42 000 $
583  $/м²
Комісія 5% єВідновлення Шишківка
72 / 51 / 10 м²
поверх 14 з 16
Панельна
Чеський проект
3 дні тому
3 міс. тому
27 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
Пропонуємо Вашій увазі затишну та стильну 3-кімнатну квартиру із чудовим плануванням на вулиці Старошишківська. Цей житловий простір площею 72 кв.м розташований на 14-ому поверсі 16-поверхового будинку. Квартира вражає своєю вишуканістю та бездоганним станом - тут ви знайдете капітальний ремонт, паркетні покриття, теплу підлогу у кухні та коридорі, а також два кондиціонери, бойлер, відеоспостереження та сигналізацію. Квартира продається повністю укомплектована меблями та технікою, готова відразу прийняти своїх нових власників. Не упустіть цю унікальну нагоду стати власником цього елітного житла! (Код об’єкта 23096)
Деталі
В квартирі 3 кімнати, висота стелі 2.6 метра, Технологія будівництва - Панельна, Тип будинку - Чеський проект. Планування кімнат Роздільне. У квартирі є Телевізор, Кондиціонер, Пральна машина, Ванна, Холодильник, Посудомийна машина, Сигналізація. Загальний стан квартири - З ремонтом. Власник погоджується продати по програмі єВідновлення. Комісія за послуги 5 %
Верифікований профіль
1
Рік досвіду
2
Верифіковані рекомендації
1
Рік на сайті
Активних оголошень 27
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 0
Останній візит на сайт вчора
Рекомендувати
Історія зміни ціни
02.04.2026 + 4 000 $ 42 000 $
17.02.2026 38 000 $
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?