2
46 000 $
613  $/м²
75 / 47 / 9 м²
поверх 7 з 9
Панельна
сьогодні
7 міс. тому
48 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
Продам 3-кімнатну квартиру 75кв.м з великою утепленою лоджією 13кв.м, 7 поверх 9 поверхового будинку вул. Амосова, 23 625мр Медкомплекс Салтівка

Чудовий варіант для великої родини або інвестиції під орендний бізнес.

Про квартиру:
– Просторе планування
– Велика кухня 9кв.м — ідеально для спільного відпочинку
– Утеплена лоджія з батареями 13кв.м з додатковим простором
– Металопластикові вікна у відмінному стані
– Меблі залишаються новим власникам
– Охайний житловий стан, квартира тепла і світла
– Тихі сусіди, чистий під’їзд

Про розташування:
– Затишний двір, подалі від дороги — тиша гарантована
– Поруч усе необхідне:
Медичний комплекс
Дитячі садочки та школи
Супермаркети, аптеки
Пошта, сервісні заклади
– Зручна транспортна розв’язка, швидкий доїзд до центру

Готівковий розрахунок. Телефонуйте, квартира вашої мрії чекає на вас!
Деталі
В квартирі 3 кімнати, Технологія будівництва - Панельна. Планування кімнат Суміжно-роздільне. Загальний стан квартири - З ремонтом. Працює без світла - вода, газ, опалення, інтернет. Комісія за послуги 5 %
Харків-Ріелтер
Верифікований профіль
9
Років досвіду
7
Років на сайті
Активних оголошень 23
Ексклюзивних об'єктів 4
Рекламна активність 0
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
Історія зміни ціни
05.04.2026 + 8 000 $ 46 000 $
09.12.2025 - 2 000 $ 38 000 $
02.10.2025 40 000 $
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.