Кадастровий номер верифіковано
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
205 / 120 / 20 м²
2 поверхи
10 сот
Котедж
5 кімнат
Хороший стан
вчора
3 міс. тому
125 (сьогодні 0,
вчора 3)
Опис
Осокорки, 8 км від метро Славутич. с/т Селекціонер. ГАЗ.
Просторий і затишний будинок площею 205 кв. м розташований на ділянці 10 соток у садовому товаристві "Селекціонер", поруч з великим магазином "Фора". Місце тихе та затишне, територія закрита, встановлені електричні ворота, що забезпечує додатковий рівень безпеки.
Будинок світлий та просторий, збудований для себе з використанням якісних матеріалів, що гарантує надійність і довговічність. Він знаходиться у відмінному стані, повністю мебльований і обладнаний технікою.
Раціональне планування:
- Перший поверх: велика кухня з виходом на терасу, гостьова кімната, передпокій, побутова кімната та санвузол.
- Другий поверх: чотири просторі спальні та ще один санвузол.
Ділянка з газоном та фруктовими деревами, доглянута, правильної прямокутної форми.
Технічні характеристики будинку: фундамент із подушкою 50 см + 1,7 зверху, заливна плита, утеплений по всій площі, що забезпечує ефективну теплоізоляцію. Збудований з газоблоків D500 AEROC, додатково утеплені мінеральною ватою (100 мм) і покриті декоративною штукатуркою типу "короїд". Дах бітумна черепицею Katepal.
Септик 18 кубів з дренажною і переливною системою. Свердловина 72 метри. 15 кВт світло, ГАЗ.
-Опалення: газовий котел Viessmann. На першому поверсі — тепла підлога, на другому — радіатори. С/у тепла підлога.
На території закладений фундамент 100 м.кв. для літнього будинку та барбекю, підключені всі комунікації (каналізація, електрика, вода).
По всій території є розводка води для системи автоматичного поливу, що полегшить догляд за ділянкою.
Лічильник день/ніч, система очищення води, дизельний генератор 8 кВ. для забезпечення автономності у разі перебоїв з електропостачанням та додатково резервне живлення - акумулятор LifePo4 на 2.5 кВ. Є зарядка для електромобіля.
Будинок ідеально підходить для комфортного життя. Прямокутна доглянута ділянка, зручна інфраструктура, сучасні технології та високий рівень безпеки.
Без комісії для покупця!
Ціна: 235 000 у.е.
Деталі
Котедж, 2 поверху, 5 кімнат. Площа ділянки 10 соток. Планування кімнат Роздільне. Загальний стан будинку - Хороший стан. Без комісії
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:
1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.
Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:
1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.
Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Вітаємо! Рекомендацію зараховано!
Незабаром рекомендація зʼявиться на сторінці рієлтора.
Рекомендацію не зараховано.
Ви вже залишали рекомендацію даному рієлтору.
В пропозиції є незбережені дані.
Додати оголошення
Публікація оголошень доступна для зареєстрованих користувачів в ролі “Рієлтор” чи “Власник“.
Якщо на вашій сторінці АН залишились оголошення, які ви хочете опублікувати, будь ласка, напишіть нам за ким із рієлторів вашого агентства їх закріпити.
Зареєструйте рієлторів АН на RIELTOR.UA, та привʼяжіть їхні акаунти до акаунту АН, щоб:
бачити сукупну статистику та витрати по оголошенням ваших рієлторів,
поповнювати баланс вашим рієлторам,
бачити в кабінеті всі оголошення, створені вашими рієлторами,
оголошення рієлторів були брендовані логотипом вашого АН