технікою.
Ціна: 47 000 у.о. торг реальному покупцю
(код об'єкту 3807-ІК)
При дзвінку обов'язково назвіть код об'єкта, що Вас цікавить.(він вказаний на початку та наприкінці тексту опису).

25 000 $
581 $/м²
Тракторобудівників просп., 162
2 кімнати
43 / 30 / 9 м²
поверх 9 з 9
3 дні тому
Продаж двокімнатної квартири на проспекті Тракторобудівників 162, 9 останній поверх, дах зроблений. Квартира повністю під ремонт, лічильники встановлені нові на електроенергію та воду. Розташування гарне, поруч зупинка трамваю та автобуса, супермаркети, аптека, до метро 10-15 хвилин на трамваї.
Ціна 25000$, діє програма єВідновлення

85 000 $
1 088 $/м²
Георгія Тарасенка вул. (Плеханівська), 18б
2 кімнати
78 / 42 / 27 м²
поверх 8 з 16
3 дні тому
Продаж ексклюзивної 2-кімнатної квартири ЖК Плеханівська, метро Спортивна.
Код на сайті агенції нерухомості SoftLoft: SL-042582
Пропонується до продажу простора та сучасна 2-кімнатна квартира в новобудові ЖК «Плеханівська», у пішій доступності до метро Спортивна.
Загальна площа — 78,1 м². Квартира з продуманим плануванням: дві спальні та велика кухня-вітальня площею 27 м² — ідеальний простір для відпочинку та прийому гостей.
Виконано якісний ремонт — квартира світла, стильна та повністю готова до проживання без додаткових вкладень.
Розташована на 8 поверсі 16-поверхового цегляного будинку. Сучасний житловий комплекс, чистий під’їзд, комфортні умови проживання.
Зручна локація: поруч мет...

25 500 $
567 $/м²
Михайлика вул. (Височиненка), 15б
2 кімнати
45 / 26 / 9 м²
поверх 2 з 2
вчора
Продаж 2-кімнатної квартири, Французький бульвар
Продається затишна 2-кімнатна квартира за адресою: вул. Михайлика, 15В.
Квартира розташована на 2-му поверсі 2-поверхового будинку.
Квартира у гарному житловому стані — можна заїжджати та жити.
Переваги: • зручне розташування поруч із Французьким бульваром
поруч торговий центр, магазини, інфраструктура
у пішій доступності зупинки громадського транспорту
до метро Площа Повстання та Академіка Барабашова — кілька зупинок трамваєм або тролейбусом
Квартира вільна та готова до продажу.
Телефонуйте для перегляду.

41 000 $
562 $/м²
Героїв Харкова просп. (Московський), 270в
2 кімнати
73 / 37 / 14 м²
поверх 5 з 9
2021 рік побудови
вчора
Продається 2-х кімнатна квартира в сучасній новобудові ЖК «Миру - 3», проспект Героїв Харкова, буд. 270-В. Квартира кутова, простора та світла, в квартирі багато сонця, встановленний лічильник на опалення. Будинок цегляний, утеплений мінеральною ватою. Формат квартири: простора кухня з виходом на лоджію, дві окремі кімнати, роздільний сан. вузол та коридор. Квартира в будівельному стані. Територія комплексу облагорожена. Клас новобудови – економ. Загальна площа 73,4. Поверх 5/9. Будинок зданий! Ліфт працює. Відмінна транспортна розв'язка, наземний транспорт, супермаркети, спорткомплекси, ресторани, метро Індустріальна - за п'ять хвилин пішки. Вартість 41000 у.о. Торг можливий. Працюємо з дер...

62 000 $
886 $/м²
Клочківська вул., 258
2 кімнати
70 / 30 / 9 м²
поверх 2 з 24
3 дні тому
Код об'єкту: 13390
Продається 2 к.кв. в ЖК "Адмірал" на вулиці Клочківській, 258, площею 70 м², на 2 поверсі 25 поверхового будинку.
Це не просто житло – це місце, де комфорт та стиль поєднуються в ідеальній гармонії.
Квартира розташована у будинку бізнес-класу з усіма перевагами сучасного життя.
Територія закрита та під охороною, працює система відеоспостереження, є паркінг під охороною та консьєрж-сервіс.
У будинку встановлено свою котельню, що забезпечує стабільне теплопостачання, а газовий тариф залишається минулорічним.
Для зручності мешканців передбачено чотири швидкісні ліфти, перебої зі світлом мінімальні.
Зайшовши в квартиру, ви одразу відчуєте тепло та затишок.
Дизайнерський ремо...