325 000 $
3 155  $/м²
103 / 57 / 24 м²
поверх 12 з 17
Монолітно-каркасна
Спец. проект
2018 рік побудови
2 дні тому
2 міс. тому
25 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
Продаж просторої 3-к. кв. у ЖК Ключ (Авантаж), Саржин Яр, м. Ботанічний сад, з коморою.

Площа: 103 м² | Поверх: 12/17

Формат: Простора кухня-вітальня, дві окремі спальні, кабінет (або 3-тя спальня) та 2 санвузли.
Вид: Великі панорамні вікна з кожної кімнати відкривають неймовірний краєвид на Саржин Яр.

Світла квартира для комфортного та стильного життя. Якісний ремонт, чудова локація та будинок.

Вікна на Саржин Яр та проспект Науки, найкращий вид.

Дизайнерський ремонт та преміальне оснащення
У квартирі виконано сучасний дизайнерський ремонт із використанням якісних матеріалів. Усе продумано до дрібниць: від планування до інженерних рішень.
Встановлено техніку преміальних брендів:
- пральна машина, сушильна машина, духова шафа, посудомийна машина, варильна індукційна поверхня та кавомашина Bosch
- подрібнювач побутових відходів
- домашній кінотеатр Yamaha
- телевізори LG
- інверторна мультиспліт-система кондиціонування Mitsubishi (внутрішній блок у кожній кімнаті)
- ванна кімната обладнана гідромасажною ванною Ravak.
Інтелектуальне управління реалізовано через іспанську систему «розумний дім» JUNG: управління освітленням, кліматом та іншими функціями для максимального комфорту.
Квартира продається з усіма меблями та технікою, як на фото.
Окремо продається паркомісце у підземному паркінгу із зарядкою 10 кВт для електромобіля. Тариф на електроенергію розраховується як для побутових споживачів.

Консьєрж-сервіс.
У будинку є салони, кав'ярня, одразу біля будинку зона відпочинку Саржин Яр, джерело, прогулянкова вело/бігова доріжка.

Додаткові переваги:
Паркінг: Окремо пропонується місце у підземному паркінгу з власною зарядною станцією 10 кВт для електромобіля (побутовий тариф!).