134 800 $
1 105  $/м²
122 / 70 / 30 м²
поверх 9 з 10
Спец. проект
2021 рік побудови
1 тиж. тому
1 міс. тому
41 (сьогодні 0, вчора 1)
Опис
‼️ТРИ ОКРЕМІ СПАЛЬНІ‼️
‼️АВТОНОМНЕ ОПАЛЕННЯ‼️
Пропонується до продажу простора 3-кімнатна квартира 122 м² у престижній новобудові ЖК Лазурний.
Дворівнева квартира в ЖК Лазурний – це сучасне житло, що поєднує стильний дизайн та всі необхідні умови для комфортного життя.
Житловий комплекс розташований за адресою: пров. Лосівський, 4.
Знаходиться поруч із метро Центральний ринок та парком Шевченка, що забезпечує зручну транспортну розв'язку та доступ до зелених зон відпочинку.
Автономне опалення: газовий двоконтурний котел.
Дизайнерський ремонт виконано з використанням сучасних матеріалів та стильних рішень.
Меблі та техніка: квартира повністю мебльована та оснащена всією необхідною побутовою технікою, що дозволяє заселитися без додаткових витрат.
Формат квартири:
1. Перший рівень: простора кухня-вітальня 30 м², окремий санвузол, затишна спальня;
2. Другий рівень: дві затишні спальні.
Інтер'єр:
Сучасний дизайн із акцентом на комфорт та ергономіку. Використано пастельні тони та натуральні матеріали, що створюють теплу та затишну атмосферу.
Ця квартира стане ідеальним вибором для молодої сім'ї, яка цінує центральне розташування та високий рівень комфорту.
Покази у зручний час, телефонуйте! Квартира Вам обов'язково сподобається!
Деталі
В квартирі 3 кімнати, висота стелі 3 метра, Тип будинку - Спец. проект. Є газ, кухонна плита електрична. Є 2 балкони. У квартирі є Телевізор, Кабельне ТБ, Підігрів підлоги, Кондиціонер, Пральна машина, Сушильна машина, Ванна, Холодильник, Мікрохвильовка, Посудомийна машина. Будинок побудований в 2021 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Безбар'єрність: пандус, вхід у будинок на рівні землі, дверні отвори в будинку шириною понад 0.9 м, паркувальні місця для осіб з інвалідністю, ліфт, пристосований до крісла колісного. Гаряча вода - газовий котел. Кількість санвузлів: 2. Інтернет дротовий (кабельний). Власник погоджується продати по програмі єОселя. Працює без світла - вода, газ, опалення. Власник погоджується продати по програмі єВідновлення. Тип кухні - кухня-студія. Кількість спален: 3. Комісія за послуги 5 %